Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    На "забила б" не тягне, тому напевно в цю тему.
    В 8.30 ранку три рази до мене дзвонила однокласниця ( на вайбер і так). Я вибила, бо Соля ще спала. Хоч звісно після скількох дзвінків проснулася, вже її не заколисати( А ще би годину могла спати, бо переважно десь до пів 10 спить.
    А з тою однокласницею ми не сильно аж так спілкуємося, щоб знати, що вона шось серйозне хоче спитати. Потім ще побачила повідомлення, де вона питає, чи я не знаю на котру годину сьогодні в церкві святять воду!! Нє, ну то нормально аж так дзвонити, щоб таке спитати?
    Навіть, якби дитини не було, то так рано - ще не час для нетермінових дзвінків ( для мене).
    Розумію, що ситуації бувають різні, але ж то треба розрізняти, коли є шось важливе, невідкладне, а коли можна почекати.
    Чи то просто можна списати на те, що вона жайворонок і всі справи вирішує зранку?) В мене от родичі колись дзвонили вітати з днем народження в 7 ранку, бо вони в селі встають в 5-6;) Але потім зрозуміли, що для мене то ще глупа ніч)) Тепер дзвонять після 10))
     
    Останнє редагування: 18 Січень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    в моєму оточення 8:30 в будні - це вже абсолютно нормальний час для дзвінків.
    І далеко не всі люди пам"ятають, в кого малі діти, режим "сови" і інші власні обставини.
    А от про тарабанення раз за разом - тут однозначно рагулізм.
    Я завжди своїм таким "дятлам" кажу, що якщо я не відповідаю - значить, не можу в цей момент розмовляти; їхній номер визначився і я віддзвоню, щойно в мене з"явиться можливість.
    Не з першого разу, але поступово доходить.
    В мене, якщо чоловік-мама-кума- дзвонить двічі підряд, значить питання справді горяще.
    Бо вони вже знають, що мені нема змісту наярювати "просто так".
    А всі інші почекають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  4. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    в мене десь рік тому співробітник, відповідальний за інформаційну розсилку, почав страждати безсонням, і щоб не тратити часу вдень, розсилав мейли і смс година 3-4 вночі:girl_crazy:
    Мій чоловік розумніший і виключає на ніч звук, а я навчилась тільки після того, як дві ночі прокидалась від бренькання. Так що беззвучний режим наше все, ніколи не передбачиш, у кого буде безсоння
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Взагалі за правилами хорошого тону дзвінки прийнято робити з 9-21. Робочі 9-18.
    У 8-30 мені дзвонили тільки співробітники коли я (і вони) працювали з 8.
    Все решта - від лукавого.

    Мої діти лягають спати в 19. Я просто вимикаю телефон. Коли від них встаю - можу перетелефонувати, якщо є пропущені.

    @Thebestnata знаєте що моя мама робить, якщо їй телефонують о 23-24? Вона передзвонює зранку о 6. З словами «ну раз ви дзвонили так пізно, то у вас щось термінове».
     
    • Подобається x 7
    • Зе бест! x 7
    • Смішно x 2
    • Креативно x 2
    • Погоджуюся x 1
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Звук дзвінка я виключила після двох гудків. А потім не могла зрозуміти, що то за музика грає, а то був вайбер) так, я вайбером користуюся для повідомлень, файлів, а не дзвінків, тому не зразу змогла звук виключити.))
     
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Всі не сімейні дзвінки тільки з 9.00 і до 17.00. Вітаю з днем народження особисто дзвінком(а не вайбером) тільки після 19-00, не хочу відволікати людей в робочий час отим "ой, дякую, дякую...". По вайберу-месенджеру ніякі "йолкі-паски-вербні гілочки" не розсилаю, всі вітання набираю вручну і то лиш декільком людям, решта обійдуться. Дзвінки на стаціонарний або моб. після 9 вечора розцінюються нами "Боже, що сталось", бо ми так не дзвонимо і намагаємось іншим пояснити, що до нас так само...
    Для моєї свекрухи норма набрати подругу десь так 23-30 і спитати "По скільки сьогодні яйця в АТБ?"...Свята простота, не інакше.
     
    Останнє редагування: 18 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
  9. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я усі звуки виключаю на ніч, і медіа, і звук дзвінка, тому таких ситуацій переважно не буває) ну хіба я забуду виключити звук, тоді звісно дратує. Так як я сова, але часом працюю в режимі жайворонка, то теж лиш з колегами дуже рано могла передзвонюватися. А таку фішку ви мені дзвоните пізно, а я дуже рано, ми провертали з сусідами, які шуміли до глупої ночі, то ми як рано виходили на роботу, дзвонили їм дружно в двері:girl_crazy:. Натяк сусіди зрозуміли і вже були чемніші:girl_haha:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    і я собі зробила таке щастя. До того після 22-ї весь телефон переводила на беззвучний.
    І так - якщо я збиваю,а хтось додзвонюється повторно ,то значить щось дууже термінове. Батьки чоловіка тут не рахуються - вони можуть дзвонити без зупинки лиш для того,щоб запитати :
    -Іринка, ти дома???
    -дома. А що ви хотіли?
    - та ніц...хтіла знати чи ти дома...
    Навіть не злюсь ..вже...,як співає Дзідзьо - "пізно, я перехотів (перезлилась)":girl_blum:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    А я думала, що то тільки моя свекруха так робить :girl_crazy:
    Я вже давно на будь-який сон дитини вмикаю беззвучний,бо ж не всі знають коли моя дитина спить
    То одного разу від свекрухи було більше 10 пропущених дзвінків. Коли я передзвонила, то, виявляється,вона просто хотіла запитати що я роблю:girl_blum:
     
  12. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @nibysh то так свекруха певно контролює чи невістка на гульки де не пішла:girl_haha:. Бо завдання порєдної невістки, сидіти вдома, прибирати, готувати і займатися дитиною ( і великою, тобто її сином теж)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами


    --- дописи об"єднано, 18 Січень 2019 ---
     
    Останнє редагування: 18 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    хм... в мене вже 4й рік телефон у беззвучному режимі - відколи родилася мала.
    Звук вмикаю рідко і зазвичай не забуваю потім вимкнути. Бурумкання вібро і так зазвичай чую , а як ні - передзвоню. Ще за ті роки ніц надважливе не пропало.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я от раніше ( ще й під час вагітності) виключала звук телефону на ніч. А от потім забула. та й думала, що ніхто мені дзвонити не буде зранку, бо ж на роботі декрет, та й взагалі рідко хто дзвонить. Звук домофону наприклад, ми виключаємо і протягом дня. Ну але не врахувала, що можуть бути отакі випадки)
     
  16. littlebird

    littlebird Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. littlebird

    littlebird Well-Known Member

     
  19. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ну знаючи тебе трохи, то при твоїй порядності свекруха мала б бути спокійна) то навіть корисно порядній і трохи шаленій невістці часом провітритись, мужу менше мозок пиляти буде і ніякого роздратування (ну майже):girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Не те, щоб дратує....Але не можу зрозуміти людей, які в громадському транспорті всю дорогу, хвилин 30 напевно, говорять по мобільному з однією людиною, а потім на 31 хвилині видають фразу "Ой, слухай, я в маршрутці, не маю дуже як розмовляти(!!!). Давай я тобі ЩЕ ВВЕЧЕРІ ПЕРЕДЗВОНЮ, поговоримо".
     
    • Смішно Смішно x 10