Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Online

    Online Well-Known Member

    Як мене дратує організована через дупу робота державних/комунальних організацій... Всюди, тотально. Куди не звернися. На вихідних захворіла дитина. На виклик наші вже не ходять. Збираю сьогодні зранку хворого, шуруємо в поліклініку. Станом на 9 ранку понеділка виявляється, що всі години вже розписані. На питання, що робити, в реєстратурі знизують плечима... Ну ок, ловлю медсестру, домовляюся, що візьмуть між прийомами. Таких як ми на той момент вже четверо. Нарешті потрапляємо, лікар оглянула, сказала скоренько піти здати аналізи в сусідньому крилі, бо лабораторія приймає до 11 і там якраз є аптека, щоб купити контейнер для сечі... В "аптеці", яка виявляється якимось прохідним кабінетом совкових часів без вітрин і касового апарату, а ліки витягуються звідкись з шухляд, тьотя тоном гав-гав каже, що не має здачі і "йдіть міняйте гроші". На зауваження, що взагалі то вони зобов'язані мати розмінні гроші прогавкала, що нічого не зобов'язані, бо вони не магазин, а продають від лікарні.:man_in_love: В лабораторії так само гав-гав: ми тепер працюємо до 10 і це ваші проблеми, що сказала лікар... Ну тобто завтра зранку я знову збираю хвору дитину і йдемо здавати аналізи...
    Після сьогоднішнього квесту думаю, що до сімейного хіба за довідкою буду звертатися.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Сама себе дратую! Як можна бути такою м’якою? А ще боятись когось образити своїм рішенням? Все, вирішила - зробила, і щоб начхати хто і що про мене подумає. З чужими виходить, з рідними - ніяк. Особливо упертими, особливо зі свекрухою. Я намагаюсь бути дипломатом, але мене то трафляє. В нас якась нездорова боротьба за малу. Я розумію, що вона хоче допомогти, але вона така вперта!!! Я ж краще знаю, що треба малій, а вона думає, що вона сама якось справиться. І бореться зі мною, з малою. В неї взагалі такий манера поведінки - не йти легкими шляхами. А я здаюсь. І мене то реально дратує!!!!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Брехня. Вона завжди вилізе. А ще дратує, коли люди просто в очі говорять брехню, всі про то знають, але вони далі брешуть, щоб висвітити себе правими у певних обставинах. Ух!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  4. Melian

    Melian Well-Known Member

    Дратують сусіди по сходовій площадці. Не знаю хто там живе, але по вигляду гопота якась - постійно на сходах тусять чоловіки 25-30 років, таке враження що постійно інші. Як завжди - лампочка викручена і накурено так, що дим очі виїдеє. Через ці їхні збори на сходах часами боюсь додому сама з дитиною вертатись. Поки ніхто не чіплявся, та все ж страшнувато якось

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  5. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    А мене дратують люди, які присвоюють собі чуже! Один раз закордоном мене приютила італійка, знайома моєї родички. Я вирішила ще на свята передати їй солодощі і подарунок невеликий, як подяку,що жила безплатно в неї вдома майже два тижні. Купила спеціально в майстерні шоколаду набір цукерок..передавала через родичку...потім перепитую за місяць,до того з нею не говорила, ну що там чи сподобалося...і чую: та я податок передала,а цукерки сама з'їла..бо вона не дуже любить солодке то я навіть не несла їх...ну йпрст!!!!! Та як так...то не твоє, як ти могла то привласнити!!! То якийсь для мене мега некультурний, дикий вчинок! Ніяк не заспокоюся! Та хоч би вона в смітник викинула, твоє діло було передати, а не вирішувати, що нести, а що ні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 16
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Трохи понию, що мене дратує прогноз погоди на найближчий тиждень...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Не в "забиламби", бо ще не край, але сюди точно.
    Чому люди вважають, що можуть давати тобі поради доволі прямолінійні? Це риторичне питання. Просто дні в мене важкі якісь, і ось ці "порадники" мене таки вивели остаточно.
    Мені не 20 і не 25, щоб можна було сказати--"ай, та молоде-зелене". Мої однокласниці вже бабусі, та й однокласники теж мають внуків...
    От нащо людині адекватній,без мозгової інвалідності,казати-допитувати---"та вам ще братика ,або сестричку тре, ти проси в мами"..
    І на мою стриману відповідь - "це трохи не наш варіант"--заводити хороводи "ачогож..татож...таможеж."
    Так, я болюче на це реагую. Ще поки болюче...
    Нині не втрималась , рявкнула , що при моїм лікуванні вагітність протипоказана, при нім -життя протипоказане. Майже траснула дверима.Дістали ті "добродушні".
     
