Що смачненького готуємо на Великдень?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем mileneva, 20 Березень 2010.

  1. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Моя бабуся готує начинку, для того пече спеціальну хлібину (можна і звичайний батон брати), ріже її кубиками, вимочує у росолі (як правило набирає трохи юшки з холодця), додає туди ще м"ясо (знову-таки, з холодця :)), вимішує цю масу із збитими яйцями і запікає. Точного рецепту з пропорціями я не допитаюся, бо у неї все і завжди "на око".
     
  2. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    А можна рецепт "чорного принца"?
     
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Златка, я власне бабку шукала вчора - глянь у "Навчіть мене..."
     
  4. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    знаю трішки по-іншому, батон порізати скибками посмажити на сухій пательні як грінки (або обсмажити в яйці), поскладати знову як цілий батон перемазуючи майонезом, щільно стиснути і в духовку запікати, недовго, щоб зарум"янився.

    ми будемо готувати холодець, рибку фаршировану, печерички фаршировані, рибку тушену на цибулі, кишка вже в морозилці готова, звичайно м"ясне домашнього копчення, паштет запечений (теж вже запечений), салатик, напевно мій улюблений курка з ананасом, на перше борщик або бульон, свіжі овочі, паски, спартак і ще щось відкриємо із закруток....
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

     
  6. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Скеруйте мене будьласка на перепис цього пляцка. Ніяк не можу визначитись із солодким (щось мене нічого не спокушає).

    А от крім паштетів-м"ясок-ковбасок робитиму ще точно дві салати. Обов"язково "Грецький" салат (нещодавно вичитала, що донього ще мають входити сирі печериці нарізані плястерками) - це для чоловіка. А ще один для можливих гостей, він розходиться, "як діти до школи" ;). Поділюсь дуже цікавим рецептом.
    Отож, необхідно:
    куряче філе - 3 шт.,
    перепелині яйця (я беру пачечку на 20 шт.),
    пучок зеленого салату,
    лимон - 1 шт.,
    жменя сухариків з чорного хліба,
    жменя різаних грецьких горішків,
    майонез - 300 г.
    Куряче філе відварити та порізати на кубики (більші). Яйця відварити, почистити та порізати навпіл. З одного лимона витиснути сік, яким заправити грубо порізане листя салату (хв. 15). Філе, яйця, салат із соком лимону, сухарики та горішки вимішати із майонезом.
    Салат не дешевий, проте дуже смачний. Спробуйте, не пожалієте!
     
  7. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    я такий салат роблю без майонезу))))))))
    добавляю олію і гірчицю,і лимон.сік також.
    Ще можна зробити салат:порізати оселедець,перепелині чи звичайні яйця(перші на пів,а звич. на 4),і листя салату порвати.Заправити олією і лимон.соком.
    в нас він першим розходиться)))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Касю, велике дякую :girl_in_love:
     
  9. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    "Чорний принц"
    Це рецепт на велику бритванку. А якщо на маленьку бритванку або на тортівницю, то розраховуємо 2/3 порції, наприклад не 18 яєць, а 12 і так все розраховуємо.
    Отже:
    На три коржі:
    18 білків
    3 склянки цукру
    6 столових ложок какао
    3 столові ложки крохмалю
    1,5 склянки білих сухарів
    3 склянки посічених горіхів.

    Кожен корж готуємо окремо:
    збиваємо 6 білків з 1 склянкою цукру до "штивної" маси, так, щоб, коли перевернути посудину з білками вони не виливалися. Окремо змішуємо 2 столові ложки какао, 1 столову ложку крохмалю, 0,5 склянки білих сухарів і 1 склянку посічених горіхів і обережно змішуємо дану суміш з білками. Випікаємо перший корж, і так само робимо з двома наступними.

    Крем:
    18 жовтків
    2 склянки цукру
    6 столових ложок какао
    2/3 склянки молока
    600 грам масла
    Розтираємо жовтки з цукром, змішуємо з какао і молоком і заварюємо на водяній бані крем, весь час помішуючи, щоб не утворилися комочки. Охолоджуємо і збиваємо з маслом. Також я додаю ще в кінці трохи коньяку.
    Перемазуємо кожен корж кремом з розрахунку, що верхній корж так само треба змазувати кремом. Зверху натираєм шокодадом і посипаємо кокосовою стружкою.
    Ставимо в холодильник на ніч. І Смачного! :) Якщо щось не ясно, то питайте :)
     
  10. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Я так зрозуміла, що коржі - це безе. А скажіть, будь-ласка, при якій температурі і скільки часу приблизно випікати?
     
  11. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Буду пекти Паску, не вперше, але давно вже не пекла, то аж трохи хвилююсь, вирішила за рецептом Дани спробувати. Зі солодкого тільки сирник з персиками від OxankaF - для мене тепер без цього сирника не свято, дуже класний! Зроблю печінковий торт і якихось 2 салати (яйця, печериці, сир, куряче філе, помідори - буду щось комбінувати). Все решта готує мама, то ми поділимось.
     
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

     
  13. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

     
  14. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Рецептура майже як у бізе, але виходять коржі не зовсім такі як бізе, більш похожі на корж, але водночас хрусткі ( напевно через сухарі і крохмаль :). Пекти перші 15 хв при 175 градусів, а потім підсушувати при 150 градусів, навіть точно не можу сказати скільки підсушувати. Це вже треба дивитися по коржу
     
  15. uliana

    uliana Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Готую салатик з курки і грибами, овочевий, традиційно - олівє, фарширована рибка, печінковий торт,грибна юшка, шашлик, печена картопелька зі шпондером, яйця фаршировані білими грибочками, а на десерт торт "снікерс":girl_in_love:
     
  16. mileneva

    mileneva New Member

  17. rysaj

    rysaj New Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Я вже нині спекла своє перше мясце на свята.Правда трохи важко встиматися від нападу апетиту,але терпимо...

    [​IMG]

    рецепт тут
     
  18. Irchyk

    Irchyk Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    підкажіть де той рецептик можна подивитись. не можу знайти.
     
  19. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Гляньте тут: http://posydenky.com/showthread.php?t=35889&page=7
    допис 64
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Вже напекла рогаликів з нутелою і мармолядою. Замісила тісто на пляцок з яблучним кремом.

    [​IMG]