Що робити з коліками?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Вправний, 23 Травень 2009.

  1. wind

    wind New Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    У нас також таке було, що у дитини був понос і зелений кал. Викликали навіть педіатра приватно, вона нам понавиписувала цілий курс лікування, але найбільше мене насторожило те, що прописала 2 рази на день робити клізми з води+1 ч.л. Ентеросгелю і так 5 днів підряд. Та вже після першой клізми дитина дістала такий запор, що 2 дні не міг покакати. Звичайно, що я перестала давати клізми, продовжувала давати цілу купу всяких препаратів з бактеріями. Але то нічого не дало.
    Зрозуміла, що ніхто не допоможе моїй дитині, якщо я сама не розберусь в тій проблемі. В інеті вичитала, що часто в маленьких діток буває лактазна недостатність, тобто не вистачає ферменту, який розщеплює білки молока. Радили в тій статті перед початком годування дитини груддю, трошки зцідити переднього молока. Воно якраз найважче переноситься дитиною. Я так робила, і в нас всі проблеми з поносом пройшли.
    Може і ви так попробуйте?
     
  2. Aminka

    Aminka New Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    я просто фигею с таких врачей,которые сами не знают ничего, так берутся еще за лечение таких манюнь.Интересно своих детей они тоже теми же методами лечат,если да,то бедные дети(((
     
  3. wind

    wind New Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Взагалі, у нас дуже багато було різних неприємних випадків з лікарями, так що тепер я майже ніяким не довіряю і стараюся не звертатися до них, а особливо в дитячу поліклініку, взагалі туди не ходимо. Якщо вже щось з малим таке стається, коли самі собі ради не можемо дати, то їдемо в лікарню на Орлика, і то стараємся попасти до лікаря, якого нам радять родичі чи друзі.
     
  4. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    А ви знаєте, що в дитини на ГВ кал може бути хоч сіробуромаліновий? Це нормально!!!
    І слиз також нормально...якщо дитина здорова! Тому не будьте "дослідником калу" (за Лесем Подерев"янським) і лишіть дитину в спокої, припиніть давати ліки, все з часом само внормується!
     
  5. Aminka

    Aminka New Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    даже не собиралась быть,просто говорю то что знаю,а на счет лекарств с вами согласна
     
  6. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Та то я Дівоньці-Зіроньці адресувала:)
     
  7. Aminka

    Aminka New Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    тогда ссори)))
     
  8. Відповідь: Що робити з коліками?

    ну як так.... кричить, кал поміняв колір, живіт як барабан і тільци циця..... а коли його після циці аж викручує від болей в животику...

    ми почали гарно пукати....від чайної ложечки укропної водички....красота...тттттттт
    і тихше себе вести.
     
  9. галіна

    галіна Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    а скільки вашій дитинці
     
  10. Відповідь: Що робити з коліками?

    ми ще маленькі,10 днів
     
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Дівонька Зіронька якшо вам важко постійно ходити з дитиною на руках - купіть слінг. ви не уявляєте ЯК легше з ним. пам*ятаю - як тільки сашку покладу в кільця (сзк) - він як зігне колінка, пригріє животик - зразу пукаєєєєєєєє, огого
     
  12. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    вчора почитала форум вирішила гріти живот до живота. дійсно допомагає, відразу пукає.
    Скажіть а слінг хіба для таких маленьких підходить?
     
  13. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    підходить від народження
     
  14. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Ось тому що ви маленькі послухайтеся порад наших дівчат, вони мами вже старших діток і на власному досвіді знають що таке коліки.
    Ви ще маленькі, мікрофлора у вас тільки тільки починає формуватися, ну навіщо ви даєте їй штучні бактерії? Звідки тоді у дитини візьмуться свої? Організм просто привикне що корисні бактеріїї приходять ззовні.
    Он у вас на аві дитинка так гарно солодко лежить, так само перед кожним годуванням!!!! викладайте дитинку на животик нехай вийде з животика лишне повітря, після годування поносіть стовпчиком не 2-3хв а хоч аб хвилин 10, щоб вийшло те повітря яке дитинка наковталася під час годування, і ще зверніть увагу на то як дитинка їсть, як прикладається чи часом не хапає повітря під час годування - так було у моєї Соні, а я не могла зрозуміти у чому річ.І ще моя доця могла не какати тижень, так-так тиждень а потім спокійно без надривів викакатися під час купання чи бавлення, і добре себе почуває, правильно сказав один лікар- "У новорожденных нет проблем с калом - есть проблема с головой его родителей" То я не про вас то я про себе бо дуже болісно переносила той період, і думки дурні в голову лізли, в мене день починався чи бува дитина не покакала і закінчувався ну коли вона вже покакає, і навіть кал здавала бо може щось там висіють - висіяли, понавиписували ліків на два бланка, от тоді я схаменулася. Зараз з теперішніми мозками і на основі пережитого можу сказати - то все фігня і ті найпростіші поради що дають дівчата є найкращими ліками і терапією для вашої дитинки.:girl_smile:
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    наступну дитину з роддому буду забирати в слінгу0))

    Дана аплодую стоячи)))
     
  16. Alinka

    Alinka миється в бані

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Ви відрегулюйте своє харчування, доприкладу цукор який ви може кладете в чай собі теж дуже дує дитинку, може ви ще щось таке їсте, що викликає газики.
    Ми своєму синочкові гріли пеленочку і клали на животик, перед годуванням (теж тільки циця) викладали на 5 хв на животик. Бувало що всі методи випробувані а він всеодно верещить, тоді вставляли трубочку від піпетки гладеньким кінчиком в попку, то так газики виходили аж свистіло, а коли перестала пити з цукром то й гази пропали і після місяця муки, ми всі спали аж до ранку. Може й ви щось таке їсте ?
    А ще гази можуть бути якщо дитинка не добре лежить коли ссе груди. Запам"ятайте в позиції сидячи дитинка паралельно до грудей має лежати ( адна циця в ротику друга між ніжками), в позиції лежачи паралельно до вас лежить на бочку, і так до піврочку.
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    так??????????
    консультанти?????? ау!!
    шось не віриться - аж до піврочку? а вертикально не можна годувати?
     
  18. Відповідь: Що робити з коліками?

    чай з цукром пью...спробую сьоні без цукру попити.
    поза животик до животика то така тема!!!!! помагає, малий заспокоюєтьсяі засинає.
    Потім я його кладу в калясочку і він спить. Причому коліки проявляються відразу як поїсть. Покладу його на ліжко і починається викручування
     
  19. Alinka

    Alinka миється в бані

    Відповідь: Що робити з коліками?

    А ви годуйте собі хоч догори ногами.

    Ходила до ШКОЛА НАРОДЖУВАННЯ, нас там багато чого навчили, так годувала до півроку ( можете до 3-х місяців, якщо лінь постаратися для свої дитини) і я не знаю що таке бессонні ночі ( помочі від бабів не мала жодної ночі бо вони далеко).
     
  20. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    коли лежачі то дитинка на бочку має бути???
    то може от моя помилка. дякую за допис..