Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Про свекрух. Мені 35, з них 12 років я заміжня і 11 — мама. І уявляєте — я не знаю, як треба дитину годувати, лікувати, розвивати, мити (!). А також багато чого іншого по господарству. )) І взагалі не січу політичну ситуацію і порядок речей в цьому світі. Мало пожила очевидно. А бабця знає ВСЕ, і мусить тим всім поділитися (читай «нав'язати), незалежно від того, чи воно мені тре взагалі. Чому, виростивши своїх дітей, не дати їм самостійно ростити своїх? Тими «добрими» намірами... таке ставлення, як до малолітньої дурепи, вже трафляє. І можливості для лавірування вичерпані, доведеться просто з мосту поставити все на свої місця, бо сил нема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    так чудово, що Ваш чоловік такий дбайливий син, привів маму до себе і поділив юридично свою квартиру на двох. Щоб мама в похилому віці відчувала себе не в гостях, а рівноправною власницею.
    Я своїх батьків, на жаль, не змогла забезпечити житлом. Тато з мамою дуже важко працювали, щоб заробити квартиру і не тягати мене по орендованих. Коли тата не стало, а квартира була його власністю, по заповіту вона стала моя. Напевно вони мене не правильно виховали і я не змогла прийняти свою законну спадщину. Я відмовилася від спадщини і будь-яких претензій на решту татового майна на користь мами.
    І от сьогодні, тааааа в неділю (мама волала, що я до церкви не ходила, а підлоги мию), я в тисячний раз робила шмон по хаті. Сміття винесла нємєряно. Літало все, що мені виглядало брудним і масним. Маман спочатку сперечалася, потім я їй вбрала окуляри і тицяла пальцем, чому все летить в смітник. Вона кричала, що я маю лінзи і я зряча. А вона вчора мила підлоги.
    До чого я веду - старші люди не бачать того, на що ми - молодші, звертаємо увагу. Може варто вбрати свекрусі окуляри і поговорити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Останнє редагування: 24 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Я про це також думала. Але я боюсь, що з часом стану такою самою - мені стане байдуже, що довкола - брудисько.
    --- дописи об"єднано, 24 Липень 2017 ---
    Це не так. Квартира була подарована на двох бабцею мого чоловіка. Тому вони юридично рівноправні власники кожен своїх 50%.
    --- дописи об"єднано, 24 Липень 2017 ---
    Якраз купили минулого року. Не допомогло =)) А розмова, схоже, вдалася. Сьогодні "слідів злочину" вже не було =) Все-таки треба було чоловіку дипломатом ставати :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Sunichka я колись братові записку на стіні над унітазом чіпляла з нагадуванням деяких моментів. помогло))) правда, тато мого було нереально привчити до якоїсь чистоти у ванній. а мене той момент найбільше дратує, хоч я далеко не педант. так шо зі старшими людьми то тєжко(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка


    Мене страшенно дратують люди, які ходять під час Літургії по церкві. Ну не можу я того зрозуміти. Коли маленькі діти - ОК, вони не розуміють, їм не поясниш, і решта всяких ситуацій. Ну але коли мама "гуляє" зі своєю 6-8 річною донькою - то таки не дуже. І оте зайти до церкви на 5 хвилин, але треба пхатись на сам перед, а потім пхатись назад. Навіщо? Не знаю, мене ось це ходіння просто виводить з себе(.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А мене просто дико дратує, коли мами, баби, няньки починають на майданчику вгощати чужих дітей. При чому навіть не питаються в мами. Відійшла на секунду принести малому машинку повертаюся вже жує печенько, ну курча, і що маю робити? Видирати в дитини? Буде крик. Дивлюся ще одне витягає, я - ні. Відповідь геніальна - ну він же хоче. Ну хоч половину. Ну твою ж...... Не дозволила я звичайно.
    Ну от як так можна? По перше брудні руки, по друге, я такого не даю взагалі, по третє перша година - обід. Та й, зрештою, всяке може бути, може у когось алергія, дієта. ну як так можна? Не перестаю дивуватися глупству людському.
    Не дуже мені подобається, коли дітей годують всяким на майданчику, можна ж відійти на лавочку, ну але вже ладно. А оце без дозволу ... Так би й взяла жменю піску і всипала межи очі, аааааа.... Зла я...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Дратує, коли люди змінюють плани, а тебе попереджають в останню чергу! І тепер треба і свої плани всі змінювати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
  9. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Туфлі купила дитині - погані. На танці-співи-хори не хочу водити дитину - погана мама. Їсти дітям зварила не те що сказала бабуся - погана мама....
    Зате пильнувати 2дного племінника , в "добровільному порядку" бігати до лежачої сестри мінімум 3-4 рази на тиждень - хороша. А коли я прошу вибратися, нарешті, на пенсію, допомогти з внуками - то... правильно, я погана.
    Чи то на мене погода впливає, чи відчуття і усвідомлення того, що я все життя г@м#о і ще нічого "так" не зробила?... :negative:



