Що робити з коліками?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Вправний, 23 Травень 2009.

  1. malibu

    malibu Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    В нас коліки були рідко тьху-тьху... а коли мелеча плакала їй інтенсивно мотиляв ножками, ми робили все що знали від коліків: ставили на животик теплу пеленочку, масували по тій пеленочці животик за годинниковою стрілкою, притискали ніжки до животика,давали еспумізан і кропну водичку. Я вам не скажу що саме допомагало та хвилин за 10 дитя заспокоювалось girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Aminka

    Aminka New Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    у моего малого колики были до 5 месяцев,доходило до того,что так орал,что не мог грудь брать,делали почти все возможное:массаж животика,ножки сгинали к животу,теплую пеленку прикладывали,на животик выкладывали,давала отвар ромашки ему где то с 2хмесяцев,и компотик из сухофруктов(где то по 2 ч.ложки 3 раза в день),сама пила отвары из фенхеля,тмина,укропа и мелиссы,давала Еспумизан и Бебинос,но самое эффективное - это пипетка в попу))),немного покрутить и тогда выходили газики,так мы игрались до первого прикорма,еще яблочко давали где то с 3,5 месяцев.
     
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    знаєте коли таке читаю то аж серце стискається - так малюків шкода
     
  4. Aminka

    Aminka New Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Вы думаете мне приятно было такое делать со своим ребенком,но если ничего реально не помагало!!!а мылыш кричал от коликов так что представить страшно.А от клизмы или от газоотводной трубки у вас сердце не сдавливается???Поверьте пипеткой спасаются многие родители ничего в этом страшного нет!
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    від всього чим *виводять* газики є страшне
    спитайте в Одрі - вона вам розкаже(((
    шо ше ви робили крім піпетки?? я абсолютно серйозно
     
  6. Jarka

    Jarka миється в бані

    Відповідь: Що робити з коліками?

    У моєї доці коліки були до 4 місяців. Кричала безперервно, цілий день. Допоміг, а краще сказати полегшив ї муки Бебінос. Дуже заспокоювала тепла ванна, іноді 3-4 рази в день Масажик живота перед годуваням, масажик живота у ваній. вечері компрес з самогонки. Я виключила всі продукти, що могли спричиняти коліки, кожен день випивала 2 стакани укропної води.
    Ми це пережили. Згадую як страшний сон.
     
  7. Aminka

    Aminka New Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Я уже писала выше,что делала,напишу еще раз.делала массаж животика,прикладывала теплую пеленку,сгинала ножки к животику,Еспумизан и Бебинос нам не помагали,теплая ванночка с ромашки,сама пила отвары из фенхеля,тмина,укропа,если спасало ,то не надолго,к тому же еще у ребенка запоры были.Клизму часто нельзя ставить,поэтому использовала пипетку в крайнем случае.сейчас слава богу нам 10 месяцев и все нормально.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. wind

    wind New Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Я також вважаю, що коліки у дитини - це нормальне явище. Тривають приблизно до 3-4 місяців, потім все зникає само-собою. Але, звичайно, що дитині треба допомагати. Я спеціально для малого купила була фіт-бол, застеляла його пеленкою і клала животиком на м'яч і так катала. Йому це дуже подобалось, заспокоювався, животик переставав боліти. Але крім того давала Еспумізан L, чай Плантекс, біфідумбактерин, робила масаж, зарядку - ножки згинала до животика, само-собою тепла ванна. Сама пила Лактовіт, Лінекс, живий кефір Наріне, не їла ніяких продуктів, які могли б викликати бродіння і як наслідок коліки у дитини.
    До речі, ми також рятувалися градусником (подібно до того, як інші піпеткою), коли в дитини був запор. Вважаю, що клізма - гірше, вимиває мікрофлору з кишківника. І, взагалі, якщо робити клізму, то воду треба використовувати навіть не теплу, а трошки прохолодну і додавати сіль (на 0.5 л 1 ч.л. солі), тоді стінки кишківника не втягують в себе погані бактерії, що містяться в калі. Так нам один розумний лікар порадив!
    Бажаю і вам пережити цей нелегкий період!
     
  9. zaba

    zaba Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    В нас дякувати Богу сильний коліків не було, а з тими, що були то боролись просто: давали Еспумізан, робили масажики, клали на животик і притуляли до себе животиком або я або чоловік, він заспокоювавсь і міг по декілька годин так спати (особливо в мене, голівкою на циці - солодко там пахне :) )
    А всім батькам бажаю терпіння, час летить дуже швидко!
     
