Що смачненького готуємо на Великдень?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем mileneva, 20 Березень 2010.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    маємо домашні шпондер і ковбаску, печений мною курячий рулет, крученики, салатик за власним рецептом з курки, буде ще свіжий салатик, фарширований сирочком свіжий перчик, холодець, сирна бабка, пасочки, і торт " Бомба" ( не дуже вдалий, але ми нікому не скажемо:girl_crazy:) а і нагадала, купили собі 0,5 кг . ікри. от голота:girl_haha:
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    спекла медівник - пахне добре! Завтра скажу чи на смак добрий. Ви би бачили скільки я туди горіхів насипала!
     
  3. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    паски, маківники (на Різдво не встигла,а "хотюнчик" :) залишився), сирник (якийсь дуже вже великий вийшов, правда я туди родзинок Джамбо зелених бухнула десь грам з 400 :girl_curtsey:), щось типу спартака (крем з ромом і кокосом (це мені Малібу гикається)). Холодець, м"ясо печене, "заєць" з курки (смішна назва) ну і салатики - всі свіжі , гаряче - гиндик печений, капуста тушкована з чорносливом :girl_mad: усьо.
    тепер головне, не розжертися :girl_crazy::girl_cray: - за березень з мене злетіло 2 кг
     
  4. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    пасочки,запечене м"яско,також домашні шпондер і ковбаска,фарширована рибка,запечена рибка,холодець і кишка(не вдалось маму відмовити),салатики,печінкові тортики,"Наполеон",перемащені з печивом і бананом вафельки.
     
  5. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Паска є, вафлі зі згущонкою,є бульон з локшиною є, паштет печінковий печений, "зайці", курячий паштет печений, голубці, підливка грибна до них, салат з тунцем сьогодні вже є, зараз зроблю холодний сирник з персиками і спатки, завтра свіжі салати + нарізка і стіл готовий:girl_curtsey:
     
  6. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Перець фарширований, щука фарширована, олів"є, Рафаелки, шуба,ковбаска, буженина, Наполеон, салатик з пекінської капусти. кукурудзиі т.д, качка запечена по-гавайськи.
     
  7. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Мама спекла паску, є 2 салати - "Олів"є" і "Язичок", бурачки з хріном. Ще холодець, заливний язик, риба фарширована курячим філе, печінкові тортики, м"ясне асорті, фруктове желе і свіжі овочі:girl_blum:
     
  8. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    пасочки є, паштет печінковий (мнямки, дякую Дані за рецептик, найсмачніший в світі), мяско запечене, холодець, торт печінковий, бурячки з хроном, борщ, голубці зроблені (завтра - в духовку, ми до церкви, поки прийдем, голубчики гарячі і свіжі, якраз до столу). Салатів не робили, (завтра на обід хіба зроблю салат з печеричками, крабами і омлетом). І ще сирник з персиками.
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    в мене також вже майже все. І то при тому що ми завтра ідемо в гості. Пасочки вже посвятили і ледве відібрала в дітей аби не з’їли. Також маю олів’є, білий і червоний хрін, бігос, зайчики, рост-біф (печений кусочок воловини на холодно), рульки і мяско печене до бульбочки.
    Солодкий стіл такий: шоколадно-горіхові трубочки з банановим кремом, (то така смакота, я вам кажу), пляцки: маково-кокосовий, сирник варений, білий з яблучним кремом і сирник.
    Ще зараз зроблю росіл, салатку з курячих сердечок і замариную полядвицю на вівторок.
     
  10. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    В нас так само все є пасочки,вчора святити ходили раненько,малі дуже того чекають чим поскорше.:girl_curtsey:з м"ясного і фаршироване грибочками м"ясо,ще з сиром,ще два види запеченого м"яса,торт печінковий,домашні ковбаски гриль,бурячки з хроном,салат рибний та салат з кукурудзи,грибами,сиром та куркою,перці фаршировані.З солодкого маю шоколадний тортик та пиріг з вишні та мигдаля.
     
  11. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Ми теж з мамою трохи наприготовували на Паску!От сьогодні пробуємо на смак:)
    Щодо новенького (як для нас) то зробили салат "Олівє"(без вареної ковбаси,а з креветками і домаш.ковбаскою:) і ще пекли торт"Панчо"-смакота:), і спекли 2 сирні бабки(в одну всередину вставили фаршировані яблука з ізюмом і горіхом)!
     
  12. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    з цього місця по-подробнее...
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    прислали мені добрі люди з України формочки для печення трубочок і вони в мене лежали перед очима і я собі подумала, а чому б не накрутити трубочок в 2-гій годині ночі. Тим більше що у мене в холодильнику було дуже багато горіхово-шоколадного тіста з якого мали бути крухі тістечка, але тістечка тістечками а трубочки краще. Он я і накрутила тих трубочок. Крем до них зробила масляно-пудинговий, у мене був банановий пудинг і смак банану прекрасно поєднався з шоколадом і горіхами а перепис тіста взяла в Дарії Цвек.

    [​IMG]
     
  14. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    От би отой ваш підносик наповнений сюди, мені на стіл...:girl_crazy::girl_in_dreams: я занадто лінива, щоб стільки фантазувати і чаклувати, терпіння не вистачає... хоча все залежить від настрою!
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    вже нема ні одної трубочки, ще правда є кілька пляцків, можу поділитись

    [​IMG]
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    куку. всі гарно сюди дописуємо.
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Не буду! :girl_emo: Усьо сама з’їм і ніз ким не поділюсь. Я зла і недобра! :girl_devil:

    А ми вчора купили шафу для вудження, і кусочки черешневого дерева. Кобасниці вже в холодильнику лежать. Тепер час купити мяско, замаринувати і в четвер мужа буде вудити. Тепер треба шукати цікавих переписів на маринування шинки і ковбаску.:girl_curtsey:
     
  18. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    В мене будуть точно:-Паска(само собою), трубочки з вершковим кремом і вишнями і кошички з заварним кремом і тушеними яблуками то на солодке. Буду пекти заяць і до нього бурячки, будуть ребра печені і до них картопля з часниковим маслом, з салатами ще думаю які саме, один овочевий інший м'ясний, маринована фета, фаршировані печериці, решта на стадії розгляду, як буду мати здоров'я то ще щось приготую. :girl_smile:
     
  19. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Я якраз в процесі продумування меню. Маю багацько планів. Точно буде Паска. Щодо солодкого, то люблю пекти на свята мало але дуже добре бо простих пляцків не люблю і дома не з"їдаються. То будуть пляцок з макових рулетиків (це буду робити вперше), сирник та торт "Зебра" також за новим рецептом. Зроблю салат -"Торт з грибочків" і точно олів"є (люблю дуже). На гаряче хочу запекти м"ско з грибочками та овочами в горшочках. Думаю меню буде розширюватися по мірі наближення свята:girl_crazy:.
     
  20. gladiolys

    gladiolys Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Напевно наважусь спекти паску вперше.Точно спечу фруктовий торт з кремом і желе.Буду запікати м'ясо і домашню ковбасу.Ще думаю зафарширувати рибу.З салатів буду робити свій улюблений (салат айсберг+виноград+копчена курятина+фісташки+майонез), салат з язика і напено якийсь з морепродуктами.На гаряче в мене ще фантазії не хватило:girl_smile: