Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    "Зав"яжи бантик червоний на візок, щоб не зглазили" :girl_devil:(і то ще супроводжується привезеною веееличезною вульгарною квіткою з червоної стрічки "я вибирала, така гарна, тим більше в тебе візок такий мрачний сірий").
    Я спитала: "а якщо в слінгу гуляти підемо, то куди - на голову дитині то вчепити? Так не вийде бо та "прєлєсть" по розміру більша за її голову :girl_crazy:".
    В підсумку я не витримала, сказала що не бачу жодних резонів то чіпляти - бо в червоні стрічки не вірю і ОТЕ мені візуально м"яко кажучи не подобається, тому "для краси" теж не варіант... Образилася. Може, треба було змовчати і збрехати - все одно б не приїхали перевіряти? Але я якась нервова трохи :girl_emo:
    "Менше гуляйте поки не похрестите дитину" (ага, краще взагалі вдома сидіть 2 місяці шоб навєрняка:girl_haha:) то вже від інших родичів. Люди, ви серйозно? :girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Смішно Смішно x 5
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я колись думала, що той бантик, то знак, що у візочку дівчинка))). А потім зрозуміла, що помилялась. Страшенно таке дратує, а ще оті червоні ниточки на руці. Просто до відрази. На грудях хрестик, а на руці нитка, для «підстраховочки».
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 16
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В мене знайома почала носити не просто червону нитку, а цілу стрічку атласну на руці, коли дізналася, що вагітна. То ми якось ( ще пару років тому), ходили компанією на шашлик, і про те, що вона вагітна знала тільки я, але як інші побачили ту величезну стрічку, то теж про все здогадалися))))
     
    • Смішно Смішно x 4
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Згадала минулорічну ситуацію, дитина плаче, то точно сусідка "врекла" і треба дати води напитися з сірниками, що в ній потонули. Бо інших причин бути не може. Аж сама дратуватись почала. Грррррр.

    @Akina Я доречі теж завжди думала, що червону стрічку на каляску причіпляють для дівчат, а синеньку для хдопців.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а хто в 3 з половиною місяці хрестити планує, тому взагалі капець :)

    Як мене дратує, коли порівнюють малюків! "Своя дитина завжди гарніша" ну не розумію того. Своя - просто своя, а неймовірні - всі немовлята, нема гірших чи "негарніших". "Твоя дитина гарніша, бо з волоссячком". Слів нема, як таке злить. Це вам не звірята.

    До речі про звірят. Я зі всякими реакціями на слінг стикаюсь, але одна мене просто вбила. "Ой, смотри, ребёночек! А я думала, там собачка, пушистая такая головка!"
    "заднім числом" у мене було стільки варіантів відповіді, але в той момент я отетеріла і змовчала. І плакала потім вдома, образливо було дуже, що мою Лідді крихітну з песиком переплутали.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Siania

    Siania Love Life

    Та люди просто такі кумедні. Вони це, мабуть, жартома сказали, не ображайтесь)))
    Я теж вже 8 місяців слухаю вах вах яке в нас волосся, яка красота. Ну а що, то правда :girl_flirt:
    В нас Злата захворіла, то чоловік сказав, певно я забагато фото викладаю :girl_crazy:
    Серйозно? Вірус через фото в інтернеті? Отямився :girl_smile:
     
    • Смішно Смішно x 10
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В мене 6,5 років тому було майже слово в слово!
    "Ой, посмотри, у нее там котенок!"
    "Да какой же котенок, єто ребенок!"
    "Что, правда?! Ой, правда ребенок, а я думала котенок!"
    Але я тоді реготала з того довго, мене якось зовсім не зачепило. Ну люблять старші пані котиків більше, ніж немовлят, що ж тут зробиш:connie_pull-pigtail
     
    • Смішно Смішно x 4
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Мені одна бабулька в чоловіковому селі давала пляшку домашнього молока, і ПЕРЕД тим, як закрутити КРИШКУ, сипанула туди СІЛЬ з коментарем, щоб її корову не врікли. Я не забобонна, але спочатку мені почулось, щоб дитину не врікти... ан нєт, про корову сказано :).
    А ота вся тематика з дітками і оберегами...Ми першого хрестили, бо всі хрестять, теж втислись до 2х місяціа, другого вже сумнівались, але родичка (двічі розведена, але "свій" священник легенько на то закриває очі або не питає...це для католиків "замєтка") дуууже хотіла стати хрещеною, та й родина чоловікова якось "непокоїлась", то в 7 місяців хрестили.... Третього навіть не думаєм хрестити, виросте, виховаємо - прийме хрещення усвідомлено, як договір з Богом про вірність, а не як "оберіг" від соплів.
     
