Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Olma, 6 Липень 2009.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я теж зовсім не "старичок" :) ("левандівкових" часів не застала). Навмисно зараз глянула в профіль, зареєструвалася майже 5 років тому - коли переїхала жити у Львів. То був мій перший (і досі в принципі єдиний :) )форум і онлайн точка спілкування . І раніше, і зараз інші форуми часом почитую але ставати їх частиною геть не хочеться, ДП наразі "ван лав" :girl_crazy:
    Писати (і активно читати) почала вже більше коли Влад народився, власне з Посиденьок дізналася про всякі корисні штуки типу природного батьківства. Пізніше вже були теми рукодільні, про стосунки, форумні обміни, теми про моду і стиль...
    А загалом прийшла бо шукала (і зараз шукаю) дівчачу тусовку, в певному сенсі родину (бо ні сестер\тіток\подруг у Львові не було), велике жіноче коло. Власне отаке трохи "різношерсне" і в тому його краса для мене особисто Тому й тужу за форумівками... Я не застала тих "давніх" на 150 чоловік, але ті, що були з 2014 (по 10-20 людей) були щоразу дуже навіть супер.

    Вже колись казала - я дуже вдячна Посиденькам за підтримку, вдячна за розмаїття думок, вдячна за натхнення і іноді дуже доречні копняки і "підзатильники" (навіть не видані особисто мені, бо все, що ми пишемо чи читаємо все одно завжди частково проектуємо на себе).
    Мені б теж було шкода... І я теж за нове життя ДП
     
    Останнє редагування: 17 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  3. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Я не помню: але, здається, колись дописувала в даній темі.
    Списую все на дівочу пам'ять і повторюсь: в мене стояла чотка задача :girl_haha:: куди поїхати в Карпати.
    А потім панєслась...
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Merry

    Merry Well-Known Member

    Я зареєструвалась на початку 2009 року, вибирала лікаря в пологовому і знайшла тут корисну інформацію.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. phobika

    phobika Well-Known Member

    Глянула дату реєстрації - листопад 2009 року. Але я читатель в основному, щось трошки писати стала лише минулого року.
    Я вже не пам'ятаю, що мене сюди привело. Пам'ятаю, що по рукоділлю теми і барахолку проглядала, дуже багато доброго взнала з розділів про батьківство, хоч мені тоді до того було, як до неба рачки.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    А я застала, але не можу згадати, чи просто читала, чи вже була зареєстрована. Пам'ятаю як любила дописи Марусі-мами, Лілі Романової, гумор Левандівки, Квітку. І зараз всіх люблю, але дійсно є якась межа між "ті колишні посиденьки" і "посиденьки зараз". Зараз точно не гірше, але просто інакше. Мене сюди привела, швидше всього, зайва вага:) Тусувалася в темі про Мінус-60, паралельно читала рукодільні теми, рецепти, мамську гілку, згодом переборола себе і почала потрохи писати. Посиденьки люблю ніжно, хоч часом мама, сестра чи чоловік підсміхаються з мене своїм черговим "то так на Посиденьках кажуть?":girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    вже багато старожилів пішло з ДП. Я правда не зовсім старожил (на форумі з 2011), Левандівку ще застала, правда не особливо тоді перетиналась, але його коментарі завжди було цікаво читати.
    Що мене привело...А я навіть не згадаю, але скільки з форумом пережила? Інколи цікаво самій переглянути ті всі дописи, згадати свою дитячість. Інколи навіть смішно з того що писала ;) Але нічого, напевно всі через таке проходять
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Мені бракує Марусі-мами, Лілі, Задерушки, Адріясі... і ще багатьох тих, з ким сміялася, сумувала, розвивалась. Зараз якесь інше все. Левандівка — то душа і серце форуму. При ньому, бувало, 25 раз подумаєш перед тим, як якусь дурницю черкнути. І на всі бздури знаходив підколку таку, що й не образливо, і мозок на місце вправлений.
    Прийшла за якоюсь вишивкою... вже й не вишиваю, а віз і нині там, тобто, тут. Лишалась того форуму, але щось повертаюсь до вас: залежність, певно... Познайомилась з настільки різними форумлянками, що навряд би ще в якийсь спосіб це було можливо в офлайні. Мої мотиватори, порадниці, розрадниці (є таке слово?), дарувальниці музичних інструментів.:bayan2:.. Якби не ви, була би й не знала (але статистика — річ вперта), що я в принципі кумедна, мімішна оптимістка. І тільки трошки тупенька (ну я ж дівчинка), а на «мінімальну безграмотність» можна й не зважати. ))
    Найкращі дівчата різного віку —на ДП.
    Дякую форуму і за те, що не дає забути : скільки люда — стільки чуда, от і добре ,аби зі своїми власними тарганами розібратись. І графоманію трохи приборкати )
    От тільки на кухні-господарці та дефіле-люстерку не прижилась — все, як в житті: аби потриндєть. І так вже 8 років :scratch_one-s_head::haha:
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    1 квітня 2009. Що привело на ДП- не пам ятаю. Знаю лиш, що першу сторінку відкрила на роботі і випадково. Форум тоді і тепер- абсолютно різний. Пам ятаю багатьох цікавих старожилів, яких давно уже немає на ДП.Колись була активним дописувачем. Зараз досить нечасто навіть просто заходжу і переглядаю хіба "по діагоналі"
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    2010, липень, завагітніла, то тут багато для себе прочитала корисного по темі вагітності , пологів, ГВ. ПРи тому майже нічого не писала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    От і в мене так було.
    Пам'ятаю, що перший допис було дуже страшно писати, аж серце калатало, ніби на екзамені якомусь:girl_haha:
    Потім сильно захопили форумні обміни, чекала кожного і завжди брала участь. Але вже кілька останніх пропустила. То часу бракує, то натхнення. За осінній ще думаю:girl_in_dreams:
    За мої сім років на форумі познайомилась з багатьма форумлянками, всі дуже класні і різні. Але до форумівок ще не доросла:girl_crazy:Я інтроверт і такі зустрічі мені не дуже комфортні:girl_sad:
    Пам'ятаю багато старожилів, яких зараз бракує
    100% погоджуюсь:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Грудень 2009, ми якраз розписались почали готувати весілля. Думаю за цим і прийшла, не пам'ятаю.
    Погоджуюсь, що зараз на форумі прісно якось. Але це нормально. Люди, які активно заповнювали форум корисною інформацією пішли на нові майданчики, ну не по 10 раз одне і те саме тут писати?)))
    Я, як споживач інформації, чекаю коли прийдуть нові) А написане ж нікуди не ділось. Після народження другої дитини перечитувала форум за 09,10,11 роки... там стільки безцінного.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Siania

