Що можна, а що не можна пити вагітній?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 10 Січень 2010.

  1. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

     
  2. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Дівчатка,, на рахунок алкоголю напишу так, що літом тільки один раз дозволила собі пів стакана пива - так захотілось, що жах, і то до кінця не випила. І більше до родів ні-ні... тепер лише на Новий рік - шампанського на дні, і трішки вина на свята.
    Думаю, що втриматись заради малюка вже можна і коли виношуєш, і коли кормиш.
     
  3. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    загадочна женская логіка)))))

    ---------- Додано в 17:34 ---------- Попередній допис був написаний в 17:31 ----------

    Підтримую на всі 100! За всю вагітність тіко літом пів склянки пива та 50 грам натурального вина на НР.
    А воно як назло сниться...запотівші келихи шампанського........:umbrage::rus:
     
  4. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Мені сьогодні дозволили (лікар, звичайно) пити час від часу ( не зловживаючи) натуральну каву (а не ту прозоро-коричневувату водичку)!!! УРА!!! Через то, шо в мене трохи понижений тиск. Хоч якесь задоволення на фоні тих багатьох обмежень.
    На наступний раз запитаю, може ше й коньяк можна? :girl_crazy: (іронізую!)
     
  5. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    А хто знає, чи можна вагітним ячмінно-цикорієвий кавовий напій? Бо так хочеться...
     
  6. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Здається, можна. Він полюбому менш небезпечний, ніж кава. Але всьо індивідуально.
     
  7. Romanivna

    Romanivna New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Трапевт мені казала при сильному серцебитті, або болях в області серця (маю деякі проблеми з серцем) пити мяту, пустирник. Але попереджала, що будь-яку траву не можна пити більше 2 тижнів. Через 2 тижні треба заміняти її іншою.

    ---------- Додано в 17:13 ---------- Попередній допис був написаний в 17:10 ----------

    упс....а шалфейом горло полоскати можна? чи незя????
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Полокати можна, питі - ні.

    А я таки пила ромашковий, бо так хотілося, що капець. І ніби все добре. ))

    Маю купити собі інжирний та бузиновий, але все забуваю. Вечорами п*ю грітий сидр - смакота!!!
     
  9. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    а що це? і для чого?
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Та то такий яблучний сік, нефільтрований і без концентратів усіляких. Вони тут називають сидр. Не знаю, який можна пити чай, то замінила на то. :xaxa:
     
  11. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    На днях один лікар порадив не вживати вагітним куповану питну не газовану воду в магазинах.
    А ще прочитала, що з лютого вагітним не рекомендують вживати картоплю, бо починає кільцюватися (чи як там) і в ній починають відбуватися якісь хімічні процеси, які не є корисними. В крайньому випадку зрізати дуже багато шкірки і вживати саму серединку.
     
  12. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    А чим він це пояснив?
     
  13. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Та я пояснень в нього не просила, бо її і так не вживаю. Думаю повязано з очисткою водички під час виробництва.
     
  14. Forgetmenot

    Forgetmenot New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    А які фрукти нешкідливі? Особливо зараз взимку?!
     
  15. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Скажіть, а яку воду пити? І які вітаміни вживати? Бо я читала шо в день треба зїдати по 400 гр овочів і 600 гр фруктів. З фруктами не проблема, а вот з овочами в таку пору... може якісь вітамінки хтось п"є?
     
  16. Forgetmenot

    Forgetmenot New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Я з 11 тижня п"ю Пренатал форте з кальцієм і залізом і йодомарин
     
  17. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Я ж не агітую вас не пити ту воду. Просто висловила думку ще одного лікаря, в наш час, думаю є підстави так говорити.
    Я п'ю тільки фолієву кислоту.
    А кальцій і йод заміняю відповідними продуктами харчування
     
  18. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    а як щодо імбирного чаю? або чаю з додаванням імбиря? і вживання маринованого імбиря?
     
  19. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    імбирний чай та його додавання у звичайний дуже ефективно допомагає побороти нудоту при токсикозі, а маринований імбир не радять їсти, як і усе мариноване, тим у кого проблеми з нирками...
    але більшість консервованого імбиру, котрий продають у нас, - не в маринаді...
     
  20. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    От мене цікавить наприклад питання соєвого соусу. Знайшла 2 кардинально протилежні думки стосовно цього. Я тут просто лопаю суші пачками :) І без того соусу нікак і нікуда