Що робити з коліками?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Вправний, 23 Травень 2009.

  1. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Суть в тому, щоб крем не давав котактувати шкірі з випорожненнями, тоді не буде роз*їдати шкіру.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    Виявляється я маю такий крем, дякую, спробую. Кум привіз пробник на хрестини, аби спробувала чи підійде :girl_blush2: а я навіть толком не глянула який то крем
     
  3. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Вчора малий цілий вечір вередував, особливо біля грудей. Висадила, каки рідкі і зеленуваті. До заднього молока точно добирається. Какає він 2-3 рази на добу. Тому, висновок, треба то пережити.
    Від мого харчування поведінка дитини не змінюється.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Крем з цинком - то не є добре. Використовую лише в дуже критичних випадках.
    Можна просто олійкою мастити, яка зробить плівку, щоб захищати шкіру. Але ранки треба спочатку загоїти. Якщо нема ще ранок - можна кілька разів намастити кермом з цинком, але не для профілактики ранок. Якщо є ранки - шукати щось інше.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Діачата, останні два дні малий (1 міс.) так почав зригувати, що то жах. Я вже боюсь годувати, бо що не з'їсть, то з нього і вийде. Що то може бути? Його мучить животик, він весь час тиснеться, хоч і не плаче. Тиснеться і пукає-какає і протягом ночі. Я вже зранку поставила трубочку, помогла йому вивести ті гази і кал (дуже рідкий, жовтий і трошки пінистий). Може через ту загазованість так зригував?
     
  6. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Заковтує багато повітря (можливо у вас стали сильні приливи молока) Погодували трохи, зробіть перерву, поносіть вертикально щоб повітря вийшло. Потім знову годуйте.
    Хай не їсть за 1 раз дуже багато, бо потрапляє і багато повітря, тому вертає. Погодували трохи, робіть перерву на 15-20хв.
    Якщо повний шлунок і є багато повітря в шлунку, дитина під час тиснення теж зригує.

    Трубочки не рекомендую, краще собі покласти на живіт шкіра до шкіри, або давати можливість побільше голопопити і в позі висаджування допомагати дитині випустити газики.
    пс: мій теж має коліки, я притискаю ножки до животика (але не на повний шунок, тобто перед годуванням чи між годуваннями) і він пропукується.
    Пінистий кал. Зверніть увагу чи добирається до заднього молока, рідше чергуйте груди.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Merry ми здали кал на посів, виявили дефіцит лакто і біфідобактерій, приймаємо їх зараз 10 днів
    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2016 ---
    @tsiuma дякую, що порадили крем Бюбхен, наші сіднички вже здорові :girl_in_love:
    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2016 ---
    Марчик теж багато зригує, часто фонтаном. Прочитала, що з малюком треба поводитись, як з повною рідини пляшкою, незакоркованою))) ми часто носимось вертикально, аби відригнути повітрячко. Каки випукуєм коли голопопимо, коли переодягаю, коли вередує, задираю ножки високо високо, сіднички припіднімаються, фактично та ж поза висаджування, лиш лежачи на спині
    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2016 ---
    @PanteraLviv почала рідше міняти груди, спокійніший став малюк, дякую Вам ☺️
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Не знаю, що то в нас така за напасть, але малий так і далі продовжує багато зригувати-вертати молочко. Я вже і ношу вертикально, виходить повітря, але потім все одно багато молока вертає. І то не лиш коли тужиться через газики і хоче покакати, а й в спокійному стані після того, як поїв. Може, має якусь проблему зі шлунком? Місяць такого не було, вагу набрали добре (з 2740 при виписці маємо в місяць 4300), а зараз - отаке...

    Зі мною в палаті була мамочка, в якої так малий зригував, то не хотіли виписувати, посилали до хірурга на консультацію в охматдит. Може то і нам треба звернутись до спеціаліста? Що порадите?
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Перечекати, вагу набирає і норм. Чим рухливіший буде, тим більше і зригувати може. Переросте. Називається незрілість клапану, непрохідність виявили б в перші дні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    @tsiuma наш теж багато зригує, і старший такий самий був. Набираємо вагу добре. Поки чекаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MissO

    MissO Well-Known Member

    В мене доця теж багато зригувала, прямо фонтаном вибльовувала все. Я дуже переживала, бо їй було десь днів 10 чи два тижні, коли це почалось, але нам допомогли перерви між годуваннями. Тобто вона хотіла їсти кожних 20 хвилин, але я намагалась витримувати хоча б годину. І пройшло. Зараз може таке бути, коли вона дуже сильно плаче і кричить, а після цього сразу дати груди, то може зригнути. Тому почекайте, переросте.
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 1
  12. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    А чому? Вона шкідлива чи може бути звикання?
    Нам дуже полегшує становище, бо страшно тиснеться дитина, а покакати не може. В нас газики таке враження що постійно.
     
  13. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    так, звикання. Дитина не зможе потім сама справлятись із своїми потребами, або їй буде це зробити набагато важче.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Merry

    Merry Well-Known Member

    Як ваші справи? Чи допоміг курс бактерій нормалізувати стілець?
     
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    Нєт :) частота зменшилась
     
  16. Merry

    Merry Well-Known Member

    Ох ті вже каки! У нас теж далі водичка ріденька, буває і зелена. І набір ваги впав вдвічі. А раніше стілець був мало не ідеальним. І нічого суттєвого не змінилося в способі життя малечі.((((((
     
  17. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    дівчата порадьте, що краще давати дитині від коліків інфакол чи бебінос, що більш помічнете з досвіду?
     
  18. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ліки помічні лиш для маминого самозаспокоєння. Роздягаєтесь обоє, цицю дитині (кладете жабкою собі на живіт) і під ковдру
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Ми давали боботик, але і активно використовували природні методи - тепла пеленочка на животик і до циці, контакт шкіра до шкіри, гімнастику ніжками робили.
     
  20. YuliyaKraus

    YuliyaKraus Member

    Ми з коліками промучились три тижні і врешті порадили взяти пребіотик Preema. Там в складі один штам лактобактерій і таким чином заселяється мікрофлора кишечника. Нажаль препарат не з дешевих (250 грн) але малечі даю його вже 8-ий день і за цей період жодного разу кольок не було