Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @KAPUCHINKA та вже і в мене немає, або в них термін реклами закінчився, або прочитали, що реклама дає зворотній ефект:dntknw:
     
  2. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Мене дратує, коли люди голосно говорять чи кричать до мене.
    Коли водій маршрутки "морозиться" відкрити другі двері.
    Бісять розмови про айфони.
    Виводять люди, що не спілкуються зі мною в реальному житті, а додаються в соцмережах у друзі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  3. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    А мене страшенно дратує, коли, перепрошую, заходиш в громадський туалет (в суперкамаркеті чи в кафе), а там вже хтось посидів "в позі орла" (хоча, скоріше, орлиці) і на обідку залишилися сліди від взуття. Ніколи того не розуміла: от для чого лізти з ногами?!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
    • Подобається Подобається x 3
  4. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    або коли хтось ніби і злив, але йоршиком не скористався.
    аж бісить.таке враження ніби в себе вдома теж так роблять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  5. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Ще бісить, коли в кафешках чи громадському туалеті ставлять мило в брусках.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  6. Masja

    Masja Well-Known Member

    Ну от зайшла на днях в магазин. Сподобався светрик, питаю ціну. Але дивлюсь - якийсь він великуватий. Кажу продавцю:
    - Він, певно, великий на мене буде...
    Відповідь:
    - Чому великий? Тому, що дорогий?
    Ну от дратує мене це, чесне слово. Ходити по магазинах треба винятково "при параді", що не було отаких дурних коментів з боку продавців?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Подобається Подобається x 3
  7. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Мене виручають міні версії в тубах з готелей) Кинула в кожну сумочку і завжди при кремі і милі)

    @Masja , не переймайтесь, я інколи забігаю в бутік перед пробіжкою в майці і старих трєніках, вицвівших від частого прання і купую одяг, а ритуал кави в тому самому одязі після пробіжки мусить бути в кафешці) Дрібниці, знайшли про що думати)" При параді" - це обов'язок продавця, а не того, хто залишає там гроші)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  8. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Ті оціночні судження, то проблема більшості українських магазинів чи ринків. Не написано на людині рівень її зарплати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Не говорячи вже суто про некоректну і нетактовну реакцію продавця взагалі як людини, в першу чергу, це непрофесійно. Тому, якщо це не якийсь бутік "для своїх, покручє і подороже", де власниця, її продавчині і клієнтки всі коліжанки і там просто світогляд такий, а тут забрела якась чужачка, яку хочеться пошвидше відправити "на місце"- тут нема на що нерви (і свої гроші, вважаю, теж) тратити, а якийсь мережевий чи хоча б +/- великий магазин, вважаю доцільно провести міні-лекцію на тему "як спілкуватися з клієнтом", нагадати про досить скромну роль продавця (я зовсім нікого не люблю принижувати взагалі по жодних критеріях, але такі люди, які собі дозволяють такі коментарі, як правило, так і мислять категоріями "хто сильніший"), взагалі, коли мені хамить обслуговуючий персонал, я дуже на то гостро реагую - ніколи не куплю, як би навіть мені та річ не сподобалась. Я люблю купувати з приємністю, з гарним настроєм, благо діло, альтернативу сьогодні завжди можна знайти.
    А навіть якщо і "написано", і він дійсно низький, це ніяк не виправдовує подібних висловлювань.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Це просто хамство з боку продавця. Власників(або вище керівництво) магазину треба ставити до відома, в такому випадку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  11. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Ще дратує, коли продавцю лінь знаходити твій розмір одягу. Береш туніку, а вона завелика. Продавчиня одразу в мене Ваш розмір десь хто-зна де, буду шукати якщо Ви точно купите. Або треба бігти на інший магазин, мені не дуже хочеться. Давайте я збігаю, але Ви 100% беріть. То що за продаж такий.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  12. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А мене взагалі інколи прям переконували, що це мій розмір, бо меншого не було, аби продати. І це при тому, що річ на мені аж висіла. Це ж треба таку наглість мати...
    Дійсно, добре, що тепер вибір дуже великий. А якщо мені халять, то розвертаюсь і йду. Бо вже скільки разів переконувалась, що краще в таких продавців не купувати. Потім якщо раптом виявиться якийсь брак, то вдвічі більше нервів мотають такі "спеціалісти":girl_mad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Та хвалять всяку фігню, щоб сплавити дуже часто. А про повернення я взагалі мовчу. Ти одразу стаєш ворогом народу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Nica

