Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну це взагалі. Я б тим батькам сказала три лагідних слова.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Ті дурні правила для садочків, через які я тепер не можу там на подвір'ї залишити возика. І змушена або волочити його порожнього додому і назад, або перти дитину пішки, від чого він не в захваті. Ніби якщо я зайду три метри за браму, щоб забрати візок, то віруси з мене наскачуть вмить на доріжку і помчать галопом всюди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. Nett

    Nett Member

    Не знаю, що на таке сказати..
     
  4. Ziben

    Ziben :)

    Дратує що на шостий рік війни Українська онлайн-школа бухгалтерії скидає мені посилання для реєстрації на вебінар на сайт .ru :girl_devil: І так 70% контенту російською, але це вже занадто
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  5. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дратує, що на відео в Ютубі у дівчат зачіски тримаються, а в мене все розвалюється та падає...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А мене старша рознервувала вкрай. От треба їй нову куртку і нові штани з татом на заправку поїхати. А там тато купить якесь г..но типу ходдога, понаставляє жирних плям, які не виводяться... Аж киплю!!!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Отже, хто мене сьогодні дратує:

    -люди, які збивають ціну на дорогу річ в 1,5-2 рази з аргументацією «я пенсіонерка» ( річ не першої і не «другої» необхідності);
    - люди, які копійчану річ хочуть купити з післяплатою Укрпоштою;
    - кіт, який перебирає їжею;
    - батьки, які ведуться на маніпуляції типу «вчителька мусила ставити вікно в клас за свої гроші» :facepalm:;
    - передвиборчі дзвінки з питаннями «чи я піду на вибори»
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Смішно Смішно x 1
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мене дратує моя мама, яка всі ситуації зводить до грошей. Здавала сьогодні аналізи, написала про це негативний допис в ФБ, оскільки лабораторія дуже налажала. Звісно, мама відразу з допитами, що і нащо здавала. Я здавала антитіла до ковіду, бо майже напевно в мене він, але мамі не кажу. Я їй взагалі рідко що кажу, якщо це не критично важливо. А в мене некритично. Сказала, що то мої планові щорічні аналізи (такі дійсно є). Як ви думаєте, яка реакція? «Якщо треба гроші, я дам». Пояснюю, що не треба. Через пару хвилин: «Візьми, скільки треба». І тут суть навіть ну в тому, що я можу сама собі оплатити ті аналізи (я взагалі беру допомогу без фукання, я не горда), а в тому, що це єдина реакція на все. Які б не були проблеми - візьми, скільки треба. І це вже було сто разів обговорено, що я попрошу, якщо мені реально треба буде (і я таки прошу, якщо то обгрунтовано і дійсно потрібно). Ні, все зводиться до одного. І тут відповідь на питання, чому я їй рідко що кажу. Тому що так чи інакше все зводиться до того, скільки потрібно грошей викласти за цю проблему.

    І смішне. Дратує мій чоловік. Бо я попросила купити мені суші (сиджу в хаті на карантині), а він купив оселедець. Каже: «Ну та шо? Звари собі рису і буде суші». Глянув на мій вираз обличчя: «Шо? Не буде? Я думав, то те саме». Грррр.
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Подобається Подобається x 1
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А ще, щодо нотаріуса... на цьому тижні подавав чоловік документи в ЦНАП у Львові, потрібно було завірити паспорт та одне рішення щодо справ ТзОВ. В одній нотаріальній конторі сказали, що завіряти паспорт - це «дуже відповідально» і тому вони на руки завірення не дадуть, а направлять документи до цнапу одразу. І буде це коштувати 1600+2000грн. Чоловік запитав: «Я правильно розумію, що віднести документи до цнапу, який в двох хвилинах ходу пішки - це 2000грн?». Нотаріус промовчала і тихо сказала: «Так».
    У іншого нотаріуса завірення рішення та паспорта коштувало 750грн.

    І ще такий прикол. В минулу п`ятницю в Києві збираюсь зробити завірену згоду на продаж ділянки чоловіком. Попередньо обдзвонюю нотаріусів - всі кажуть вартість 500грн. Ну ок. Приїжджаю до одного з них, бере мої документи і повідомляє, що це буде коштувати 800грн. ?! - тому що продаж буде здійснюватись в іншому місті і без моєї присутності.
    Це при тому, що по телефону я пояснювала ситуацію.

