Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ггг
    садочкові групи, 2 шт
    шкільна група, 1 шт
    чат гуртка, 1 шт ( в інших я не признаюся)
    От на роботі, на щастя адекватний люд. Вчора мило привітались з клієнтом в особистій переписці - і по всьому. Ніяких оленів, рогів, куті зверху того всього, і духів Різдва
     
    • Смішно Смішно x 2
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я люблю коли вітають, але лише своіми словами), щиро. Коли реально щось самі пишуть, а не переписують. Завжди так намагаюсь відповісти на привітання. І хочу сказати, що ще років 5 тому ми реально вітали один одного, списувались, зідзвонювались. А зараз лише оті відмазки).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я вже давно не розсилаю привітань. У мене є обовязковий список, який я обдзвонюю особисто. Він короткий: хресна, подруга, кума, чоловікова сестра. Все. Іншим ні холодно, ні жарко від мого привітання. Тому можуть обійтись))) цього року я дебютувала у вайбері, в садочковій групі. Але наче норм батьківська команда зібралась. Тому не дуже напрягають отим всім. Бачу, що хтось один з БК надсилає вітання, а всі інші за бажанням ставлять сердечко. і все. Правда є одна панянка, яка на НР прислала 5 наліпок, а сьогодні 6 віршиків. Зачєм????
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Може вона ЩОЙНО дебютувала у Вайбері. Тож так цікаво, як дитині нова іграшка... Тицьнув кнопочку - послав щось всім зразу :girl_crazy: А подумати, як воно понакидає кругом і ті пілікання, ще не дійшло...
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Фух, я вже задумалась, що то я одна така: )
    В мене теж певний список обдзвону близьких і все. Зараз у свекрів, то вся родина вчора весь вечір вибирала найкращий віршик чи картинку для розсилу: )))

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Навіть не знаю куди віднести це...
    Короч, сьогодні мене довели до сказу фразою "тобі пора заміж" і 150 аргументів чому. Блін, Вам що спокійно не живеться, коли я незаміжня? А знаєте що ще більше добило, історія що там якась мадмуазель 30 річна хапала першого ліпшого і зараз живе бо треба бути з чоловіком, але зато вона заміжня! Що за первісно общинний лад! Ну як ви хочете заміж - велкам, я нікому не вказую як жити, якого блін лєшого ви мене чіпаєте? Мучитись все життя бо тобі було тридцять і вискочила заміж за першого лішого що підвернувся?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  7. Merry

    Merry Well-Known Member

    і мене так пресували після 25. Справді дратує. Але я намагалась думати що всі ці розмови від того що за мене переживають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    коли це говорять в наказовому тоні або вичитують лекцію що краще все життя терпіти (ну бо всі терплять), а ніж остатись одною. То мені важко сприймати як переживання :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. jylanda

    jylanda занууууда

    А ви ж недавно писали про розлучення, чи то вже по другому колу пресують?
    А про хамство, ну сказати прямо, що особисте життя на те воно і особисте, щоб нікому не звітувати. Навчіться давати відпір таким нав’язливим людям, без хамства, але прямо, бо будете тратити свій час і нерви на дурні розмови.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Online

    Online Well-Known Member

    Знайомо. Спасу від цього немає: хоч хами, хоч терпляче пояснюй, хоч відмовчуйся. На другий раз заведуть ту саму пісню. Цей період треба пережити.
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну через то і пресують...що часіки тікають,а я така перебірлива, терпіти треба було. Що я нічого в тому житті не розумію і блабла. А найгірше, що то говорять не дуже близькі люди.
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну це ще одна історія яка мене добила. Не було штампу в паспорті - значить даром життя прожила.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Чекайте, от вийдете заміж - потім за дітей почнеться ("А чо досі не вагітна? Маєш якісь проблеми? А ти до лікаря ходила? Дивись, скоро вже пізно може стати") =) Я це до того, щоб ви тренували силу волі та витримку. Згодиться.

    П.С. Теж помітила, що цікавістю зазвичай палають особи, яких навряд чи можна назвати близьким оточенням. Якщо не враховувати деяких занадто настирливих родичів.
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Hermi, ще порада від мене). Мені колись чудово допомагав спосіб задавати тій людині теж не зручне для неі питання). Мала сусідку, яка хотіла ВСЕ знати, і прямо питала. Набридло, і я почала аналогічні питання ій задавати (у моєму випадку це були фінансові). Відразу заткнулась, більше не питал.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    та ще і в тому проблема, була ляпнула що вже краще самій дитину виховувати, ніж мати на руках ще 30-тирічну дитину. І понеслось...
    от з цікавість я якось змирилась, бо мені важко згадати хоч одну людину з мого оточення, яка б не задала мені питання "а коли вже заміж", а от коли починають жостко моралі читати то вже зовсім інша річ, яка дійсно дуже сильно дратує. Близьке оточення дуже добре знає всю ситуацію і так себе не поводить, підтримують, розуміють і лишній раз мені не нагадують про то все.

    ха-ха, в такому випадку я стаю невихованою хамкою, і встид і позор батькам що таке чудо виростили, як мене взагалі на роботі тримають ;)
    --- дописи об"єднано, 23 Січень 2018 ---
    згадалось- тобі вже скоро 30, ти ще не родила? Ай-йай! Вот твоя однокласниця вже третю дитину від третього чоловіка має, а ти ні чоловіка ні дитини. Грр, от є чим тішитись...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Тут є непогані варіанти відповідей на незручні питання. Вибачаюсь, що російською.


    «Замуж не собираешься?»

    — Да я только развелась! Отдохну немного и найду новую жертву.

    «Когда рожать собираетесь?» («Когда за малышом поедете?»)

    В основном этот вопрос задают молодым, которые еще не совсем обжились после свадьбы.

    Ответ:

    — Вот зачатие еще годик-два прорепетируем и сразу же за малышом!


     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Креативно Креативно x 1
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Sunichka ті всі варіанти, звичайно, класні. Але з досвіду найбезобідніша відповідь в такому стилі чомусь дуже ображає співбесідника. І людина починає вважати тебе хамкою. В той час як задавати такі питання вважає нормою (тобто себе хамом аж ніяк не вважає).
    Ну і найбільша проблема, коли такі питання задають люди з якими не хочеться псувати стосунки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Online

    Online Well-Known Member

    @Hermi, Вам дуже пощастило, що близькі підтримують. В Україні якийсь нездоровий культ заміжжя будь-якою ціною. Дівчина максимум на 3 курсі вже повинна мати постійного хлопця і до випускного вийти заміж, "бо на роботі вибору не буде". Потім починається другий етап: "жінка має бути мудріша", "жінка відповідає за атмосферу в сім'ї", звинувачувальне "а чому це він в тебе......"(типу чоловік якийсь недієздатний і сам за себе не відповідає) і т.д. Тобі розказують якісь зворушливі історії про маминих/свекрушених коліжанок чи родичок, якій попався рідкісний мудак, "але вона така молодець, зберегла сім'ю і тепер в старості не сама"...
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1