Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    інколи - можливо. але дуже часто можна уловити нотки зверхності у цій елементарній ввічлиості. коли людина, з фізичними данними не кращими за мої, поступається мені місцем, мвоялв "ви ж жінка"... ну знаєте...
     
  2. Masja

    Masja Well-Known Member

    Ну так,до вас по молоко легше зайти,ніж в магазин за солодким. У неї ж двоє дітей:girl_devil:
    Та ви скажіть,що раз у вас немає дітей,то за бавлення чужих берете гроші. За приготування вечері теж.
    А взагалі, дівчата вам добре радять:ігнорити її треба. Вона ще, звичайно,буде пробувати вас дістати,але як тільки побачить,що глухо,відчепиться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Можна побубніти?
    Запросила в гості своїх знайомих і одна дама так мене рознервувала, що досі відійти від того не можу. От чому людина строїть з себе експерта у всьому і якщо думки не співпадають починає висміювати тебе як останню дуру? Хоч насправді це в неї недостатньо знань.
    Останньою краплею було те, що вона піввечора з мене ржала що я хочу купити машину марки DS. Молв таких машин не існує і перш ніж хоч щось говорити, я б могла б вивчити питання. І що я тут всім хвалюсь про вищу освіту, а елементарних речей не знаю.
    Тиждень тому я сильно травмувала спину, навіть сьогодні ще не можу нормально пересуватися. Вона також пробувала з цього поржати, що молв як ти дитину родити будеш, в тебе низький больовий поріг і ти при родах вмреш. Молв від удару спина так сильно і довго не болить . Але їй рота встигли закрити.
    Для себе висновок зробила, але неприємний осад залишився.
     
    Останнє редагування: 9 Січень 2021
    • Співчуваю Співчуваю x 8
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ох, як же сильно мене нервує засилля в ЗМІ отого " такий-то(іноземець) звернувся з трибуни українською мовою", "така-то(якась там послиня)під час візиту одягла вишиванку і привіталась українською..." І що? В нас має бути якийсь поросячий захват від цього чи що? А по факту що? Ну такий вже в нас отой комплекс меншовартості живе. Типу , ой нас помітили, ой, вона вивчила слово українською. Та вона завтра поїде в Катманду, одягне там костюм "катмандуський", скаже щось "по катмандуськи", робота в людей така. Але то треба винести в перші рядки дуже важливих новин.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  5. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    таааак, тим паче ось ці от іноземці дуже часто чи взагалі не розуміють, що та вишиванка означає, а ще частіше на них їх одягають якісь треті особи, і все виглядає максимально неприродньо. але от коли бачиш щирість в якихось подібних діях(це одразу й помітно), то це, звісно і дратувати не може. але, на жаль, це виняток радше...
     
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    А мене страшенно дратує псевдо патріотизм людей, які позбулися українського громадянства. От вони патріоти аж тошно і постійно тебе звинувачують що ти всі українські свята не святкуєш, вишиванки не вдіваєш, а при тому вони в сім'ї спілкуються російською, діти які народились закордоном української не розуміють... Але вони всеодно патріоти!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    от
    це дуже важке питання... звісно, всім, хто поїхав, сумно за Батьківщиною і вони якимись шляхми будуть намагатися той сум вгамувати(святкувати традиційні свята, вишиванки вдягати і все таке інше, бо там немає іншого способу цей свій патріотизм проявити). поїхати ж вони могли за різних обставин... але якщо вони цим своїм почуттям починають хизуватися, то це вже не дуже добре, звсісно.. але, у будь-якому разі, думаю ми всі можемо легко знайти спільну мову і зрозуміти одне одного :)
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ви таке помічали лише в людей, які позбулися громадянства?
    За моїми спостереженнями - це абсолютно незалежні речі: громадянство і псевдопатріотитизм
     
  9. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    дуже часто - так, але ж може бути зв'язок. наприклад, люди, які позбулися громадянства і живуть за кордоном більше уваги приділяють всіляким ритуалізованим дійствам(вдягтися у вишиванки й за традиціями відсвяткувати певне свято)...
     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я маю на увазі сам факт позбутися громадянства. Це абсолютно немає ніякого зв’язку з поведінкою. А от виїзд за кордон - так, має
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    а
    а, ну тоді так напевне :) нопорозумілися )
     