    • Співчуваю Співчуваю x 22
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    О-о-о я сьогодні якась зла і не добра. Ну якщо ти акушер-гінеколог, і до тебе кардіолог, а потім ще й терапевт в ЖК вже розписали детально всі свої висновки на папірчику медогляду і обговорили зі мною всю мою екстрасистолію-аритмію, я тобі сказала що мені ОК, почуваюся добре, жити не заважає, у мене таке серце з 10 років, то якого лЄшого ти знову то мусолиш і туди пхаєшся? "О, у Вас тут аритмія, то, напевно, того-то і того-то... а що, кардіолог не виписала ніяких ліків?" і третє-десяте :girl_devil:


    Ну чого люди не можуть просто робити СВОЮ роботу і не пхатися до того, що не стосується їх компетенції?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Online

    Online Well-Known Member

    Дуже мене "зворушують" повчання, що треба впахувати не розслабляючись і постійно вдосконалюватись, від людей які самі не працюють. І свого часу не так щоб дуже впахували...
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дуже дратує, коли про якусь жінку кажуть "вона гарно виглядає на свій вік"...Типу є вік, коли випадає виглядати погано, а тут - пруньк - "свєзло" - і жінка гарно виглядає, а треба ж було "зморшки-сивина-радикуліт"...Коли в наших людей нарешті щось зміниться в головах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  11. Online

    Online Well-Known Member

    Вислів невдалий) В більшості ж мається на увазі, що жінка просто виглядає молодшою свого віку. Хороша генетика або пильнує себе. І це не тільки в нас. Направду, навіть за кордоном я бачила не такий аж великий відсоток жінок, які себе пильнують.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    а мене бісить, коли люди, прикриваючись жартиками, пробують тебе образити. май сміливість висловити свої претензії прямими словами прямо в очі, а не жартуючи і зразу додаючи "та то ж жарт, ти чого".
    крім того, жарт жарту є різниця. є різниця, коли весело, а коли справді образливо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  13. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Ну, то в кожного своє почуття міри і гумору.
     
  14. Online

    Online Well-Known Member

    Самостверджуються за чужий рахунок. А як різко відповісиш, то ще й ображаються. Маю таких родичів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Мене дратують ті, хто косить траву :girl_cray:. Сьогодні 3-й день коли біля нашого вікна косять траву о 7.00 ранку. А сьогодні взагалі 6. 35 ранку! Малий не спить, всі будяться. Невже не можна почати хоча б о 8.00 ранку?! :girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я можу помилятись але з росою трава легше коситься, коли суха- стає тверда.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  17. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Так і є, не даремно колись косарі з косами йшли в поле зі світанком. Хоча щодо сучасних мотокосарок я не впевнена, але логіка в тому є.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так, але є норми по шуму в житлових кварталах і по годинах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    В мене напівсучасна )))) косарка. Косить всяку: як суху, так і мокру травичку. Нічого їй немає, це не коса. Але шуму від неї....мама рідна. Як дитина спить, я ніколи не косила. А оце рашінє косіння - то чисте знущання((((
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я не відносно шуму писала(тут, най бажаючі розбираються, коли/скільки), а на питання "невже не можна...?"

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1