Що можна, а що не можна пити вагітній?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 10 Січень 2010.

  1. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Зустрічне питання - а то можна вагітним так суші поглинати? Сира риба, як не як...
     
  2. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    суші з сирою рибою-не можна
    я вже кілька раз писала,що їм з вареною чи грильованою креветкою,огірком,авокадо, лососем,горбушою але тільки копченими (вчора самі робили)
    Рибу взагалі рекомендують 350 гр в тиждень і то добре просмажену
    Соєвий соус і мене цікавить,бо люблю його страх
    Рада,що імбирний чай можна,ото сьогодні купила імбир,заварю собі і буду тішитись:)
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Я п'ю імбирний чай. Заборон на нього ніби не читала ніде.
     
  4. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Я просто м"яса зараз взагалі не їм, мене від нього нудить, а риба як не як хоч трохи його заміняє. Стосовно сирості риби - питання звісно суперечливе, але мій шлунок на сиру рибу реагує значно краще нж на термічно оброблену, колись ще читала що саме сира риба набагато корисніша ніж приготована. Але я чергую сиру з слабо-соленою в суші, бо в нас свіжої риби нема лише морожена. А стосовно можна/неможна, а що зрештою в ній поганого крім того що можна глистів набратися? Ніби нічого... Та і глисти в морській рибі не часте вище + вона ж не свіжа сира, а переморожена досить довго, а три дні переморозки вбивають паразитів.
    Моя сестра в Києві всю вагітність зранку до ночі майже на суші сидить, ніби нічого, поки все добре. Мій шлунок теж відчуваю неперегружений, а дуже легкий після суші, і це мене дуже тішить, бо я дуже часто через м"ясо мучилась важкстю і взагалі якимось заслаблим станом. Може то просто в мене шлунок такий, не знаю...
    А от соєвий соус - як не як генетично модифікована штукенція... Отут би знати щось детальніше
     
  5. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Ой, застудився знову мій сідаличний нерв. Біль адська, на ногу стати вже 3 день не можу, з лікарем звязку нема. Дівчата, а які обезболюючі можна пити вагітним, крім ношпи?
     
  6. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Я під час епідемії грипу собі в чай сипала мелений імбир, в нас на роботі так всі робили поголовно, бо казали, що вірус боїться того запаху так само, як часнику. Трохи смішно звучить..... А мені просто той запах подобається і такий час смакував. Думаю, він не шкодить.
     
  7. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Я вам дуже-дуже співчуваю, бо знаю шо то таке. Шодо обезболюючих не знаю, але дам одну пораду. Коли в мене отаке було, то мені навіть прокидатись зранку не хотілось!, такий нестерпний біль був. Лікарі казали шо то запалення сідничного нерва, а насправді защемлення хребця було, і за 1 вправляння все пройшло. Виясніть справжню причину, і пошвидше звязуйтесь з лікарем.
     
  8. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Я теж п"ю імбирний чай з лимоном (потру корінчик і долькою лимончика запарюю), знаю, що рекомендують його вагітним навіть у популярних журналах.
    Він зміцнює імунітет та надає сили (замість кави), наповнює енергією зранку.:)
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    о, то в мене багато однодумців:)
    я запарюю чорний чай з імбирем і з лимоном, а ви який? (я в гостях попробувала,але там був зелений, чорний мені більше смакує, але кажуть його не варто багато пити, то я слабенький стараюсь робити)
     
  10. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

     
  11. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?


    А імбирний з корицею можна?
     
  12. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Я люблю гарний справжній зелений чай з імбиром, але часто п"ю просто імбирний: імбир+лимон+мед(коли вже настоїтьсяі трішки вистигне) - ну дуже-дуже смакує мені :)

    Ост. раз купувала ваговий у Фуршеті, тільки треба брати гарний соковитий корінчик, не поморщений.

    Напевно можна. Я за Дарусем дуже любила домашній йогурт з корицею їсти:)
     
  13. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    [
     
  14. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    на Левандівці на базарі бачила корінь імбиру 40 грн/кг, а як правильно заварювати імбирний чай?
     
  15. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Я тоже думаю, что это может быть ущемление, которое вызываеться в связи с ростом плода, изменением осанки при этом.
    У меня были тоже такие прблемы в следствии травмы до беременности во время беременности переодически ущемлялся нерв. Выход я нашла из этой проблемы очень простой: ежедневная мамина зарядка. Так как масаж беременным не показан.
    которое очень хорошо вправляет позвонки кресцового отдела, это положение бабочки. Садитесь максимально разведя колени и соеденив носки с пятками. И следущее, что вы делаете это максимально раслабляете тело и наклоняете его вперед (бабочка пьет нектар). Что здесь очень важно не растяжка ног (т.е если у вас колени не находяться близко к полу это не страшно, важно что не было болевого дискомфорта), а то что вы наклоняясь вперед, максимально повисли по тяжестью головы и раслабились от макушки до копчика. Именно в этот момент происходит восстановление позвоночника, при чем, как в шейном и грудном, так и в поясничном отделах. Сидеть в такой позе нужно как можно дольше, но все по личным ощущениям до болевых проявлений не доводим. Это упражнение можно делать несколько раз в день и каждый день. Это очень хорошо подготавливает к родам, востанавливает и делает профилактику многих проблем с позвоночником. Это не одно упражнение которое желательно делать, все не опишешь, если хотите можно проконсультироваться в приват. Я свою проблему с болями в позвоночнике и то, что на ногу встать не могла решила за три недели комплексом упражнений. И потом их делала всю беременность.
     
    Останнє редагування модератором: 19 Січень 2010
    • Подобається Подобається x 1
  16. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    "чисто" імбирний робила так: терла на терку чи дуже дрібненько різала і приблизно 1 ч ложку на склянку-півтори кип"ятку проварювала, щоб мало жовтий колір. а можна просто запарювати (кинути в кип"яток).
     
  17. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    На форумі не раз йшлося про те,що вагітним не можна пити чай з калини,бо він посилює тонус матки,а нині вичитала,що таку дію має чай не з ягід калини,а лише з кори,котрий крім того має ще кровоспинні властивості.Тому,напевне,чай з ягід калини в розумних кількостях не є шкідливим.
     
  18. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    А як щодо чаю з ягід малини і самих ягід?
     
  19. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Я пила в першому триместрі чаї з соку малини - нічим мені не зашкодили, з калини і обліпихи також
     
  20. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    я родила в серпні, тому все літо їла усі фрукти-овочі, що були.
    І полуниці, і малину, і чорниці, і все-все-все.
    В малого ніяких алергій нема. зі мною також все було добре.
    А малини якщо ща раз літру-другу з"їсти, то зле може бути кому завгодно.
    Як на мене, вагітним можна все (окрім заздалегідь відомо некорисного) у розумних межах.