Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Online

    Online Well-Known Member

    Погоджуюсь з ним повністю. Гірше графічного шлаку тільки віршований шлак. Особливо безкінечні "привітання" в робочих або батьківських групах. Приватні повідомлення такого типу ігнорую. Якщо знаю, що це не розсилка на відчіпного, а справді від душі - обмежуюсь відповіддю: дякую, навзаєм. Хоча, останнім часом того спаму суттєво поменшало. Може доходить до людей потрохи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Може я буду в меншості :)))
    Кожного року роблю відкритку з фото сина або сімейною, пишу щирі побажання і близьким відправляю через месенджері, а найближчим роздруковую. Ну але може комусь теж не подобається така моя самодіяльність :)
    Та погоджуюсь, що однакові віршики/картинки не приносять якогось задоволення. Особливо, як помітила @Thebestnata таким зловживають старші люди з приводу і без. Оце на свою голову підключили інтернет (і навчили користуватись ним) сестру бабусі (70 р.). Тепер ні дня без спаму, ще й російського, тому просто заблокувала.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    І мене дратують і картинки і віршики.
    А ще тих картинок намножилося і шлють на всі свята церковні - і на успення і на зелені і всі решта. А то ж воно не просто собі так свято, в християнському світобаченні за тим стоїть глибока суть і якби народ то більше розумів, то не було би такого спамерства.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    А мене - не дратують ! Особливо , якщо оригінальні.Але , так - я старша пані . І це - раз.
    А ,два - це те, що я , намагаюсь підібрати гарну картинку , котра би пасувала і напис також.
    Можливо, саме тому мене вони не дратують? Бо кожна людина " проектується на себе".
    Тепер я розумію, чому в нас "підзаглохла" вітальна гілка.:girl_sad:
    П.С,- хто хоче мені картинку кинути - кидайте!

    Дратує плоский гумор, такий - фізіологічний..
    І тут вже не тому, що я старша пані :girl_haha: , він мене завжди дратував.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    До теми спамерських розсилок:
    Колись натрапляла на інфу, що в таких розсилках дуже просто «зашити» коди на збір інформації про адресатів.
    Той, хто розсилає «листи щастя» 10-тьом друзям, ініціює потрапляння їхніх телефонних номерів в бази, які потім йдуть на продаж, і починається спам рекламою (а ви ніколи не задумувались, чому вам на телефон без кінця приходять рекламні розсилки, а вашому, наприклад, чоловіку - ні?)
    За це треба «подякувати» тим друзям і знайомим, яким лінь шкробнути пару слів «від себе» в месенджер чи подзвонити. Одну і ту ж картинку на всі 100500 контактів кинути легше.
    моя позиція - самих близьких вітаю дзвінком. Для цих людей в мене завжди знайдеться хвилинка.
    Тих, до кого дзвонити не хочеться, але контакт підтримати хочеться - пишу кілька слів в месенджери.
    Решту не вітаю ніяк, на спамерські розсилки не відповідаю, а якщо спамить хтось близький - читаю «проповідь» що так робити не варто
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  6. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    А мене дратують люди, які врубають музон так, що по всьому будинку стіни вібрують. Так, я чудово знаю, що зараз день і формально згідно закону вони мають право робити, що хочуть. Але все одно не можу зрозуміти, навіщо аж така гучність і такі баси, що в мене трусяться стеля, стіни і меблі. І чому не можна подумати, що навколо тебе також живуть люди.
    Боюся уявити, що мене чекає вночі, якщо вони ніде не заберуться.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    @Cybulynka, взагалі то є норма по к-ті дицибел, програму визначення можна на телефоні поставити і сміло викликати поліцію вдень.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    моїй мамі і почалось...
    Сто разів на день картинки на месенджер шле.
    Передзвонюю "Мам, ти мені там картинки прислала, то я не хочу писати, краще подзвоню. Розказуй як справи"
    Відповідь "Нєєє, я не маю часу з тобою балакати, я маю ще цьоці Галі прислати і Андрійові і Ганусі-Мартусі-Катрусі-Данусі..., так що як маєш щось важливе - напишеш в інтернет."