    Siania Love Life

    І я з 2009 року)))
    Довго трималась, завжди активно писала, але останнім часом дуже розчарувалась, і бажання якось більше нема. Зараз хіба почитую інформативні теми. А так колись любила пофілософствувати тут :girl_blush2:
    Ех, були часи, та їх вже не повернеш, все міняється. :girl_smile:
    А привели мене пошуки підготовки до весілля)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Melian

    Melian Well-Known Member

    О, то з вас усіх я, здається, "наймолодша":) навіть двох років ще не минуло з того часу як я тут зареєструвалась. Почитувати форум почала трохи раніше - як і більшість, мене сюди привело бажання дізнатись більше про роди, немовлят і т.д.. Перший раз залишати допис для мене теж були інтригуюче, цікаво та кожну вільну хвилинку перевіряла чи хтось відреагував на нього:))
    Вже зараз "доросла" до обмінів, але ще замаленька для форумівок. Я теж інтроверт по натурі, хоч і маю багато друзів, та у великому колективі звикла "губитись" і не звертати на себе уваги. Тому поки що буду любити всіх вас тут, читати і насолоджуватись вічним позитивом канді і дівчини весни, неймовірною цьомцьомкою та акіною, а також завжди мудрими порадами сніжної, патті, та сяні та іншими дівчатами, які роблять цей форум цікавим, змістовним та таким потрібним для нас - "новеньких". Може,цей форум не такий вже як ви його памятаєте,але він все одно найкращий! І саме ви робите його таким:)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    І в мене дата реєстрації набагато пізніша ніж читаю форум. Читаю з 2009 року, а зареєструвалася лише в 2012 році. Якраз тоді готувалася до весілля і виникла потреба писати.
    Мені форум подобається тим, що тут немає нікого з моїх близьких знайомих. Тут я можу почерпнути щось нове починаючи від підготовки до весілля і закінчуючи філософськими темами. Тут я можу поділитися своїми проблемами, знаючи, що знайду і підтримку і розраду і підказку і часом критику, яка іноді теж потрібна, коли не хочеться ділитися з близькими та друзями. Бо я таки досить закрита людина, а виговоритися часом десь треба. В мене багато улюблених тем і навіть цілих розділів: і вернісаж, і що читаємо, вагітні теми, тепер і дитячі теми, філософські, теми про стосунки. Ой, та майже все ) А цієї осені вперше вирішила взяти участь в обміні. Давно наважувалася, та все були якісь невирішені справи.
    Люблю вас усіх за те що робите цей форум цікавим і пізнавальним!
     
    • Подобається Подобається x 2