Що робити з коліками?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Вправний, 23 Травень 2009.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    ага, то точно, Мелася і зараз так какає, висаджую, її, бо на горшку в неї нема часу сидіти...
     
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    мій теж добре прокакувався в подібній позі) ще попробуйте позу висаджування. подивіться фото в неті
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    так ,всією ...це ніби ви її положили собі на коліна ,а потім їх трохи підняли. Але але при цьому її ніжки зігнуті і розведені(як навприсядки)
    напевно це так поза називається,але для нас дуже помічна, і зазвичай зразу після годування так саджу(але в ідеалі треба спочатку щоб відбекнула повітрячко ,бо як тиснеться ,то може зригнути.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    Нині мені порадили мати на увазі від кольок краплі sab simplex, кажуть, що в Україні нема, батьки будуть з Праги їхати, думаю, просити аби купили чи то не добрі краплі? (Вони помічні, але чи то добре для дитини таке давати)
     
  5. TanyaGycyl

    TanyaGycyl New Member

    Саб симплекс- це симетикон. Те саме, що еспумізан.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Симетикон, ідентичний до Еспумізану, колікіду і всяких інших подібних препаратів. Насправді не варто аж здалека щось так везти..
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Маємо коліки. Часом так кричить, поки не висаджу. Висаджу - покакає і тоді заспокоюється, починає нормально їсти. А то коли мучить животик, то бере цицю, потім кидає, кричить, знову накидається на цицю, знову кидає і плаче.
    Ще після купання проходить і трохи допомагає слінг. Тому купаю кожен вечір без мила, без нічого, просто у воді.
    Всяких там еспумізанів, колікідів не даю. Мама з села має привезти насіння кропу, я з малою собі заварювала і пила, а тут незнаю чи варто його пити, бо і так маю гіперлактацію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    я малому заварювала кмин у водичці і давала пити, після чого виходили газики.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  9. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Я в аптеці купувала насіння фенхелю і сама пила, коли годувала грудьми. Малому помагало.
    А ще можете спробувати дати синочку дитячий чай з фенхелю (ну але це на ваш розсуд)
     
  10. Sashaya

    Sashaya New Member

    Ой.. не знаю дівчата.. Як на мене кращого від колік чим фермент лактази немає нічого на сьогоднішній день
    Як нам пояснила лікар, що у малого нашого недорозвинута ферментативна система і тому не вистачає лакатази для перетравлювання молока

    Ось даючи фермент лактази ця проблема вирішується

    В крапельках - дуже зручно
    --- дописи об"єднано, 31 Січень 2016 ---
    Доречі без проблем є у аптеках
    Перше ми з польщі везли Коліпрев, а потім знайшли португальський у нас

    Так що питайте, якщо що тре.. ))
     
    Останнє редагування модератором: 1 Лютий 2016
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А з чого вона це взяла? Ви аналізи здавали? Які симптоми були у дитини? Вагу не набирала? Какала не так? Цілий час плакала-кричала?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Sashaya

    Sashaya New Member

    Кишкові колі як такі у дітей виникають виключно за рахунок недостачі ферменту лактази.
    Є два види недостатності вроджена (первинн) та вторинна лактазна недостатність яка часто призводить до кишкових колік

    От і найчастіше кишкові коліки виникають виключно із за того що ферменту не вистачає в достатній кількості
    --- дописи об"єднано, 31 Січень 2016 ---
    Аналізи звичайно здали.
    Я так Вам скажу, що після того як додали до годування краплі все стало на свої місця..
    А переди тим переробувала може з 4-5 різниї семитиконів

    А Семитикони як на мене це дарма викинуті кошти, шалене медикаментозне навантаження

    Тай зрештою вони бульки тільки лопаються а причину не забувають
     
    Останнє редагування модератором: 1 Лютий 2016
    • Баян Баян x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  13. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Коліки, то є коліки, а лактазна недостатність, то є лактазна недостатність. Між ними немає знаку дорівнює і то є зовсім різні речі. Не вводьте людей в оману!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Про що це ви, кишкові коліки то неврологічне
    можуть ще бути газики, коли здуває, то від харчування вже йде
    Якби дитина не травила лактозу ви би то побачили помимо коліків по інших признаках
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Прочитайте повідомлення 20 і 27 в цій темі, думаю і далі є щось толкове)

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  16. Sashaya

    Sashaya New Member

    Кишкові коліки виникають внаслідок того, що молоко піддається гідролізу ферментами іншими чим фермент лактаза.
    Внаслідок гідролізу утворюються бульбашки газу, а це вже і призводить до такого поняття як кишкові коліки

    Про що Ви говорите???? Неврологічне...Це хто ж Вам таку дурну міг сказати?
     
    • Баян Баян x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Дівчата, не варто, це троль рекламщик, он вже у всіх темах розхвалює препарат той самий.
    --- дописи об"єднано, 31 Січень 2016 ---
    Таку дурнУ саме ви тут несете, не варто, чесно. То не той форум.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    сперечатись не буду, але коліжанка давала малій ,бо мала лактозну недостатність...(ферменту бракувало...) і нічого той Мамолак не спас від коліків, мучились до 5 місяців, поки само не пройшло, а Мамолак ніц не зарадив...:girl_nea:,зате дорогий , а закінчується скоро..
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    знаєш, в мене позиція до 6 міс дитині нічого не давати взагалі, хіба якщо вже є якась серйозна загроза життю чи здоровю
    я розумію, що можуть бути якісь такі нереально жахливі важкі коліки, але якби от гарантія - поможе повністю чи частково
    як жаропонижаюче чи обезболююче
    багато дівчат пишуть, що нічого не дають ті засоби, то чи варто експериментувати

    ну добре еспумізан і тд., не обовязково бути аж таким правильним))
    але іноді лікарі можуть порадити ліки посильніші інфакол і тд., в друзів ще потім довго дитина какала з прожилками крові після таких всяких препаратів, не стільки ті коліки пододали, скільи потім нервів пішло
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    В нас вже більше тижня кал дуже рідкий, фактично водичка з каловими масами і частками неперетравленого молока. Нині здали кал на посів, побачимо що там робиться. Вагу набираємо дуже добре, за 2 тижні 800 грам. Неспокій біля циці часто...
    Цікаво як хто з такого виходив?