Що робити з коліками?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Вправний, 23 Травень 2009.

  1. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дівчата, що робити з коліками?

    Та і хто точно знає, що це коліки, а не головна біль у дітей?
    Реагують на біль однаково - ніжками стукають і плачуть... може то на зміну погоди?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Дівчата, що робити з коліками?

    В моєї точно коліки, бо коли мала плаче жахливо, і даю інфакол, животик масажую, а він напружений, і вона часом торкнутись до нього не дає-кричить. Кладу собі на живіт, в слінгу ношу- і потім пукає нарешті до-о-о-вго, і тоді заспокоюється, то що ж це ще може бути?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дівчата, що робити з коліками?

    Три роки тому мені ця стаття дуже допомогла, можливо за ці роки щось змінилося, але суть така:

     
    • Подобається Подобається x 10
  4. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Дівчата, що робити з коліками?

    Це зрозуміла. Але що мені думати, що може мою дитину боліти щодня зранку до ночі вже 2 місяці:confused:?
     
  5. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Дівчата, що робити з коліками?

    В мого молодшого кольки були до трьох місяців, виключно вночі. Давала перед годуванням Хілак-форте, чайок з кропику і тмину і піпеткою спускала гази:8:...пережили:)
     
  6. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Дівчата, що робити з коліками?

    Я коли годую свою красуню постійно масажую легесенько животик,а після їжі ще тримаю вертикально хвилин з 10+3 р. на день даю чайок з фенхелем по 20 г.Ще обовязково перед годуванням викладаю на животик,щоб зайве повітрячко повиходило.Нам чомусь ні еспумізан,ні хеппі-бебі не допомагає.
     
  7. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Дівчата, що робити з коліками?

    і ось ще цікава стаття про коліки Колики!
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Дівчата, що робити з коліками?



    ні моїй доці, ні дітям знайомих "Еспумізан" не допомагав...:no: Ефект був тільки після 2 тижнів прийому "Інфаколу" і постійного викладання дитини на животик. Кольки пройшли у 2,5 місяці - це був таааакий кайф після безсонних ночей:radist:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Дівчата, що робити з коліками?

    Найбільше, доречі, рятують слінги:)- в сш Даринка спить 3год під час прогулянки, і години 2 в сзк. Інакше вдень взагалі не спимо:no:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Angel

    Angel Well-Known Member

    Еспумізан і Інфаколо то одне і те саме!одна і та сама діюча речовина!:)просто різні виробники!

    шукайте в аптеках,краплі від кольок "Хеппі Бейбі" приймати перед кожним годуванням по 3 крапельки!дійсно помічне!
     
    Останнє редагування модератором: 28 Травень 2009
  11. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: Дівчата, що робити з коліками?

    Какашки тут ні до чого! І не усіх діток флора може нормалізуватись сама. Я вам по собі можу сказати, що приймала симбітер 18 років назад, коли рекламою і не пахло і взагалі його було важко дістати і він практично мене врятував. П.С а охмадит, то остання лікарня, куди б я поїхала з їх "супер" спеціалістами (я реально маю з чим порівняти)
     
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дівчата, що робити з коліками?

    :) нічого сказати не можу. А діток мені таки шкода.. Ви самі в свому дописі радили памперси на анліз здавати і шпигувати дітей таким тяжким препаратом, при висіванні якого в лабораторії чомусь постійно отримують різні результати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: Дівчата, що робити з коліками?

    Здати памперси - це була додаткова поради, в залежності від складності ситуації. Це ви симбітер вважаєте "шпигувати дітей таким тяжким препаратом"?!:xaxa:. Ви це краще порядьте це людям, які дітям еспумізан дають і тих дітей шкодуйте. Симбітер приймають у різному віці і ви краще б його так не цурались, бо різні ситуації в житті бувають. Дай Боже вам здоров"я і вашим діткам.
     
  14. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    А нам усі перелічені тут методи не допомагали(не давали,правда,Хеппі-БЕйбі)+ ентерол, біфі-форм, полівалентний бактеріофаг... Кал висіяти треба, особливо коли вже ДУЖЕ нестерпний плач - у нас причина була у стафілококові. після трьох міс. я нарешті спала вночі. Наст. разу не буду ніяких препаратів давати взагалі.У нас такий лікар попався, що як не допомагає одне-дає друге, третє... Хоч у мене є 6 знайомих мам, яким названі препарати чи чаї допомагали(але стафілококу у них не було)
     
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Бо у 3 місяці коліки проходять самі :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    я з вами не погоджусь, оскільки ми за 3 місяці мали приблизно 3-4 рази коліки, а от тепер в нас почались час від часу коліки,газики і запори
    тепер навіть інколи через трубочку какаємо:girl_cray::girl_devil:.А нам вже 4 місяці
     
  17. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    А Еспумізан даєте? Він викликає запори.
     
  18. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Це не у всіх, і нас мордували не коліки, а стафілокок.Він нас і ще до року мордує час від часу. Еспумізану випили аж 2 банки, а запорами навіть не пахло, а навпаки.
     
  19. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    що робила я.
    В Яні інколи було шось типу такого. Я то діагнозувала як коліки і клала їй на животик шось тепле. Чи то від запаху чи то просто щось таки цілюще воно мало, но коли я клала на животик запарений шалфей моє Янько засинало і була тиша. Але таке я робила зо п*ять-шість раз. Зазвичай просто прикладу голу Яньку до себе живіт до животика, мому соньку ставало тепло і вона троха похникавши, але засинала :)
    Вдалої всім боротьби з коліками. Дітки то переростають :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. tania

    tania Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Margaryta, хочу вам порадити одну річ. Мені про це колись розказали і я цим користуюсь. Може це не дуже естетично, але помагає 100%. Берете мило звичайне дитяче. Вирізаєте з нього палочку (тоненьку таку як пипетка, може трошка більшу) змочуєте у теплій воді і вводите в попу (трошки десь на 1см) і чекаєте 5хв. Повірте результат буде.
    А ще дуже добре їсти яблуко. В 4 місяці вже можна.