    Не мала баба клопоту - підключила інтернет :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 10
    • Подобається Подобається x 2
  9. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    А мене не дратували ті картинки...до сьогодні. Бо моя мама шле мені їх цілий день кожних 15 хв. Задовбала конкретно, і не заблокуєш..))
     
    • Смішно Смішно x 3
  10. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Як я Вас розумію.
    Після того як я мамі поставила фейсбук на її телефон, моя стрічка заповнена поширенням від неї. Хоч бери і став галочку "не стежити"(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    У нас ще цікавіше: у вайбер-групі Сусіди є старша жіночка, яка вважає своїм обов'язком подякувати кожному за кожне привітання/картинку в групу:girl_crazy: відповідно кількість спаму збільшується вдвічі
     
    • Смішно Смішно x 4
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @MalvinkaLv , в нас групі класу ще гірше - 25 учасників....і до мого "прохання"тиснути просто "сердечко" -- якщо ти погоджуєшся, чи коли прочитав інформацію - сипеться купа "дякую", "я - за " і т.д.
    Але , я - людина вперта , тому повторюю ... і ---є прогрес ..десь 40 на 60.:girl_smile:
    --- дописи об"єднано, 1 Січень 2019 ---
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  13. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Я думала, що то тільки я така "дратівлива" , але мама шле картинки зранку, в обід і ввечері стабільно.
    Вже телефон глючить від тих відео з смішними мавпочками, котиками і т д.
    Я на це часу не маю , та й не вмію , а вона десь то все знаходить і навчилась то все відсилати:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    ...три групи класів...приблизно по 30 «старших жіночок» :girl_crazy:, які закидають картинки, віршики й гіфки, а потім дружно дякують...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Спам приходить не тим, хто розсилає картинки і «листи щастя», а їхнім адресатам.
    Тобто я розіслала вірусну картинку 100 контактам. Тих 100 номерів потрапили в базу. Потім тим 100 людям прийде спам від комерційної компанії.
    Ну і (дуже надіюся :girl_crazy:) віруси зашиті не в кожній картинці.
     
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Kroshka Enot , ага...дякую...бо я таки конкретно старша пані... Але дослухалася до вас, дівчата, і нікому не слала картинок в цім році....хіба тим, хто перший почав)))
     
    • Смішно Смішно x 4
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Або ще може бути варіант, що ваш номер раніше комусь вже належав. Моєму свекру регулярно приходять смски, типу "ви виграли автомобіль", а в нього найпростіша кнопочна нокіа і ті смски він во віки вічні не читає і не пише тим більше. А мій номер раніше мала якась Ольга Іванівна і один період до мене дзвонили за кредит
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Досить мати кілька дисконтних карток - при заповненні анкети завжди треба номер телефону. Коли ще відкрився Кінг-кросс - мені стали приходити смс з доброї половини тих "бутіків", хоча карточки мала 1 чи 2 з тієї "місцевості". Вони обмінюються базами, чи що... Правда, після вступу в дію Закону про захист персональних даних, нові магазини, мережі, заклади харчування вже просто так в моєму телефоні не з'являлись зі своїми пропозиціями. Можливо, таки щось і виконують.
     
  19. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Тільки на свята? Ага, щас... Маю двох знайомих жінок старшого віку, з якими колись разом працювала, і досі підтримую дружні стосунки. Одна з них лише нещодавно освоїла вайбер, і регулярно надсилає мені різні картинки. Ну але то не дуже дратує, бо розумію, що людина хоче зробити приємне. А от друга знайома надсилає таких картинок мінімум 10 шт, і майже кожного дня. І я б ще змирилася з усіма тими побажаннями, букетами і блискучими анімаціями, якби пані не була... ееемм... прихильницею однієї релігійної організації, і не розбавляла свої послання цитатами з Біблії і віршами про те, як мене любить Єгова. При цьому вона знає, що я не поділяю її релігійні вподобання, але продовжує то надсилати. :dash1: Більше того: я обов'язково мушу відправити щось у відповідь, інакше - смертельна образа. Причому, здається, зміст не має значення, головне - відреагувати. :girl_crazy: Це реально дратує до неможливості.
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Я холоднокровно блокую таких дописувачів. Хай ображаються.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2