Що робити після укусу кліща?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем katykotjonok, 30 Травень 2011.

  1. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Це від бліх
    а кліща можна вхопити і без парку чи лісу. Достатньо якогось дерева чи трави
    --- дописи об"єднано, 10 Липень 2015 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  3. maha

    maha Member

    Я вже три рази витягала чоловіку кліща так: берете пінцет, захвачуєте ним кліща якомога ближче до шкіри, за голову, і провертаєте пінцетом проти годинникової стрілки, злегка тагнучи до себе. Так я крутила разів з 10-15 поки не витягнула, але то як вийде.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    вперше чую таке....так, трохи коштів йде на стерилізацію, на утримання ЛКП Лев, але ті суми настільки мізерні! Більшість тримається за рахунок волонтерів і благ.пожертв.
     
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми недавно були в селі і всі кліщів попривозили. Повитягали і тільки крапочки полишались. Але страх щось підчепити мене не полишає. Як той аналіз правильно називається, який через 3 тижні здати потрібно?
     
  6. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Мій тато любитель походити по лісу, позбирати гриби, малини. То мама часто витягає йому кліщі. Спочатку мастить олією, а потім затискає те місце обручкою і кліщ відчіпляється. А з шприцом гарна ідея.
     
  7. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    То не здати через три тижні. То, здається, результат буде через три тижні
    --- дописи об"єднано, 14 Липень 2015 ---
    Трошки вище в темі вже писали, що так робити не можна. Кліщ не має чим дихати і перше, що він робить, це "випльовує" всю отруту
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Дівчата, не мастіть олією вчора собаці витягали кліща, чоловік власне олією полив, але відірвався, пішли до лікаря. А він сказав, шо олією не можна в жодному випадку, бо кліщ починає відригувати і власне якдо він заразниц , то з тим відригуванням йде зараження
    --- дописи об"єднано, 14 Липень 2015 ---
    Нє, то здавати за кілька тижнів
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    А як з дитини можна ще витягнути? Цікаво чи є якийсь спосіб. Нам був рік і п'ять, коли кліщ на стегні причепився. Муж відірвав тулуб. Прийшлось голову разом з шкірою знімати. Добре, шо мала ті процедури з побитими колінами, писком і т.д. нормально витримує, то і кліща витягнули.
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    з дитиною я б взагалі до лікаря одразу їхала.
    Знаю, що є спеціальні щипчики, щоб витягати кліщів з собак, а може не з собак , а взагалі? не знаю, але таке є
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Неділя, вечір, кіпіш і муж, який впевнено розказує, шо він таке робив і не раз. Зараз мудріша.
     
  12. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Я Обом своїм витягувала. Даринці був 1.2 роки. Дочекалась поки засне і витягнула. З малим легше - він спокійно лежав не дригався, кліщ був у обох в голові.
    Моїй мами витягувала цьому році двічі вже, і собі тричі. Капєц.
    До слова - цьогоріч я вперше в житті стикнулась з кліщами не на тваринах, а на людях. Колись лиш з нашого пса періодично знімали.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Дівчатка,хто має номер Гайдука І.Б.скиньте в приват.дууже дякую!скажіть може хтось стикався.в суботу вкусив кліщ,відчула коли почав кусати і зразу забрала його,але місце укусу почало пекти ,розчервонілось і гаряче вздовж руки,що це значить?
     
  14. Крапочка

    Крапочка Well-Known Member

    Дівчата, прошу поради. Вчора так відпочили в лісі, що привезли додому кліщів. Ввечері роздягнула купати малих і в обох виявила на попах цих паразитів. Хірург нам їх видалив, сказав, що ще сильно не присмокталися, слідкувати за місцем укусу і температурою. Сьогодні їздили ще до одного лікаря, так як і в себе знайшла зранку. Так оцей другий хірург наполягає, щоб пропити нам всім курс анибіотиків для попередження хвороби Лайма. В мене запитання: чи хтось пив антибіотик пофілактично?
     
  15. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Там, на скільки я знаю, від тої хвороби дуже потужні антибіотики, тому навряд чи варто пити для профілактики
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Там аналіз є на хворобу Лайма, поцікавтесь. Десь в цій темі є інформація.
     
  17. Крапочка

    Крапочка Well-Known Member

    Дякую, я вже трошки цікавилася. В синево можна здати на ImG до бореліоза кліщевого, проте він інформативний за 3 тижні після укусу. Лікар аргументує призначення тим, що зараз, пропивши антибіотик, ми не дамо розвинутися хворобі, якщо і був якийсь кліщ заразний. Мене власне насторожує, а що як не були вони заразні, а антибіотик - то не вітамінки.
    Ще додам, що мама зателефонувала знайомій інфекціоністці, вона теж сказала, що призначає всім своїм пацієнтам.
     
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А от цікаво - вам же витягали в лікарні, то мали би тих кліщів взяти на аналіз?
     
  19. Крапочка

    Крапочка Well-Known Member

    Та де там, про таке навіть мови ніхто не вів. Я спитала про це, але хірург відповів, що там такі малі екземпляри, з чого там будуть аналізи (вони дійсно були зовсім малі, менші макового зернятка, напевно молоде потомство плюс ще не встигли добре присмоктатися).
    Я от ще зателефонувала подрузі, яка була зі мною, так от, вона з свого сина витягнула ввечері трьох, правда вона взагалі не розуміє моєї метушні.
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а як по них взагалі видно що то кліщ? там хоча б ніжки головку видно?