Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Olma, 6 Липень 2009.

  1. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Знала, що подружка читає ДП, коли вагітна була і в декреті і розповідала, які теми цікаві, вона любить, а зареєструвалася я вже після одруження, точніше, муж мене зареєстрував, коли дома підключили інтернет. Спочатку просто читала, бо мене зареєстрували на місці іншої людини, і у неї усі дописи були на тему "мама, я дурна". Але з часом мені оновили профіль і я стала активним користувачем. Муж дав мені кличку "посиденька", каже що це від того, що я "посиденькаю" ;)
     
    Останнє редагування: 13 Листопад 2014
  2. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    І я напишу... Вперше натрапила на посиденьки під час приготування до весілля, гуглячи інфу по весільних питаннях. Зареєструвалась, щоб мати змогу щось спитати, чого не знала. Але більш активною стала під час вагітності, правда на той час лише в "пузата хата". Зараз вже читаю набагато більше тем)) Чоловік не долюблює моїх посиденьок, кожен день грозиться мене видалити з них), а я Вас люблю. З вами дуже розширила свій світогляд, і розумію, що ще є де мені рости...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Я теж зареєструвалась під час приготувань до весілля за порадою подруги. А потім зрозуміла, що тут можна знайти все, рідко навіть гуглом користуюсь. Можна приготувати щось смачненьке з рецептів, надивитись всякоі красоти на вернісажі, ремонт, догляд за дитиною, інформація про лікарів, останні новини - все доступно, чітко і це радує:). Хоч не часто дописую, але читаю форум регулярно і з великим задоволенням:).
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    А в мене стосунки з посиденьками як бразильський серіал)))я чесно навіть не памятаю як я сюди попала,але я то була активною читачкою і допмсувачем,або знов закидала...але якось життя моє складалося так складалося,що за відповідями я приходила сюди...студенка-читала про політику і різні соціальні проблеми,пробувала заробляти)))виходила заміж-з теми про весілля не вилазила,вагітна-збори до ПБ то скарб для новачків (я собі навіть пару сторінок з важливими дописами роздрукувала) ну а тепер я вже зрозуміла шо посиденьки-кращі порадниці)))тому я планую тут на довго залишитися,і без пропусків)))))

    Sent from my ST27i using Tapatalk 2
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  5. Marmulyda

    Marmulyda Люстрація модераторів

    Мене на форум привела вагітність , жарт . А тепер малому 5, 5 років. Я вже 3 рази була в бані на вікі віків. І ось знову....що мене тут так довго утримує ...загадка. Люблю тут бути !!! але маю вредний характер і обожнююю Дівчину Весну і Жанну і Уку (мега людина) і взагалі людей що думають вільно , людей що гребуть проти течії. Моя правда , люблю цей форум.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Знайома розказувала, що тут багатолюдний форум і цікаве спілкування :girl_smile: Час від часу заходжу сюди, люблю Ведичну тему. Але щось Маруся-мама з неї пропала :girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    На скільки знаю, то профіль та повідомленняне видаляються:girl_haha:
    Так що погрози чоловіка не страшні:girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Та він не посміє, йому дорожче буде:girl_devil::girl_feminist::hunter:, і після того я вся така:girl_angel::girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Divchinka

    Divchinka Well-Known Member

    Мене привела сюди... анонімність.
    Маю серйозну проблему, з якою по суті не можу ні з ким поділитися. Ні з друзями, ні із знайомими. А зсередини пре)))
    Хочеться комусь розказати, послухати поради.
    Тільки не могла писати там, де мене знають, от і прийшлося шукати живий форум, де поки що я побуду інкогніто, хоча для мене це дуже незвично, не люблю анонімність)
     
  10. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    подруга розповідала про форум, стало цікаво мені і я теж зареєструвалась, правда не з першої спроби вдалось......
     
  11. Divchinka

    Divchinka Well-Known Member

    І мені чомусь не з першої: не хотіла система приймати мій нік українською мовою.
     
  12. Beaute

    Beaute New Member

    Урок інформатики:pardon:
     
  13. KlaraK

    KlaraK New Member

    Я львів`янка, яка зараз живе в Києві і розвиває маленький бізнес. Мій чоловік киянин. У Львові у нього не склалося з роботою, тому й перебралися. Але хочеться чогось свого львівського, тому надіюся тут знайти цікаві теми і друзів :)
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Нема чоловіків, одне жіноче царство. А, як появляються, починають бісити і пискувати - заклюєм і забаним. Нема чого порушувати дзен.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ой не всі, ви про маріка забули, він вносить гармонію і багато дівчат моляться на нього.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Вибачте але не годнам втриматись.
    @maric


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    шось погано ми молились. Переманив і вкрав хтось його.:girl_impossible:
    Раз я запропонувала підняти тему, вскриваю карти. Якось так вийшло, що 7 років і 2 дні тому (ага, в мене кармічний ювілей), я вишукувала інформацію про вагітність, виношування і т.д. Трапилось в гуглівському переліку мені посилання на ДП. Зайшла і "пропала". :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love: Тут стільки всього цікавого і повчального для мене було. І я, якимось не отесаним буратіном тоді була. Аж смішно згадати. А потім наважилась щось написати (хоч в інших соц мережах не дописую і зараз) і прорвало. Реально - прорвало і понеслось. А потім познайомилась з такими надзвичайними дівчатами, без яких тепер життя своє не уявляю (а вони ся мучать зі мною:girl_wink:). І без ДП не уявляю. Цікаво, корисно, весело, часом вставляє мозги на місце і змушує задуматись, заспокоїтись або зробити те, що навіть страшно було уявити. Люблю вас дівчата і не хочу втратити, ну і спробую зробити максимум, щоб таки не втратити.:kisss:
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Те саме :girl_smile: Спочатку репродуктивні теми перегортала. Цілі вечори вбивала, читаючи ці гілки. Потім зацікавилась Ти + Він та Філософськими і релігійними посиденьками. Іноді гортаю На кухні.
    Цей форум - наче окремий всесвіт. Тут цілий калейдоскоп емоцій і купи корисної інформації. Я щаслива, що можу тут бути :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @flame , ну добре..добре я теж

    я тут менше 5 років...привела банально--барахолка дитяча . а дописувати почала , мабуть, ще через рік , чи й більше...
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Смішно Смішно x 1