Що нас найбільше мотивує в нашій роботі?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Happy Fiancee, 6 Листопад 2014.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Звичайно найбільшим мотивом, мабуть, у більшості є заробітна плата. Трохи почитала і - ні. Дослідники кажуть, що з/п стоїть далеко не на першому місці. Тож, вирішила дослідити сама.
    Отже, що вас найбільше мотивує на роботі, де ви зараз працюєте:
    - з/п;
    - кар"єрний ріст;
    - похвала;
    - соціальні гарантії (страховка, пільгове харчування, безкоштовні квитки на різні міроприємства тощо);
    - умови праці (гарний і комфортний кабінет, кондиціонер, забезпечення канцтоварами, періодичний ремонт приміщення та ін.);
    - соціальні заходи, які об"єднують колектив (спільні виїзди на природу, святкування днів народжень тощо).
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Що нас найбільше мотивує в нашій роботі?

    Почну із себе. Всі ці моменти в роботі, звичайно, важливі. Та першочерговим мотивом для мене є все ж таки заробітна плата.
     
  3. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Що нас найбільше мотивує в нашій роботі?

    Для мене на даний момент важливим в роботі є перспектива таки працювати "по спеціальності". Починаєм з меншого - потихеньку йдем до свого. Але щось це надто затягнулося. Робота у мене така, треба дочекатися, коли хтось "дозріє" до пенсії.
    Мегаважливим також є здоровий клімат в колективі, соціальні гарантії (які тепер, у важкий суспільно-політичний період, важко назвати "гарантіями").
     
  4. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Що нас найбільше мотивує в нашій роботі?

    згідна, що здоровий клімат в колективі це важливо. Для мене взагалі дуже важливо мати ту роботу, яка приносить задоволення, тоді віддаюся ій вся цілком і повністю. Також важливо щоб був гарний колектив. Звичайно хочеться і відповідний рівень зп, але якщо на роботі не комфортно ніяка зп не спасе!!!!!
     
  5. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Що нас найбільше мотивує в нашій роботі?

    У мене на роботі майже все присутнє в більшій чи меншій мірі, працюю по спеціальності, тому найбільшим мотиватором таки є з.п. На другому місці - колектив.
     
  6. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Що нас найбільше мотивує в нашій роботі?

    У моїй роботі єдиним плюсом є нормальний колектив, ну і ще соціальні гарантії.
    А так ні зарплата, ні умови праці абсолютно не тішать.
    Звичайно, як би була можливість, шукала б кращу роботу, але, як кажуть "выбирать не приходится", бо нема з чого.
    Добре, що хоч така робота є.
     
  7. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Що нас найбільше мотивує в нашій роботі?

    важко сказати мені за себе, бо ні зарплати, ні соціальних гарантій моя робота особливо не дає... головним для мене є задоволення і "опа, я і не знала, що так теж вмію/можу", коли директор вигадує нові завдання, а в школі - радісні очка малят, яким сподобались уроки
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Що нас найбільше мотивує в нашій роботі?

    Я взагалі вважаю, що робота перш за все має приносити задоволення. У мене все виходить, коли я хочу кожного дня йти на роботу, а коли йдеш бо треба - то навіщо взагалі туди ходити..
     
  9. Jane

    Jane вєчно в бєгах...

    Відповідь: Що нас найбільше мотивує в нашій роботі?

    Для мене теж головне в роботі - гарний колектив та задоволення від самої роботи. Було в мене таке, що зарплатня була досить висока, але колектив - мамадарагая, то ж я довго вагалася, але врешті покинула ту роботу, і про то не шкодую.
     
  10. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Що нас найбільше мотивує в нашій роботі?

    Отож, я би так також зробила. Працювати з людьми не добрими - це не правельно. Якщо не має команди - не має і результату
     
  11. ladybagira

    ladybagira Well-Known Member

    ой, болюче для мене зараз питання мотивації... мене мотивують цікаві динамічні завдання, відчуття своєї потрібності і корисності моєї роботи для компанії, колектив - то теж надважливо. В результаті я зараз працюю з доброю зарплатою, хорошими умовами, але всерівно постійно шукаю щось інше, бо головних моїх мотиваторів тут нема..
     
