Що робити з коліками?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Вправний, 23 Травень 2009.

  1. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Так, насіння (плоди) кропу, в аптеках.
     
  2. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    так і називається
     
  3. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Насіння кропу!? Такого не існує в переліку аптечних трав! А якщо і є то не чула що ним лікують.
    Кропна вода готується з кмину. 5-6 насінинок кмину треба зварити!!!
     
    Останнє редагування: 12 Листопад 2009
  4. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    чому це не існує? є і кріп, і фенхель, і кмин. Я точно не знаю з чого в аптеці готують укропну воду, а є в природі насіння кропу однозначно.
     
  5. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Ми коліки лікували всіма можливими способами, вони у моєї Дарини були "во всєй красє"- за перші 5міс її життя крім її вересків,плачу,і моїх істерик мало що пам'ятаю... Той час згадую,як страшний сон. Добре, що вчасно почитала тут поради, і уникнула посівів, піпеток, газовідвідних трубок, лікування антибіотиками, бактеріофагами. Всі решта засоби-еспумізан чи інфакол, кропна вода чи Хеппі бейбі майже не допомагали. Все пройшло тоді, коли мало пройти, і після 5-6міс дитину як підмінили))). Тут один вихід- пережити/перетерпіти, на животик класти жабкою,в слінгу носити, теплі пеленки... Все так не буде))
     
  6. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    чоловік купив "Кропу пахучого плоди", то як заварювати так як пише на упаковці?
    Дівчатка хто давав кропну водичку порадьте..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Плоди,а не насіння!
    Я давала по чайній ложці до їди,але купленої в аптеці готової.
    Знаю ще чайок з ромашки дають.
    А які в тих плодів показання і чи можна їх діткам?
     
  8. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Дівчатка, мій пацан кропної водички пити не особливо хотів, то я заварювала міцнішу і пила сама (це за умови повного ГВ допоможе дитинці).
    Повторюю ще раз елементарну пораду консультантів з ГВ (дякую Тані!!!!!) при КОЖНОМУ годуванні класти теплу пеленку на животик!!!! Не чекати, коли почнуться коліки, а при кожному! Попробуйте сказати, що комусь не допомогло! Я перевірила на багатьох дітках
     
  9. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Дівчатка а підкажіть мені зеленій ще в тому ділі, чому носіння в слінгу помагає від коліків? Може то і собі купити?
     
  10. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Можна робити слабенький настій - запарити 6-9 насінинок кропу (на горнятко води), і давати дитині потрошки (кілька крапельок).

    Або запарити міцніший настій - 1ст.ложка насіння/горнятко води - і вживати мамі (1-2 ст.ложки) за якийсь час перед годуванням. !!! це також сприяє збільшенню кількості молока в матері !!!

    P.S.
    НАСІННЯ, -я, с. 1. Зачаток рослини, який складається із зародка та оболонки. 2. збірн. Зерна, дрібні плоди рослин, признач. для посіву, посадки і т. ін.
     
  11. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    9 насінинок? і все??? Я думала чайну ложку на горнятко.
    і дитині ложечку перед годуванням :sad:
     
  12. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    ;) Ви цілком праві. То для початку можна робити слабший настій :)
     
  13. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    І ми мучимося з коліками, до вчорашнього дня було терпимо, трошки поплачимо і спимо, а вчора дитина аж синіла, так його боліло, допомогла лише газовивідна трубка.А як ви дівчата ставитися до трубок?, моя лікарка схвалює,говорить що набагато ефективніше ніж різні еспумізани, ріабали і т.д., крім того нам не всі ліки підходять, висипає на щічках діатез.
     
  14. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    а оленкастар вам нічого не радила???? спитайте в неї - вона вам розкаже своє відношення дло того (то я не зі зла - вона мама з досвідом, ше і привіт їй передавайте)
    як то ше є такі лікарі які радять трубку дитині пхати??????????
     
  15. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Є і багато таких лікарів, але кожен вирішує сам що з того всього використовувати і як помагати дитині. Моя Ліля багато плакала, і сильно, і прищики в неї були, але то не діатез, то акне новонароджених. Ми носилися так як писала viltis, мала заспокоювалася мамин теплий живіт помагав, і циця під боком
     
  16. фасолька

    фасолька Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Моя доня перший місяць була просто ідеально-спокійною дитинкою. Я раділа, сиділа на відповідній дїєті, крім грудного молока доні нічого не давала. А потім почалися вечірні плачі, все інтенсивніші, каки потрохи темніли-зеленіли, животик надувався з кожним днем. Я перепробувала всі народні методи+чаї собі і малятку+еспумізан+слінг і масажі. Але доня плакала все довше і сильніше. Дільнична лікар і досвідченіші подруги заспокоювали: всі діти плачуть, терпи і чекай. Але через 7 днів мої нерви здали - я ж бачу, що дитина дуже мучиться. Здали аналіз калу (зав лабораторії і гастроентеролог подруги свекрухи), побачили що лакто і біфідобактерії поодинокі зате стафілокок золотистий і епідермальний аж зашкалює. Тоді ми почали приймати різні ліки і бактерії і запросили професійну масажистку.
    Досі ми здаємо аналіз що кілька місяців, періодично п"ємо лінекси-біфіформи, самі робимо йогурти і їмо їх щодня. Ніколи не мали алергії.
    Я переконана, що всі ситуації різні, тому любі мамочки, робіть так, як підказує вам серце, будьте дужі уважні до своїх малят. Прислухайтесь до різних порад, але застосовуйте лише те, що вважаєте прийнятним саме для вас.
    До лікарів звертайтесь лише перевірених!!!
     
  17. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    А знаєте, що ефективніше за любі трубки (от тільки педіатри чомусь про то не говорять...)? Мамина циця! Під час смоктання запускається кишечник, йде потужна перистальтика, і дитинка чудово пукає і какає! У мене обоє дітисок під грайливе поцьмокування чудово виводили і виводять все, шо їм там в животику муляє:)
     
  18. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Повністю з вами погоджуюся, тільки в нас був такий приступ, що циця не допомогала, дитина просто синіла,живіт був як барабан, мусила ставити трубку, дитина одразу попукала, покакала і заспокоїлася.Слава Богу, що більше такого не повторювалося, але саме в таких випадках ні циця ні слінг не допоможуть, потрібно діяти швидко, щоб полегшити страждання мацьопи.
     
  19. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що робити з коліками?

    + 1000. Як би не плакав, циця помагала завжди. Ми ще сміялись з чоловіком, казали , що в малого від усіх проблем одні ліки, зате завжди дієві - мама :)
     
  20. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Що робити з коліками?

    Для дитинки такий стан не є природним, тому особисто я здала би аналізи необхідні. Крім того, прикладати груди, пильнувати дієту (бо без неї , жодні трубки не поможуть). Буває, що мама щось не те з"їсть і дитинки жовотик муляє, пучить , то не варто хапатись відразу за ліки, ми рятувались пеленкою нагрітою на батареї, або викладанням на мамин живіт... Спостерігати за дитинкою обов"язково треба, бо кожен випадок є індивідуальним, однак такі проблеми у діточок запускати не треба.