Що можна, а що не можна пити вагітній?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 10 Січень 2010.

  1. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    О! І я таке часом п"ю. Хоча не тому, що фанатію від кави і треба її чимось заміняти, а просто люблю часом собі кави з молоком попити.
     
  2. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Каву не можна, чаю ні чорного, ні зеленого, ні травяного не можна, приправ не можна, повітря в нас погане. Хоч бери і стріляйся :girl_sad:
    Певно в крайнощі не варто впадати. Якщо пити літрами, то від всього буде недобре.
    Особисто мені видається правильним підхід, коли вагітна, а потім годуюча жінка притримується звичного життя і харчування, і разом з тим намагається покращити свій образ життя і харчування, щоб подавати своїй дитині гідний приклад.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    З "Галкою" будьте обережні... напевно краще якоїсь справжньої кави випити, бо в тих сумішах незрозуміло направду що... якось купили з якимись корисними властивостями ,а потім просто викинула...
    знаю, що для вагітної велика кількість вітаміну А може нашкодити, очевидно треба бути обережними з відповідними травяними чаями...
     
  4. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Ще хочу додати про чай з шипшини. Він має протизапальні, сечогінні властивості. Моя коліжанка, коли була вагітною, тим чаєм собі зняла підвищені лейкоцити в сечі. Хоча їй лікарка приписала якісь ліки пити...
    Але той чай теж не можна більше, ніж 0,5 склянки двічі на день - це ж теж ліки... І ще, якщо зернятка розтовкти перед заварюванням (так треба, щоб чай був корисним), його треба перед тим, як пити, ретельно процідити, щоб ті волоски не потрапили в напій.

    Може, хто знає іншу інформацію, на рахунок чаю з шипшини та вагітності?.. Дуже цікаво.
     
  5. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    а мені дуже смакує чай ліптон чорний з фруктами, і вода слабогазована і лимони...
     
  6. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Моя лікарка мені дозволила раз в день дуже слабеньку каву з молоком (при моєму низькому тиску то єдиний прийнятний спосіб позбавитись головокружіння і болів в потиличній частині голови). До речі, в слабенькій каві менше кофеїну, ніж в чорному чаї. А щодо зеленого чаю, якщо вірити цій статті http://www.svatovo.ws/stati_uk_food.html, він навіть в дозі 2 чашки в день не дозволяє організму засвоювати фолієву кислоту, тому всьому має бути міра.
     
  7. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Привіт!
    Хоча я була вагітною більше 3 років тому, але в неті знайла була статейку, в якій було написано про травки, які як впливають на вагітність і ліктацію вже новоспеченої мамусі...шкода, що то все загубилося, а от що тільки знайшла, але воно російською, тому відразу перепрошую, бо не хотіла давати "свій" переклад, хай буде в оригіналі:
    http://www.7ya.ru/articles/3565.aspx
    про себе особисто скажу, що якихось забаганок у питті під час вагітності не було...хотілося пити тільки воду негазовану..іноді чай чорний.
    а з травками таки треба бути обережною, навіть те корисне в великих кількостях не на користь.
     
  8. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Я другу половину вагітності пила почергово зелений та ромашковий чай, ніяких негативних впливів не помітила...Так шо все індивідуально. Каву взагалі не п"ю, під час вагітності 1 раз дідько трафив мене випити (хлопці на роботі тестували новий кавовий апарат...та ще й міцний мені зробили...), то думала, шо мені очі вилізуть та серце вирветься геть...потім лимоном з водою тиск збивала. Тому моя думка така, що для кожного організму є індивідуальні напої та їх напої, а якщо чогось до вагітності не вживав, то під час вагітності напевно не варто починати...
     
  9. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Під час моєї другої вагітності я мала низький тиск. Лікар сказала, що при моєму тиску можна каву пити, а кава смакувала зранку дуже. А на рахунок спиртного - якщо засмакувало пиво (чи вино) - то нічого страшного не буде, якщо і випити трохи (ІМХО). Наш організм в цей період вимагає те, що йому бракує, тому і появляються "захцянки" різні. Але з розумним підходом ми ж собі чи дитині ненашкодим.
     
  10. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    У мене бував навіть 80 на 40:girl_crazy:. Лікувалася шоколадками, а якщо дуже зле,то кавою. Взагалі, каву більше нюхала, ніж пила:) бо щось не дуже смакувала. Купувала фруктові чайочки - оті,що на вагу, дуже подобалися. І час від часу пробивало на якусь "хімку" типу коли чи фанти, але дозволила собі всього кілька разів. А так - вода слабогазована або боржомі (дуже помогла від токсикозу в 1 триместрі ).
     