  12. Smog

    Smog Member

    мотивація повинна йти "з середини"...я вважаю це найголовніше...якщо гусениці прикріпити крила, вона не почне літати, спочатку вона мусить змінитись з середини...тобто спочатку потрібно самому змінитись, а потім і мотивація зявиться :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Для мене найбільша мотивація це можливість росту. Якщо це нудна, рутинна робота, то як би вона високо не оплачувалась, мене таким не привабиш.
     
  14. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Таке враження, що в мене зараз суцільна антимотивація, мене скоро почнуть ненавидіти на роботі. Чи то тільки я серйозно все сприймаю і роблю як треба і таке ж вимагаю від інших, а інші звикли працювати, як "колись" і до нового ставляться зле, а хто винен - Я винна, я вказую, що то не так треба (ну ще в мене враження, що тільки я і ще кілька людей працюють по правилах, решті або пофіг, або старі звички і старі знайомі роблять свою справу).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Найбільше в моїй теперішній роботі мене мотивує порівняно зручний графік роботи і відпустка (яка вже, ттт, маячить на горизонті і думка про яку додає мені сил), і це, взагалі-то, жахливо.
    От і я так думаю, хоча чи аж настільки добре те, що я витрачаю свій час за копійки? Натомість могла б спокійно і без суєти приділити його домашнім і сімейним справам, дитині.. Але на теперішній час і ці гроші нам аж ніяк не зайві, тому..
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    В теперішній роботі найбільше мотивує те,що я допомагаю діткам,можливо інколи буває їм боляче та страшно,але це все заради того,щоб вони були здорові та ніколи не повертались в лікарню. Ще мотивує велика відпустка,зручний графік, веселий дружній,злагоджений колектив,стаж і тому подібне,зарплата теж мотивує,хоча,хотіла б вищої,але і так добре як є.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Liv

    Liv Member

    Для мене основним критерієм вибору роботи, а отже - і найбільшим мотиватором є можливість кар'єрного росту та розвитку.
    Інколи краще почати працювати за меншу заробітню плату, але з перспективою. Адже навіть відчуття самодостатності збільшується стократно, якщо твоя зарплата збільшується по мірі того, які ти успіхи робиш в своїй сфері. :)
     
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    О, яка гарна тема... Моя робота.... Знаєте, всі спочатку вчаться, а потім (або під час навчання) шукають роботу. У мене навпаки. Я в університет вступала саме тому, що хотіла працювати САМЕ на тій роботі. Чого мене так туди тягло? Забіжу наперід -- там я знайшла свого чоловіка і народила із ним 4 найсолодших дітей.

    Мені було важко туди влаштуватись. Я багато місяців практикувалась і нічого у мене не виходило. Я плакала, депресувала, відчувала себе нездаорою, але щоранку прокидалась із шаленим бажанням працювати саме ТАМ. Ну чого мене туди тягло? Ну ясно, що через зарплату. Бо по цій спеціальності у нашому місті найвища зарплата. Тому все зарплата є великим стимулом
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Спасає, ще й як. Я знаю як мінімум одну компанію де морально дуже тяжко працювати, принаймні, в одному відділі точно. Постійно практикується вихід із зони комфорту, постійне утримування працівників в стресі і т.п. Але - там в менеджерів хороші і дуже хороші зарплати, одні з найвищіх в галузі. От люди і тримаються за свої місця, за нечастим виключенням.
    Хоча після звільнення до деяких приходить розуміння що нехай менші гроші, зате око не смикається.))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Jeanne

    Jeanne New Member

    Ще в дитинстві уявляла себе у діловому костюмі на підборах із піднятим волоссям і кейсом в руках))) це нормально???

    колектив, кар'єрний ріст і зарплата найбільше цікавить )))