Що можна, а що не можна пити вагітній?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 10 Січень 2010.

  1. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Дівчата, а липа не шкодить? Бо зараз люблю собі попити липово-малиновий чай, а воно трохи сечогінне. Як думаєте? Хтось мені казав що калину вживати не можна при вагітності, то правда?
     
  2. vindichi

    vindichi New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    - моя лікарка заборонила лікуватись калиною, вона стимулююче впливає на матку (я так зрозуміла, що аналогічно до листя малини)
     
  3. Patriotka

    Patriotka Member

    я перші три місяці не пила кави,бо мене від неї нудило,особливо,коли приходила зранку на роботу і всі починали свій робочий день з кави,по всьому офісі був її запах,це для мене була катастрофа.
    А потім мені лікар порадив кожного ранку пити легеньку каву,бо в мене дуже низький тиск.
    А з томатним соком було навпаки,спочатку вагітності дуже його пила,а тепер вже не можу)
     
  4. Sovulka

    Sovulka Member

    Чи призначали комусь під час вагітності кардіомагніл чи магнікор? В мене ризик підвищення тиску в 3 триместрі бо так було під час першоі вагітності. Зараз з тиском все гуд але може скочити в будь-яку мить. Прочитала протипоказання то там ніби не рекомендується приймати. Що порадите?
     
  5. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Не знаю чи в ту тему... але іншої не знайшла... їду у відпустку, яку то аптечку варто зібрати вагітній? Активоване вугілля, ношпа( її можна?), перекісь, що ще можна потрібного взяти про що я забула чи незнала.?
     
  6. Anasko

    Anasko В очікуванні чуда...

    Здається не шкодить. Я також п"ю ще й з м"ятою та мелісою. Знаю, що можна шипшину, лікарка казала
     
  7. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    ХОЧУ ЗНАТИ

    Вже другий цикл у другій фазі робиться ситуація гелп: минулого разу з кабінету полетіла до лікпюаря зі страшним циститом. Хоча предвісників не було. Зауважила, це був 2-3 день після О. Температура поза 37, лікар призначила ліки,які можна плануючим. Ближче до КД все пройшло. От зараз знову - вмираю. Болить все: поясниця, нирки,яєчники. Друга фаза вже почалася, часто бігаю в туалет, але не ріже. Але болить все. Тому питаю:
    Що можна випити з обезболюючого,якщо щось у пузіку робиться??? Бо терпіти важко,все злить від тих болей.
    Може у когось таке було???
    До лікаря не піду, я в селі у мами.
    Маю тут Ношпу, Нурофен і Ібуфен дитячий.

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
  8. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Ібупрофен можна (той же нурофен на ібупрофені, хоч я надаю перевагу звичайному, рожевим таблеткам).
    Знаю що можна як вагітним так і годуючим. Звісно, без перебору.
     
  9. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Я ібупрофен поважаю більше, ніж но-шпу

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Побільше пити, в теплій ванні полежати і зразу в ковдру з чаєм.
     
  11. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    А хіба тепла ванна в перші тижні не є небезпечною?
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Тепла, не гаряча. Не бачу в тому нічого загрозливого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Не знаю, куди правильно написати. В барахолці нічого схожого не побачила. Поправте, якщо не сюди - то куди? У мене є цілий Магне В6. Колись купляли, а він не знадобився. Строк придатності - до 10.2016. Якщо комусь треба - віддам безкоштовно.
     
  14. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Я б забрала, але мені так ліньки кудись їхати )))) ви ж просто собі можете попити його. Чи чоловік. Добре для судин, від судорог, для заспокоєння нервів.
     
  15. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Уже забрали. Я не можу ковтати такі величезні таблетки. А розжовувати не можна - так в інструкції пишеться. Чоловік п"є тільки те, що призначає лікар. Для заспокоєння нервів у мене є заспокійливий чай =)
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ну та не треба магне пити просто так, особливо вагітним.
     
  17. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    а мені лікар казав, що можна курсами 2 тиждні через 2 тиждні. по 1 таблетці 3 рази в день. А якщо тонус, то можно до 6 таблеток на добу.
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    та я ж не кажу, що його не призначають. я кажу, що треба думати чи варто.
    на жаль, мало лікарів, які думають, а не просто призначають все підряд усім підряд.
     
  19. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    А що можна при зубному болі?((
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    якщо не помиляюся, то парацетамол.
    і до лікаря. знеболююче безадреналінове.