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я сама себе дратую тим що зависаю в соцмережах, тупо і безцільно гортаючи стрічку. От ніби все зрозуміло - поклади телефон і займися ділом. Але мушу лежати біля меншої, бо тоді спатиме 5-10 хв. А з книжкою не зручно (зараз читаю досить товсті книжечки, яка може добряче вдарити якщо впаде на дитину). Навушників немаю щоб щось подивитися (фільм чи хоч серіал)...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Я не впевнена що можна позбутися громадянства не виїжджаючи закордон ;)

    +я не розумію насаджування своїх традицій іншим. Якщо я переїхала, я стараюсь адаптуватися під правила і закони країни, в якій живу.
    Сьогодні стикнулась взагалі з таким, що ще досі не можу зрозуміти. Колега сказала що не справедливо, що документація, більшість мітингів по роботі німецькою, взагалі немає ніякого дублювання інформації англійською на офіційних сайтах певних організацій, багато старших людей розмовляють лише німецькою. Цікаво, а яку мову вона хотіла в Австрії? Я коли переїхала, я якось була готова що все буде німецькою і це був стимул вчити мову. +вона побачила, що деякі свята, які вона святкує., не є державним вихідним і їй доведеться брати вихідний щоб поїхати додому, і це також дискримінація її прав.
    П. С. Колега не словянка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. phobika

    phobika Well-Known Member

    О, я працюю з російськомовними людьми в Празі. Там ще не такі перли. Але я не дратуюсь. То їхні власні проблеми. Вони самі себе обмежують незнанням мови.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. phobika

    phobika Well-Known Member

    Ну якби я вибрала для проходження курсів якусь мову, а матеріал мені подали на іншій, то я би теж не була рада. Але тон повідомлення жахливий, згідна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Там справа в тому, що мова кожного курсу зазначена в його описі, і змінити її неможливо. Можна лише обрати мову самого сайту, на якому розміщено курс.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. phobika

    phobika Well-Known Member

    Вибачте, якщо когось задінуть мої слова. То ні до кого особисто, просто вважаю то якимсь дуже дивним перекосом у суспільстві.

    Так от дивлюсь відео одної блогерки про вагітність. Там по тижнях, що з нею відбувається, в першому триместрі. І в кожнісінькому відрізку вона говорить про те, як в неї росте живіт з коментарями "тут колись був прес", "ой, виглядає, ніби я переїла", "я більше не буду худою" і то все супроводжується: "хоча я їм на 1500-1800 калорій". Блін, ну а як може бути інакше? Дитина що не має рости? Чому нормальний процес треба порівнювати з переїданням? Живіт виросте, навіть як ніц не їстимеш. Що за тотальний бажання і дитину народити, і не набрати кг (так, знаю, що таке можливо. Але це скорше виняток. І точно не норма для людини, яка до вагітності мала менше 60 кг). Навіть як 30 кг набереш, то невже це кінець світу?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Страшенно дратують люди, які не думають ні про свою безпеку і ні про безпеку інших. Сьогодні мала велопрогулянку в гори і просто в шоці від поведінки слов'ян на велодорогах. В кожній моїй веловилазці стається якась аварія чи з українцями чи з росіянами. Їм обов'язково треба стояти, іти по велодоріжці і потім ще влаштовувати скандал що людям нема де гуляти, лише дикі велосипедисти мчаться і сигналять.
    Сьогодні мене остаточно шокували. Одна російськомовна сімейка(тато, мама і 2 малих дітей) вирішила вчитися з 0 їздити на велосипедах на чорній трасі. Я розумію що там де вони були це рівнина, але блін до того місця спускаються з гори зі швидкістю більше ніж 60 км/год і інші їх просто не зможуть оминути чи затормозити От як додуматися до такого можна? Я з дитинства катаюсь, рік готувалася і тільки сьогодні наважилась там проїхати. Всі залишилися живі, але перелякалися і травмувалися добряче.
    Ще одні українці на міських велосипедах, без навігатор, зв'язку і не знаючи іноземної мови заблудилися в лісі в горах. Добре що ми натрапили на них і вивели в село. Не знаю як вони добиралися далі, але велосипеди були в плачевному стані і їхати на них вже не можна було. Ну от навіщо туди лізти? Є десятки прогулочних велодоріжок, можна і природу подивитися і покататися в задоволення. А тут без підготовки, без відповідного транспорту попертися в гори.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Дратує обговорення мамами інших мам, хто як вдягає зараз своїх дітей
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3