  10. Online

    Online Well-Known Member

    Мене на інших не дратує, бо колись і сама могла через плече сплюнути, по дереву постукати, в дзеркало подивитися як доводилося вертатися і т.д. По суті це все одне і теж. Але коли мені починають настійливо парити якісь забобони - те роби, те не роби - то відповідаю щось в ключі
    Дехто задумується.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ми хрестили в 1 рік і 4 місяці. То теж наслухались. Ну але аргументи, що не можемо всім бажаючим, ну хоча би хресним оплатмти візи(35€+виготовлення 30€), проїзд і проживання на хоча би 2 дні. Ну ще різні супутні витрати. Не говорячи про всю родину, яка б хотіла прбачити малечу. Були прийняті під увагу і нам дали спокій.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Коли до старшого сина прийшов після пологів педіатр на огляд (Кендзьор, 4 пол.), то я запитала за гуляння. Він сказав - «ну, до хрестин не гуляють...» :facepalm:
     
    • Смішно Смішно x 9
    • Подобається Подобається x 1
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я ще згадала, як зустріли ми мою однокласницю, а в мене вже такий величенький живіт був на той час. То вона сказала шось типу " тьфу, тьфу на вас") Чоловік потім мене питав чого то, і що то значить, бо він такого не знав)))! Дуже дивувався, що таке є ( плювання ))
     
    • Смішно Смішно x 5
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    А срібна іконка пришпилена у візку над головою немовляти?) така розміром з долоню дорослого!
    @cjomcjomka
    Може то така пані - троль ходить по місту? Мені з Яною теж таке сказали і теж російською)
    «Боже, у вас там ребеночек, а я думала собачка»))) Собачка, якшо шо, в рожевій шапці була, зима на дворі.
    А ще раз бабулька, з якою ми зіткнулися в дверях супермаркету, казала щось на кшталт «Помилуй Господи, помилуй»
    Але я не плакала ні разу, мені завжди смішно було))))
     
    • Смішно Смішно x 9
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Все логічно: зима на дворі, собачка в рожевій шапці))).
     
    • Смішно Смішно x 4
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Моя реакція напевно в основному залежала б від тону, контексту, але отак загалом - не думаю, що то злостиво чи зверхньо говориться, є такі люди, які звикли всі свої емоції озвучувати оточуючим, а тут - здивування, несподіванка. Собак же так іноді носять під курткою, і їм ,це, мабуть, частіше зустрічається, ніж дитинка в слінгу.
    Проте, не виключено, звісно, що і зневажливо таке може говоритися.

    А от мені нещодавно так за спиною просичали "прив'язала", що то було дуууже неприємно, хоча я рідко дослухаюсь до шушукань і оглядів мене з дітьми, але тут було просто аж гидко. То на фоні того, що перед тим нам трапилось двоє привітних продавців, які казали якісь милі речі, на кшталт:"як то добре маленькому до мами притулитися", тут така жовч в спину, і ти розумієш, скільки може бути в людей злості, щоб нею отак плюватися на незнайому жінку з дитинкою.
    І відстань до них була якоюсь глупою - достатньою, щоб я це почула, і завеликою, для миттєвої реакції з мого боку (а мені чи не вперше в житті захотілось відверто грубо відповісти). Але, зрештою, це б наблизило мене до них, то мабуть і добре, що так вийшло. Але запало мені в душу.


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Слово в слово :)
    А от коли питання мені ставлять конструктивно: "А так носити безпечно?" "А як щодо того, що в дитинки спина кругла?" - я, якщо маю час, відповідаю поширено і спокійно. Часом люди щиро цікавляться, і я за те, щоб вони отримали інформацію від мене, а вже потім з СТБ :)
    Коли вагітні роздивляються, я навіть повільніше йду, щоб добре роздивилися. Або молоді матері з візочками
    Але коли пальцем тицяють дорослі люди, навіть доброзичливо, я можу сказати "поводьтесь пристойно, будь ласка"
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    нє, ну так ви їм весь кайф обломуєте!
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами



    І щоб по темі - чомусь дратує мене останнім часом те, що люди, котрі займаються продажем на ФБ різних товарів , допускають собі такі , на мій погляд , некоректності : - "ой, а в мене чоловік нині втомлений - я не можу відповідати на дзвінки ; ой, дитина погано спала --- я перенесла всі свої заплановані..іт.п." Я не кажу, що це - зле. Просто чомусь дратує останнім часом :beee:.
     
    • Смішно Смішно x 10
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Сьогодні мене дратує те, що всі роблять вигляд, що не чують як мала плаче. Ніби тільки я в цій хаті маю вуха і вмію забавляти дітей!!! У всіх відразу важливі справи, тільки мама не знає чим би то таким зайнятись.
    А ще мене дратує неакуратність моїх хлопців. Банально можуть брудні шкарпетки валятись посеред їх кімнати тиждень, ніхто навіть не рухне. І дратує мене в мені те, що я не можу догнути з тим свою позицію до кінця.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1