    Плакати хочеться...

    А ще в міні-садочку сказали, до для мого хлопця потрібно приставляти окрему няню... цікаво: чи дійде до того, що віддадуть гроші, чи мені так і далі прийдеться бути з малим на всіх заняттях і прогулянках?:facepalm:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  10. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Москалі! Ну чого вони всюди і втекти від них неможливо навіть в іншій країні. То ж треба, що в класі моєї дитини є москалик і його родичі вже умудрились мене знервувати. А я теж дурепа ще та: вони просікли, що ми українці і підкотили до мене штоби мая дєвачка памагла іх мальчіку с язиком, треба було зразу відрубати, що мая дєвачька такіх мальчікав на абєд кушаєт, нє я нормально культурно відповіла, аж зла на себе.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    не зкажу що мене аж так нервують, але сьогодні у Львові, чула лиш російську. В спортзалі, на вулиці, в маршрутці.
    А нервує мене страшенно дощ :girl_cray:
     
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ох і дратує мене, коли хтось намагається вирішити як мені провести МІЙ вихідний день! ррррррррррррррррр:girl_mad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  14. Nica

    Nica Well-Known Member

    А в мене автодратувалка! Дві смуги, відповдно, одна передбачає поворот на ліво, ну холєра ввімкни ти той поворотник завчасно, поки стоїш на світлофорі, ні, починає рушати і аж тоді! Так би й дала попідсрача!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Як я вас розумію...
    Це так дратує... Ще таке: їде один 100500 метрів, ти за ним, поворот не включає, значить-все ок, під'їжджає до перехрестя, повний стоп і включає поворот. :girl_devil:
    І ти стоїш :girl_in_dreams:, ні перестроїтися вже не получається, ні прямо не можеш поїхати, поки той рагуль на поверне, так би дала чимось по голові в той момент. :girl_blush2:
    Тому тепер стараюсь завжди завчасно їхати в тому ряді, де не виникає таких проблем.:girl_yes2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А якщо взагалі не включає? Мають всі і так здогадатись, бо він же у тому ряді ( чи ще там якісь варіанти). От я била б ще за те, що взагалі не вмикають поворотів. Мене то так дратує!!! А ще мене дратує, що мало хто дає дорогу при виїзді з другорядноі дороги. Ніби вони ніколи з таких не виізжають. Ну і парковка в центрі - то взагалі мій головний біль(((. Мовчу про пепекриті дороги, які вже давно мали відкриті; перериті поперек борозди заїзди (то вже біля дому) тощо. От заасфальтують, а через пів року комусь треба трубу якусь провести. Він той асфальт зриває, риє, і всьо... Пішов. То вже в забилам би.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    на з'їзді з кільця вмикає лівий поворот :girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    хотіла багато написати. Не гуляю і не з 6-8 річною. Але буває. І повірте, так для всіх буде краще.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вік - тут якраз ключове. Сама мама, і знаю, що таке діти. І є такі ситуації, коли не змусиш дитину себе поводити відповідно до неі. Ну бо то дитина. Але дитина шкільного віку таки трохи відрізняється від тих менших. І вона б мала чудово розуміти, що часом можна і обмежитись у чомусь. Але якщо таки не розуміє (тут може бути багато причин), то може краще ту службу відстояти на подвір'ї церкви? Люди, що стоять на вулиці, таки мають вибір - заваджає ходіння, то можна зайти до церкви. Але оті рухи без перестанку в церкві - то таки заваджає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    це ващє.
    не буду сперечатись, бо всі мої діти молодші 6 років. І так, ми зазвичай стоїмо на подвір'ї (якщо погода дозволяє).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1