  11. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    ромашку наприклад пити в першому триместрі протипоказано-вона розслабляє м'язи. досвід подруги близької, яка запори лікувала ромашковим чаєм, а втратила дитина на 2-му місяці вагітності..а з травами тре бути дуже і дуже обережними
     
  12. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Пиво не варто. Навіть, якщо дуже хочеться. А вино можна трошки - але десь від 5-го місяця.
    П. С. Може тому, що просто не маю ніяких "узалежнень", тому і не розумію, чому не можна потерпіти і відмовитись від кави чи алкоголю на певний період часу. То ж не просто так, а заради здоров"я дитинки. Деякі жінки курли підчас вагітності і щиро вважають, що народили абсолютно здорових дітей.

    ---------- Додано в 18:56 ---------- Попередній допис був написаний в 18:52 ----------

    Недавно чоловік мені купив такий фруктовий чай, що я від одного запаху задоволення отримувала, а смак - мммммммм.

    В мене також понижений тиск. Тримаю в загашнику чорну шоколадку. Вичитала, що допомагає - вже раз перевірила на собі. Подіяло. :)
     
  13. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    коли я була вагітна(4 роки тому) незнала,і ніхто не казв що можна а що ні.від кави здогадалася відмовитися.так як 3 триместр припав на літо,була страшенна жара я дуже хотіла пива(хоча і до і після вагітності його не любила),небачу причин відмовлятися від невеликої кількості пива.ще лікарка сказала що інколи для тиску корисне червоне вино,на святах пила його приблизно по 100 грам.
     
  14. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Мені моя лікарка перед пологами радила щотридні робити розвантажувальний день: протягом дня випивати 1 л. шипшинового чаю і з`їдати скількись грамів сиру, щоправда не згадаю з якої саме причини: чи багато околоплідної води, чи через навантаження на нирку. От наскільки то добра порада я не знаю, бо касторку я теж пила за рекомендацією цієї ж лікарки, але, думаю, що шипшина таки допомагає на пізніших термінах, коли затримується вода в організмі.
     
  15. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Певно скільки лікарів, стільки й думок :). І ще й для кожної вагітної свої показання.
    Мені якось стало зле в кабінеті лікарки на прийомі. Тиск заміряли 60/30, поки їхала "швидка", лікарка в мене залила свою каву (якраз на столі була), додавши до неї ще 2 ч.л.цукру.
    І теж радила пити червоне вино, по 50-100 г. І щоб було солодке, обовязково якісне (не порошкове), типу Кагору. Казала, не впевнена, краще не пий. А справжнє вино не зашкодить.
    А від чаю чорного мене під час токсикозу відвернуло, тож пила тільки зелений, по 1-2 кружки в день.
     
  16. Forgetmenot

    Forgetmenot New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    А які ліки хто пив? Вагітність триває 9 місяців і втриматися в абсолютному здоров"ї майже неможливо! То хто чим грішив?
     
  17. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Лікарства можна приймати тільки за рекомендацією лікаря! Ніяких експериментів. Ну, або на крайній випадок, читати інструкцію, щоб не було протипоказано вагітним. Переважно виробники ліків себе страхують.
     
  18. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Можливо, якщо захотіти:) Просто треба бути обачнішою, ніж зазвичай. Але я в першу вагітність перехворіла на грип, то лікувалася виключно гомеопатичним Антигрипіном. Це єдиний препарат, наявний в моїй домашній аптечці:)
     
  19. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    шипшина піднімає тиск, тому обережно!
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    а я цілу четверту вагітність просто гинула за живим ще бродящим (чи як там правильніше сказати) пивом. Я друзів щоразу тягнула в німецький бар, бо там подавали пиво в якому на дні лежали свіжі дріжджі. Не могла дочекатись щоб їх схрумати.

    А так я пива дуже не люблю. Зараз в його сторону дивитись не можу.

    Каву пила завжди під час кожної вагітності, правда я п*ю з молоком. Старалась переходити на декафеіновану.

    Першу вагітність я ніякого алкоголю і кави не пила взагалі, хіба декафеіновану, зате морозиво їла щодня і пила молочні коктейлі. З другою согрішила горівкою, але я не знала що вагітна. Третю також трималась чемно, правда їла багато тортиків. А он з останньою тягнуло мене на дріжджі.

    От від чого я відмовилась повністю, так це від соди, тобто кока-коли чи фанти. Навіть дієтичних не пила, хоча лікарі дозволяли. А потім мені одна жіночка на роботі сказала що вагітним жінкам не можна штучних цурко-замінників.

     
    Останнє редагування: 11 Січень 2010