Що можна, а що не можна пити вагітній?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 10 Січень 2010.

  1. Abaka

    Abaka New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    я впродовж першої вагітності молока не переносила взагалі, а чай (переважно чорний) пила "відрами", хоч це і є мій звичній "режим" пиття. моя лікарка радила пити не більше 1,5 літра в день (а я в день випивала по 3 літри точно) при чому все пиття мало бути солодке (а до вагітності пила абсолютно без цукру). А от зараз, під час другої вагітності потреби в таких кількостях рідини не відчуваю... а ще, кілька днів тому послала чоловіка в магазин за "Кагором" і випила 2 ковтки цього вина, бо так його хотілося, що не могла ні про що інше думати... А до вагітності солодких вин не пила взагалі!
    Думаю, малятко саме "просить" чого йому бракує, тільки головне знати міру...
     
  2. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Скажіть чим це може загрожувати? Бо в мене на узі гіпертонус. Не знаю, що це означає.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    А що пити на пожираючу печію??? Бо я вчора різні чаї перепробувала і мене лиш більше пекло від них. :sad:
     
  4. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Мені допомагало молоко і вода "боржомі"
     
  5. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Мені радили від печії чай з мятою і їсти яблука.Я думала ,що від яблук печія буде ще сильнішою,але насправді мені допомагало.:girl_in_love:
     
  6. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Нічого страшного,такий діагноз ставлять майже всім вагітним,особливо на ранніх термінах. Тоді рекомендують побільше спокою.Я при першій вагітності теж переживала,за той гіпертонус,тепер же пішла до лікаря аж в 21 тиждень і про гіпертонус мені вже ніхто не розказував. А взвагалі вчіться про все питати лікаря на місці,деколи після тих розпитувань і діагноз можуть відмінити:girl_smile:
    Мені помагає якшо їсти маленькими порціями але часто і пиття натрієвої мінералки.
     
  7. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Молоко гарно допомагає, або ложка маку.
     
  8. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Зимне молоко. Мені дуже допомагало.
    Від чаїв справді гірше. Навіть не уявляю чому.
     
  9. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    А ви споробуйте відвар льону :)
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Скільки порад! :girl_claping: Буду пробувати все по черзі. :girl_crazy: Я вчора теж думала про боржомі, але полінувалася зробити.
     
  11. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    я би рекомендувала брати українську водичку-її принаймі не підробляють. коли з шлунком не лади-нагріваю трішки свалявскьої водички-поляна квасова тощо, всі ті які містять природню соду. і як рукою знімає через пару хвилин
     
  12. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Я думаю Лілі це буде не так просто зробити. :)
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    З українською важкувато, то правда. От грузинська є. І вчора мені дуже допомогло молоко з боржомі. Правда, Роман мені майже літр того напою зробив. Певно, хотів, аби на місяці наперед полікувати. :xaxa:
     
  14. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Наскільки я знаю до соди теж обережно треба ставитись
     
  15. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Мені помагало звичанісіньке молоко .
    З мене на роботі співробітники дивувались , та й чоловік кричав. Але я страшенно полюбила пиво - особливо в третьому триместрі. Якщо раніше , до вагітності, я з задоволенням в компаніі могла випити (рідко) пляшечку , то тепер мені треба було хоч раз в тиждень випити , ну хоча би склянку, хоч півскляночки пива. І пепсі тоже деколи так хотілось , що аж пахло.
     
  16. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Хто знає, чи можна пити чай з липи? А то я за літо наготувала собі і тепер так хочу
     
  17. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Я пю, особливо добре смакує мені з медом і лимоном...
     
  18. Fijalka

    Fijalka New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    І я постійно пю, а ще суничник.
     
  19. Каміла

    Каміла New Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    я доречі десь читала, що на печію потрібно зїсти 2-3 грецькі горіхи..:girl_yes:
     
  20. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Що можна, а що не можна пити вагітній?

    Мені від печії нічого не допомагало при тому,що вона була від самого початку вагітності:girl_crazy:каву я не пила(а так хотіла),трошки винця цідила через зуби на початку,от що пила, то гранатовий сік,мене ним чоловік пічкав(я його терпіти не могла і до вагітності,а після- тим більше.Зато корисно!!!!!!!!!!!!!аргумент серйозний.