Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    162см, не дуже вже маленький, але загалом я у всьому справляю враження "меншої", думають, що у мене менший зріст, вага(64кг), речі, які мені пропонують-передають, завжди менші на розмір ніж треба(М). По "покликати дорослих", то лиш раз було, але часто помічаю, що поки не почалось вербальне спілкування, з другого боку очима шукають "когось посолідніше".
     
  2. Gala

    Gala Well-Known Member

    Dominika, це як про мене. Теж хочу виглядати солідніше . Дратує не те що думають , що молодша і гарно виглядаю, а те, що можуть тикати і говорити як з молодшою за себе. Мені 40.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. galochkamama

    galochkamama New Member

    коли плачуть діти, коли чоловік мовчить і люди на вулиці!:d64:
     
  4. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    а чому дратують
    ?
     
  5. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    Дратує, коли поступаються місцем у транспорті, так ніби я вже років сто маю. Також, коли притримують двері чи пропонують допомогу з невеличким пакетиком з продуктами. Вони думають, що якщо я жінка, то пакте не можу пронести???
     
    • Смішно Смішно x 3
  6. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @SvitlanaGaur це елементарна ввічливість.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 3
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Дратує коли люди напрошуються в гості, навіть коли ти пояснила чому сьогодні не вийде прийняти. Коли знайомі хочуть тебе використати, бо їм просто лінь самим щось робити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Скажіть, що ви розраховуєте від гостей щось смачненьке до чаю. Або перші страви. Або другі. :)
    Або, один раз, як я була вагітна, одні гості принесли піцци, другі - торт, а від мене був салат (і чай-кава-цукор :)).
    Це теж нормальний тон, ми таке часто практикуємо і коли самі йдемо в гості, і коли до нас йдуть.

    Просто якщо Ваша знайома нагла особистість, то особливо наполягайте на тому, щоб прийшла з чимось смачненьким в достатньому для всіх об‘ємі, всі на це чекають, хай не підведе :).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ха. В мене 2 дітей, коли мені готувати, де з дітьми в магазин можна вийти? Ну в тебе дітей немає, ти не розумієш. Ми просто прийдемо, дітям свята хочеться...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Значить, нагла. Сумно.
    Бо я ж на практиці знаю, що з чотирма дітьми в магазин можна вийти. Зайти, купити, вийти. :girl_crazy:

    А може сказати на цей хід щось типу: «Розумію, як тобі непросто з дітьми... але ж чудово, що є Інет-магазин і кур’єр! Тож я до чаю нічого не готую, а вас чекаю з солоденьким. Впевнена, ти вибереш щось дійсно святкове і смачне!»...
    Або: «Чому для тебе так важливо не приймати участь в підготовці свята для СВОЇХ дітей?»...

    Але дійсно, чому таким людям таааак природньо напрошуватись?.. Я ще нормально сприймаю, коли спонтанна зустріч, або якийсь аврал... @Hermi, співчуваю. Хай Вас Бог благословить терпінням, і хай свято принесе тільки радість!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Або відростити хребет і сказати: "розумію, що дітям хочеться свято, але це твої діти і ти їм створи. В мої плани це не входить"
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  12. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    На жаль, нахабні, безпардонні розуміють (і поважают!) лише відмову в доволі грубій формі.
    Або підставляйте мовчки шию і всі нахаби там сядуть і будуть поганяти. Або відмовляйте :girl_cool:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Теж би не терпіла якби отак нагло хтось напрошувався цілим сімейством в гості, без мого на те бажання.
    Можна сказати прямим текстом, а можна і щось придумати. Типу наша гостя не прийде і ми з чоловіком вирішили зробити романтичну вечерю лише на двох, тому соррі гостей не чекаємо. А якби та кобіта далі нахабніла і таки прийшла б зі своїм сімейством навіть після прямих слів, що гостей не чекаємо, то просто б не відкрила двері. Нащо мені такі друзі, які мають нуль поваги до моєї сім'ї? А оті заяви, що типу в вас ще дітей нема і ви не розумієте, що дітям треба свята, то вже взагалі...Нуль тактовності...В мене б такі друзі миттєво опинилися в списку персона нон-грата...Мені якось легше знайти нових, ніж терпіти отаких. Очманіти можна від наглості деяких людей...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ця людина вже давно в тому в списку, але її наглість зашкалює. Спілкування звела до мінімум (читати : стараюсь не піднімати трубку коли вона дзвонить). Але наглість то друге щастя... Я однозначно сказала ні і думки не змінила, але стала хамкою і не вихованою (інша спільна знайома переказала, вона не витримала і захотіла дізнатися мою версію цієї історії).
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Сьогодні завершило, приїхала в гості навіть без попередження. Тільки нас вдома не було. Подзвонила в домофон до сусідів щоб відкрили, бо ми не відкриваємо. Сусідка відкрила, але вийшла і сказала що ми з самого ранку поїхали. Постійно надзвонювала, я все таки підняла і прозріла, вона приїжджала в гості і по... молоко! Бо вона щось забула що сьогодні свято і всі продуктові закриті, а дітям нема на чому кашу зварити. Я їй чемно сказала де молоко продається і сказала що вдома ми сьогодні не ночуємо і її в гості не чекаємо і не запрошуєм, та взагалі зараз карантин і в мене сусіди можуть викликати поліцію, якщо вона щераз заявиться. Мене вже починає напрягати, що людина так вперто хоче завітати в гості...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Я остаточно в ауті. Сьогодні подзвонила ще одна спільна знайома, і те що вона розказала, то взагалі ввело мене в ступор.
    Виявляється та мадама ходить до гадалки і скоріше всього, що ворожка їй щось нарадила,оскільки та дівчина так нагло до всіх в гості напрошувалась, ніхто не прийняв, то вчора до всіх по гостях їздила і нікого не застала вдома.
     
  17. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    То прапор їй в руки! Нехай хоч в секту сатаністів запишеться.

    А Ви, всі її контакти в блок, по знайомих за неї не питати, починають щось говорити, кажете, що Вам не цікаво і переходите на іншу тему. Дама пробує всеодно нав"язатися, пишете заяву в міліцію про переслідування.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Я в шоці, є ж такі наглі люди... Таку й послати не соромно. Прямим текстом і на три букви. І до себе й на поріг не пускати в жодному разі.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Дратує штрашенно ситуація з корона вірусом. За вихідні дійшла висновку, що мені потрібна селфі палка, бо ніяк не можемо всією сім'єю сфоткатись. Хочемо поїхати в центр під ялинку. Приходимо в магаз, а він закритий, бо локдаун до 18.01. Хочете товар, робіть замовлення онлайн. Грррр. Замість прогулянки в центр, поїдемо купувати продукти((((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1