  10. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Дівчата, а ми з коліками справляємось чайками Хіп з фенхелем, правда сильних коліків в нас на щастя нема, але якщо не можемо покаками, то зразу допомагає;)
     
  11. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Знаєте, з власного досвіду та спостережень можу сказати: не варто дитину годувати всією тою хімією...Носіть якомога більше на руках вертикально, підтримуючи під животик, з перших днів життя. Тоді газіків взагалі ніколи не буде! І не доведеться мучити себе й дитину...
    Ну а що стосується продуктів, які викликають бродіння чи газоутворення, звертаюся до спеціалістів з ГВ: невже дійсно, якщо мама шось таке з"їла, то молоко теж буде "з газіками"??? Інша справа, якби дитина отримувала як їжу вміст маминого шлунку, але ж вона отримує молоко, яке зі шлунком аніяк не пов"язане...
     
  12. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    я вже не маю сили то весь час писати. от якщо б людина перечитала тему, то тоді б добре подумала. а піпетка, шланг і прочіє аксесуари в попу, то на мою думку, саме легше для батьків, а не дитині.
    сама з першою тими граблями вдарилася, тому всіх застерігаю від такого
    ну і на додаток, чи всі хто тут пише про трубочки, знають що таке коліки насправді?????? бо складається думка, що всі думають лише за шлунково-кишковий дискомфорт і не інакше, але ж то ще і психологічний дискомфорт (запитайте пана гугля, він як завжди усьо знає)
     
    Останнє редагування: 3 Листопад 2009
  13. Відповідь: Що робити з коліками?

    у синочка три доби животик мучить...крутить, пузік барабанчиком буває...масажики не помагають. Вчора кал був жовтий з зеленкуватим. Позвонила педіатру, вона призначила Ентерол по 1 капсулі, і БІсіфорте по пів капсули. Наразі даю. Кал став назад жовтий, а от животик мучить далі... і так крізь сон тужиться, хникає час від часу... Еспумізаном ще вздуття знімаю періодично....
    От думаю - коли йому легше трошка стане..
     
  14. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    подзвоніть ше раз - вона ше шось призначить.
    ви не можете перечитати останні 10 сторінок??? є ж багато дописів з нормальними і правильними порадами

    до лікаря треба звертатись коли хворий. коліки-газики - не хвороба. це стан ШКТ при рості організму. вам лікар ПО ТЕЛЕФОНУ призначив ліки - і ви даєте!!!! то жах

    і не треба тут зараз писати - мамочка в ростройстві, треба порадити а не кричати

    а думати????
     
  15. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    коли-коли? після 3 місяців, а то й трошки більше, коли нервова система трошки дозріє. А навіщо ентерол в нього що понос чи отруєння? Кишечник заселяється флорою, вона ще не стабільна,одних бактерій менше, других більше. шкода що ви маючи час під вагітності не прочили що з дитиною відбувається в перші місяці. І про харчування своє теж.
     
  16. Aminka

    Aminka New Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    да вы не переживайте к 3-4 месяцам пройдет,а на счет всей этой химии,препаратов и бактерий,думаю не стоит пичкать ею ребенка,а на счет врачей у меня вообще отдельное мнение,в основном им бы лишь понавыписывать препаратов да и подороже,а можно или нужно это ребенку они не думают.Если вы на ГВ следите за своей диетой,а в первые месяцы у ребенка неадаптированая микрофлора кишечника,поэтому бывают и колики,и поносы,и запоры,это нормальные явления.
     
  17. Відповідь: Що робити з коліками?

    так даєм ціліки, тому що кал зеленкуватожовтий. а лікар нас бачив за три дні до цього випадку...бо нам тільки пару днів... ніяки масажики ніц не помагає. Аналізи заберуть сьоні - а результат буде через неділю..... будемо чекати.... сижу на дієті....
     
  18. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Мій малий кожного ранку тяжко газики свої виводить... Наша лікар також виписала направлення "просіяти кал" в лабораторію на Зеленій. Але я почитала, як дівчата тут пишуть ЩО і ЯК вони там "насіюють", і що після того виписують, то викинула то направлення; ну їх в баню... Рятуємося теплою пеленкою, "ножки до животика" і циця, циця, циця :girl_smile:
     
  19. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    який аналіз? на що? воно все того, що вам тільки пару днів, дієта нікому не завадить, але не заліковуйте дитинку з перших днів
     
  20. Aminka

    Aminka New Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    на сколько я знаю,кал у деток на ГВ не может быть одного цвета,так как на это влияют те продукты которые ест мама,это нормально,хуже когда есть слизь,тогда лучше обратиться к врачу.