Що слухаєте в дану мить?

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Лютий 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Що слухаєте в дану мить?

    О, а я тільки сьогодні натрапила на цей наш львівський форум, і нарешті хоч десь можна поділитися, що я тепер слухаю сама себе, бо знову почала грати на піаніно!!:naci:. І кожного дня сідаю та граю сама собі усякі класичні етюди і короткі п"єси по декілька годин, що в мене зовсім відбило охоту слухати радіо або записи. Сподіваюся, я не випаду зовсім із сучасного світу:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Що слухаєте в дану мить?

    А я зацінила Карлу Бруні. Фантастика! Аж шкодую, що мене не вистарчило більше ніж на 2 місяці вивчення французької:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Що слухаєте в дану мить?

    Ну і скажіть шо це на вас так вплинуло??? Бо я своє ф-но, напевно, вже 5 років не відкривала!!!
    Деколи теж хочеться шось зіграти... але не впевнена що згадаю:confused:

    А що до пісень, то в мене зараз "хіт тижня" Pussycat Doll - Hush, hush. Madonna - Miles away. Beyonce - Single ladies
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Що слухаєте в дану мить?

    На мене дуже дивна річ вплинула:).
    Я минулого місяця захворіла на сильний бронхіт, 3 тижні лежала у ліжку, нічого не могла робити...Мама принесла мені почитати спогади про Рахманінова в 2х томах. Я зачиталася про нього, про все його музичне оточення, як і що всі розівчали, як робили музичні вечори і дуже втягнулася, а піаніно у мене немає, і грала я останній раз 15 років тому.. Але так мені захотілося грати, така була сильна потреба, що ми терміново купили мені піаніно, настроїли, і я навіть не встигла очуняти, а вже граю і граю. Притому багато чого просто згадалося і виявилося легшим, ніж я думала (я думала, що пару місяців буду лиш гами та якийсь примітив грати :))
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Що слухаєте в дану мить?

    Ваша історія нагадує мені якусь історію геніального музиканта... який спочатку не дуже охоче грав, а потім на нього шось вплинуло, і він став геніальним:xaxa: ... так що може це знак, і скоро ми про вас будемо в новинах читати:clapping::clapping::clapping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Що слухаєте в дану мить?

    А в мене проблема! Так хочу навчитись грати на піаніно!!!! Тільки не знаю хто і де такого навчить? Може Virginia? Знаю, ти в тому ас. Чого все закинула?
    Щоб не оффтопити: слухаю радіо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Що слухаєте в дану мить?

    Пандора "Чому, чому,...."
     
  8. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Що слухаєте в дану мить?

    Ой шкода шо тільки раз можна подякувати, я б за твої тобі +1000 в карму додала:xaxa:
    Закинула, ба над цим потрібно постійно працювати, щось нове вивчати і т.д. А ти сама знаєш шо таке навчання, та ще й на останніх курсах... а потім робота... і все!!! Романтика закінчилась!!!

    Я зараз слухаю Amy McDonald! Досить цікава вихонавиця, яка, як на мене, дуже схожа на Бурмаку (яку я хронічно не переварюю), хоча, то напевно навпаки, Бурмака на неї схожа!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Що слухаєте в дану мить?

    А шкода...Чесно, ти була зе бест в школі по тому всьому! А співала то як...МММММММММ!

    Часом не This Is The Life? Бо я від неї балдзюююю!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Що слухаєте в дану мить?

    Саме вона! А інші пісні слухала?
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Що слухаєте в дану мить?

    А я слухаю крики, моя бабця дивиться футбол на Інтері))))))))
     
    • Подобається Подобається x 9
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Що слухаєте в дану мить?

    МОЦАРТА, сьодні передерла в співробітниці))):):):):):)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    алла пугачова

    наутилус - зверь
     
    Останнє редагування модератором: 15 Серпень 2009
  14. tani4ka

    tani4ka Member

    Відповідь: Що слухаєте в дану мить?

    Слухаю Keiko Matsui вже досить довгий час,також серію музична терапія(Philip Chapman):)
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Що слухаєте в дану мить?

    я слухаю альбом пана Черновецького.
    от що значить столичний маштаб! В порівнянні з ним наш Вася Васильців, Остап і ко просто йдуть спати!
    з одного боку смішно, з іншого цікаво, чому такі нечищені записи студія видала- так задумано? Зараз, якщо в студії, то навіть мій пекінес може співати і тримати фа третьої на ферматі. а тут... технічна недолугість якась.
    а потім мені чогось стало шкода Черновецького....
     
  16. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Що слухаєте в дану мить?

    Слухаю "Арію" "Беспечный ангел". Третій раз прокручую. Щось найшло таке...
     
  17. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Що слухаєте в дану мить?

    А я вже награлася на піаніно і слухаю Чиж и Ко. Такий в мене сьогодні настрій паршивий, і пісні слухаю відповідні, в них частина дуже сумна, особлива їхня найвідоміша "Она не вышла замуж...". І ще їх сумні-сумні романси.
     
  18. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

  19. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

  20. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Що слухаєте в дану мить?

    дуже подобається - Bryn Christopher - The Quest.
     
Статус теми:
Закрита.