Що робити з коліками?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Вправний, 23 Травень 2009.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    спробувати, в принципі, можете. Але на мою старшу ніякі такі приколи не діяли. Навіть повністю роздягання.
    я не прихильник такого будіння. на мою думку, 7-10 хв смоктання достатньо, тим більше, що потім знов їсть скоро, а не спить 2-3 год.
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    ну мені таке допомагало, коли груди дуже набрали, а вона смокне раз і спить.
     
  3. reshka

    reshka New Member

    Мені здається що ліки не допомагають, давали еспумізан, колікід, крапільки укропноі води, з польши провозили, ще одні ліки... ніц з того... Саме дієве то трубочка.. Але я іі на ніч ставлю, або коли зовсім бачу що біда... Живот твердий, давно вже мучиться, а пропукатись не може. А так...ручки, фітбол..сплю деколи животик до животика .Краще пукає якщо лежить в автокріслі- бо є наклон.., або покласти на себе(под наклоном)+масажик животика
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Нам коли вже зовсiм зле, то даю iнфакол. За 10-15 хвилин дитина спокiйна :)
    А трубочкою газовiдвiдною я б не захоплювалась, хiба в дуже-дуже крайнiх випадках.Нам ще добре помагаэ коли просаджую малого в позу висаджування- тобто спинкою до мене , нiжки обхоплюю вище колiн i розводжу в сторони.
     
  5. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Моїй дитині найдієвішим був "КоліпРев" (чомусь його тільки в "Знахарі" знайшла) + положення животик до животика. Досі так любить :girl_crazy:
    Але вже зараз проаналізувавши поведінку дитини розумію, що проблема була не тільки в коліках. Коли починала смактати цицю - все добре, а за пару хвилин - крик. Можливо їй бракувало молока.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Це дитина вам сказала?? Ггг. То нормальна поведінка багатьох дітей в такому віці. Сильний напор молочка, газики викликають таку реакцію. Це лиш пережити, але ні про яку нестачц молока це не говорить
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    емм.. не осудіть, але в мене враження що від будь-яких ліків ситуація тільки погіршується
    тобто вони можуть помогти натрошки, а можуть і не помогти
    але в організм вже попало щось, окрім грудного молока
    ок ,як є нагальна потреба дати ліки такій мацьопі, серйозна загроза здоровю, але то не про оці всі еспумізани
    знаю випадок що в дитини після отих інфаколів почалися нюанси з травленням, кров в підгузку і тд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Налякали мене... я трошки колікід даю, але не перед кожним годуванням, як пише... сьогодні лише раз дала... спробую на ніч не давати.
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Та ви не лякайтеся, вам ітак треба слідкувати за травленням, бо синочок вже лактобактеріі приймав.. Це не є щось погане, просто коли дитина на виключному ГВ то восновному все само налагоджується, в мого пару разів були прожилки крові, то не кіпішувала, само перейшло, якби давала водичку чи будь що інше, то вже би пішла до лікаря... Тобто так, ліки мінімізуйте по можливості, а якщо щось не так то до лікаря... Я правда не претендую на інстину в останній інстанціі, але така картина мені намалювалась коли читала цю тему та інші в 2012-2013 вагітною)))

    Надіслано від мого D5503, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Сьогодні ніч була спокійна, колікід не давала. Та й бачу,що гарно какає,пукає;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Biddy

    Biddy New Member

  12. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Просила чоловіка купити мені чай з фенхелем, бо в нас почались проблеми з животиком в малюка, а йому в аптеці впарили чай humana з фенхелем. На ньому пише, що то для дітей, ну і можна мамам щоб покращити лактацію. І що то робити - можна мені його пити, щоб в малюка менше болів животик чи йти завтра чоловіку повернтути той чай?
     
  13. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    ми рятувались тільки нею в основному, в нас свого часу ті крайні випадки щодня були, більше нічого не допомагало. То треба просто той період пережити і все налагодиться. Слава Богу, не було негативних наслідків ніяких від використання трубки, хоч теж начиталась-наслухалась всякого, переживала, але бачити, як дитина заходиться, то ще те випробування. Після трубки заспокоювався зразу.
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Можна пити. Я собі брала все харківський дитячий фенхелевий чай "ключі здоров'я" в пакетиках, трошка помагало від колік і ціна не кусюча. Ще хіпп мала і плантекс. То одне і те ж.
    То мій основний засіб від запорів немовлят. Краще то, ніж ліки. То зара я вкурсі, що мамі тре споживати достатньо рідини, а тоді не розуміла причини.
     
    Останнє редагування: 2 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Можна, чого ж ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. invisible

    invisible Well-Known Member

    Тільки не дуже багато, якщо у вас лактація добра, бо від того чаю може більше прибувати молоко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    напишу про себе,пила я і чай фенхелевий, кминовий,і навіть кріп собі запарювала , пеленки теплі ложила ,і навіть інфакол кілька разів дала. Дійшла висновку ,що для нас краще лежати на животику, коли мама пє багато сирої води(у мене з джерела),і масаж животика робити за годиниковою стрілкою, а ще вправа велосипедик , та піднімання ніжок до гори.І то все безкоштовні засоби боротьби, бо чаї дорогі, інфаколи ,еспумізани і тп...теж, а результату нуль! А ще маємо таку "позу" при якій добре какає і пукає,спробую пояснити...сиджу на ліжку, ноги зігнуті в колінах теж на ліжку(десь кут 45 градусів),спиною до високих подушок сперлась,на коліна кладу доню,але так щоб ніжки були зігнуті (як навприсядки) біля мого живота.І беру її за ручки, вона думає що то треба підтягатись ,і в той момент і вилітає все...
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Gorbywka доня усією спинкою сперта до Ваших колін? Не можу толком зрозуміти в якій позі дитина
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    я думаю що то типу як вв позі висаджування, я також так часто робила, напівлежачи, дитину на свою коліна, спинокою до колін звичайно. ноги так трохи згинала, виходив легкий кут, дитина якби під нахилом , ближче до мене, а я брала її за ніжки і підгинала до її животика. Пуки каки виходили на раз два
     
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Vittoriya я пам'ятаю таке з Артуром, коли переодягала, поправляла розпашонки під спинкою, то задирала ніжки вгору, робила масаж його ж ніжками по животику, то дуже часто це закінчувалось зміною пеленок, какав тут же або газики виходили, одного разу прямо в долоні мені наробив))) досі згадую, розповідала йому, регоче)))
    Взагалі фізіологічно в позі висаджування відкривається анальний сфінктер дуже добре, от все й виходить, легко