    Чому?.. :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Тому що треба знайти «свого» нотаріуса, який вже перевірений часом і досвідом і до нього ходити.
    Короновірусна криза - треба заробляти якось
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  11. Alyonaaaa

    Alyonaaaa New Member

    коли мова йде про наболівші речі, то кожний хоче поділитись:girl_crazy:
    я дуже дратуюсь, коли хтось їсть поруч, або дивиться серіал без навушників, наприклад..
    слабке місце - слух.
    коли жили в гуртожитку, то взагалі великих бісиків ловила.
     
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    страшенно дратує мене не пунктуальнсть. замовила вчора в укр. кафешці додому 3кг пельменів. сказали, що замовлення буде готове після обіду, запитала, чи може це бути десь біля 17. сказал, що доставлять на 17.00. сьогодні затрималась на роботі, ще й посилка прийшла і закупи треба зробити і доню забрати з садка і все за 1 год 20 хв. ну тобто, часу обмаль. ну і вже націлилась на те, що повечеряємо пельменями, а вечеря в нас завзвичай до 18. одним словом пишу на месенджер в 17.19, кажуть, ще 20 хв, ок дзвоню в 17.55, кажуть, що написали, що 20 хв, на моє, що прошло вже 35хв, а ну то водій вже виїхав 35 хв тому, кажу кудою він їде, ми від вас 1,2 км. одним словом привезли нам пельмені, не заморожені о 18.30. а водій сказав, що замовлення отримав 20 хв тому.

    я все розумію, розпродали, чи ще щось форс мажорне, то хоч людину можна повідомити, щоб 1,5 години не чекала, нащо ті казки і брехня.
     
  13. Alyonaaaa

    Alyonaaaa New Member

    поганий сервіс, що тут поробиш
    обов'язково намалюйте їм поганий відгук, щоб була мотивація краще працювати

    і взагалі. якщо людину як кішку в нагаджене не тикнути - то не зрозуміє
     
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дуже і дуже дратує, коли ніхто і ніколи(а це майже завжди) не сприймає мене на мій вік(40 років). Ви не уявляєте як то бісить. Я розумію, що більшості жінок хочеться, щоб їм "списували" років 10, а от мені навпаки, я дуже тішуся, коли хтось вгадує мій вік. Востаннє таке було...правильно...ніколи. Я не кокетую, чесне слово, але мене то так виводить. От вчора здавала куртку чоловіка в чистку, питаю чи з тою квитанцією може забрати хтось крім мене. То панянка мені відповіла "Так, звичайно, можеш мамі або татові дати..." Ну й....клмн...І оте тикання безпардонне мені, типу я якась "малолєтка", то взагалі окрема тема...Карочі, я зла. Дякую, тьоті, що вислухали)))
     
    • Смішно Смішно x 9
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Співчуваю.

    тепер мені цікаве ваше фото. Не стільки перевірити на відповідність паспортному віку, але може архетип одним очком підглянути.


    Я виглядаю на свої роки, але «не виглядаю на маму чотирьох дітей», що б це не означало.
    А означати має жінку в хусточці такій «баптистській», всім своїм виглядом випромінювати вибачення за сам факт існування своїх дітей, і не вимовляти слова «зараз сядемо в машину», бо машини не може бути в багатодітних, а про те що я її можу водити, мови не може бути.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 5
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 4
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)


    .
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    А я вже давно жіночка... Зараз якось в мене питають дорогу, що де знаходиться, і чи солодкі ці мандарини. Відчуваю себе МАСТОДОНТОМ. Скоро піде "ото вже та молодь стала..."
    Особливо бісить коли невчасно зачіпають. Стою рахую 40 подарункових пакетів в Ашані, ні, треба спитати де якась фінтіфлюшка в них стоїть! А ще гірше, коли зачіпають біля банкомату, я чекаю на гроші, так ні, тож треба дуже запитать шось! Ну люди...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ну то класика...коли жінка на років 5 старша за мене, встає біля мене, сверлить очима і потім кудись в простір говорить щось типу "Ох ця молодь(тобто я), могли б і постояти(ніііііііі)". Ну я, при бажанні, вступаю тоді в дискусію і все встає на свої місця))) Або от минулого року викликала народ з ЖЕКу, бо ринва тече, прийшли, я відкрила двері і мені "А вдома є хтось дорослий?" Я- "Ваааааащєта я тут ДОРОСЛИЙ", ну і так постійно.
     
    • Смішно Смішно x 9
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ого! Я глянула фото. Ви, звісно, чудово чудового виглядаєте, але дорослих не хочеться кликати. Може зріст дуже маленький. І то. В них із зором щось не те може?
     
    • мімімі мімімі x 1