    Nica Well-Known Member

    А мене дратує холодна кава! Це вже закономірність, береш каву, до якої йде молоко і гарантія, що буде зимна! Якщо попросити, то прогріють, хоча одного разу мене переконували, що молоко звариться при високій температурі!!!! Та якщо воно свіже, то яке там звариться!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Злата

    Злата Well-Known Member

    маю теж чого дратуватися
    купив чоловік мило в Новій лінії, а етикетка і виробник рускі - вже просто дістало і ніби слідкуємо, щоб не купувати російське, але щоразу в магазині помічаю, що етикетки практично всіх товарів широкого вжитку на русскій, уже деколи доходить до смішного ((((( в такому часі рос мала б зникнути з побуту в нашій країні, а таке враження, що, навпаки, зникає українська.. ДІСТАЛО!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Ця прблема була ще до війни - виробник Україна, а напис - російською.
    А щодо Нової Лінії і Епіцентру, то у них таки пише на цінниках дрібними буквами, що виробник - росія.
     
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Не люблю теми "Забила б" (не подобається це слово), і до "рагулів" не піду -- бо то ж як не знайому людину рагулякою називати?

    Короче, під"єднана я була у вайбері до групи в садочку. Таких сварок і пантів, як там велось із 1 червня (відтоді як група відкрилась) я не бачила ще ніколи. А я, на мінуточку, під"єдна до багатьох груп: і в школі, і в садку, і на секціях.... Ну ок, що мені до них -- ми ж ще не ходили. Аж тут пішли в садок і Злату висипало. Медсестра казала, що в садку є вітрянка. Ну от я у групі спитала -- чи є хтось із вітрянкою, бо у нас підозра на неї. Ой, що там почалось: ми тут вагітні (тіпа навіть якби у нас (чи в когось іншого )була вітрянка -- то ми в тому винуваті?), а що, а чо... Одна мамочка сказала, що вітрянка є завжди і це не "вауновина". Я уточнила, що в нас нетиповий висип і діагнозу ще не знаю, тому і уточнюю. Якби це була хрестоматійна вітрянка -- то я б і не питала. Ну на тому і все, я дізналась що це алергія і якось навіть не подумала відзвітовуватись у групі (хоча якби то була віттрянка -- я б написала).

    І от через пару днів до мене у тому вайбері купа претензій: ви ходите в садок? Бо вихователька нічого не знає і ні про що не попередждена, і може ви взагалі групу переплутали (я колись так один раз школу із садком переплутала), як колись.
    Ну я відписала що з нами все ок, а звітуватись перед вихователями ніколи не практикувала. і написала, що в садок ми не ходимо.

    О, і тут пішов срач: якщо не ходите (вона подумала, що я не хожу впринципі, а я просто тому, що хворі), то чому всіх у вайбері вітрянкою поналякували, і ще би написала про соплі, понос і всякі гадості -- а ми тут маємо вирішувати чим вашу дитину лікувати....

    І вирубила мене із вайбера. Дитячий садок. А я щоб плюнути на то все маю таке бажання їй в харю завалити. Розумієте, сикуха 20-річна буде у вайбері мені розказувати як жити
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  18. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @Kandya, дайте собі спокій. Для чого вам розборки в перший тиждень посту? То якраз такий період, коли люди найбільше один одному крові попивають. Я б на вашому місці не велася на явну провокацію.
     
    Останнє редагування: 3 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  19. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Кандя, то просто НЕДОРОЗУМЄНІЄ)))))та кобіта. Не розібралася і кричить. Я би з неї собі гнала)))).
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну Вас ще нема у нашій групі зі школи). Там тоже жесть). Мені деколи так руки і чешуться багатьом нахамити. Але я - жінка мудра, і наразі мовчу. Навіть не знаю, що в тій групі батьків найбільше дратує - писання бздурів о 23-56, чи хамовите звертання, чи постановка питань тощо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1