Що можна, а що не можна пити вагітній?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 10 Січень 2010.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    я вам заздрю, бо у вас таке є

    про ліки - в мене мігрені часті - то я просто закривала штори і лягала в подушки і просила мене не рухати
    ліки мені взагалі не допомагали - хіба 2 таблетки баралгіну на раз. але ж не можна(( то 20 гоин так полежиш - і далі живеш
     
  2. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    я пила останній період (триместр) шампанське, хоч пару крапель - але то було мені як бальзам на душу
    Пивоманка я - а на пиво мене токсікозно блювало
    кава - вона і визначила, що я беременная, бо таким вже фонтаном вона верталась - до сих пір не пю, хіба іноді безкофеїнову "люру" як каже мій муж з молоком
    Я пила дуже багато узвару (тобто я постійно хотіла пити і мені найкраще втамовував спрагу власне узвар), на даний момент вже дивитись на нього не можу:)

    а з таблеток я нічого не пила, і думаю вагітна може обійтись - моя сестра мала грип в першому триместрі - як і слезінська обійшлась лиш антигрипіном, ліжком і чаєм
     
  3. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    на рахунок трав незнаю, ну я їх особисто не п"ю, каву теж не любитель і не тянусь, якшо сильно хочеться алкоголю то п"ю один ковток, так шоб язик потішився, а взагалі якби ж в нас справжнє вино було чи той коньяк то може б шкоди і не було, а то бурду всяку намішають і пий то :bad: і соків не п"ю, бо як п"ю, то аж незнаю чи то так на підсвідомому рівні відчуваю шо хімія хімією :girl_mad:
     
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Щоб перестала боліти голова без ліків можна спробувати такий метод - помити обличчя гарячою водою або/плюс вдягнути теплу шапочку і так ходити в ній, якщо ніч, то і заснути в ній - мені часто допомає таке
     
  5. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    У мене при першій вагітності тиск міг бути 60\40 :). Мліла, ходити не могла навіть по хаті. Лікар дозволив пити каву.
    Чаї пила зелений і чорний, трав"яні просто боялася (аби не зашкодити) і багато води.
    З другим тиск вже не був настільки низьким, дуже легко відмовилася від кави.
    З алкоголю вживаю тільки червоне сухе вино, на свята мені видавали столову ложку вина :), часами дуже хотіла пива (вже на пізніх термінах), то могла ковток в чоловіка відпити.
    І пепсі. Це капець просто. Можу замість тесту використовувати :) Я тої гидоти навіть не нюхаю, а при вагітності марю пепсі :)
     
  6. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    може варто спочатку тиск поміряти? бо думаю, якщо зашкалює тиск гарячою водою ускладниш ситуацію
     
  7. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    пробувала - не діє. дякую
    тиск в мене вище 110/75 не росте
     
  8. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

     
  9. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

     
  10. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Мені останнім часом хочеться какао,аж ходить за мною. арю сама з какао-порошку,розчинне не вживаю,і стараюсь кожен день не пити. Від кави відмовилася на сьомому місяці першої вагітності,організм сам дав знати,шо досить,хоча до того була кавоманкою з досвідом:girl_smile: Не можу пити кави дотепер,навіть запах не подобається. Чорний чай п"ю виключно з молоком,бо інакше мені не смакує. Травяні,фруктові чаї п"ю всякі різні але так,десь-колись:girl_smile: Пиво потрошки зрідка тільки непастеризоване розливне. Вино за столом зі всіма можу пригубити але воно мені не смакує,навіть саме найкраще.
     
  11. Forgetmenot

    Forgetmenot New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Почитала всі відгуки... Звісно ліків краще не пити...але ж бувають випадки, коли без них ніяк...і лікарі призначають і антибіотики в деяких випадках і навіть інколи психотропні...тобто ними не можна зловживати...але при необхідності - можна!
     
  12. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    деякі лікарі і штучні вітаміни, і БАД-и, і інші дуже "корисні" ліки без потреби або дистанційно без аналізів призначають :)

    а от уявити необхідність, коли не можна антибіотики замінити на природні чи гемеопатичні, вибачте, важко...
     
  13. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    В мене вагітної пару разів був тиск.
    140/90
    Я вмираю при такому тиску. Пила папазол.

    І пива мені хотілося неймовірно, хоч раніше не пила. Також пила пару ковтків.
    Потім вже десь читала, що при вагітності пива хочеться, коли бракує вітамінів групи В і заліза. А в мене як рах була анемія.

    не знаю на скільки то правда, але такий напий то є недобре. Не пам"ятаю точно чому, але зле для нирок.

    А от на каву, без якої я собі не уявляла ранку, з перших тижнів дивитися не могла.
     
  14. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Чай з молоком п"ю все життя і проблем з нирками ніколи не мала жодних,навіть при вагітності.
     
  15. Forgetmenot

    Forgetmenot New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    .. неважко, якщо орієнтуватись в медицині...от, для прикладу, пневмонія або пієлонефрит середньоважкий або важкий... просто переважно вагітні важко це переживають (що змушені приймати ліки) і на форумах цим "не хвастаються"
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    я п'ю чорний чай,але тепер не міцний, п'ю або з лимоном,або з ложкою перетертої журавлини. Ще п'ю негазовану воду, фреш морквяно-яблучний, сік яблучний (з яблук з дачі), іноді чай з мяти і меліси, коли шлунок болів то пила з ромашки (терапевт в жк теж його радила),дуже рідко зелений,казали мені що він мочогінний.. Каву люблю (лате,або американо з молоком), але зараз не пю, бо не хочу, кілька разів спробувала,але якось зле мені після неї тепер.
    на свята ковток шампанського, кілька ковточків вина зробила
    що ще? а кефір їноді пю. Та все п'ю, крім соків з пачок і газованих вод
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

     
  19. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    вот і я кажу - все, чого мені не можна пити я хочу, а що можна - не хочу)))....як назло подруга привезла мені літру італ. мартіні на свята :girl_devil:
     
  20. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    а це вона для кого привезла? чи так познущатися?