що то робити коли нема роботи....

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Harmony, 24 Червень 2010.

  1. Harmony

    Harmony Member

    Ми працюємо, працюємо і працюємо....і думаємо як би то було добре мати хоч трохи вільного часу щоб зробити це і це, піти туди і туди ....Аж тут раптом несподівано зявляєтьзя той час а що робити мали вже забули і якось не срочно стало...
    Бувало у Вас таке ?
    Давайте тут писати про свої плани на вільну хвилину
    Я наприклад з великою радістю провела б день на кухні ні куди не спішучись робила б всяку смакоту
    А ви?
     
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: що то робити коли не ма роботи....

    А я все чекаю вільного часу, щоб мати змогу трохи повишивати і піти кудись на спорт.
     
  3. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: що то робити коли не ма роботи....

    Коли в мене є вільний час, то я вишиваю, на кухні проводжу багато часу, чоловік каже, що з мене виходить гарна господиня))), ну само з собою, що з дитинкою займаюся і вчора чоловік зробив сюрприз мені: замовив мольберт, сьогодні має купити полотно, олійні фарби...буду малювати:)
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: що то робити коли не ма роботи....

    Однозначно, коли нема роботи, то в мене є пару забавок: вишивання, читання, і ігри на компі))
     
  5. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: що то робити коли не ма роботи....

    Я якщо маю вільну хвилинку, то теж вишиваю,а коли дві-то залізаю в ванну і мокну,поки не надоїсть.:girl_crazy:
     
  6. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: що то робити коли не ма роботи....

    Ммм... я колись також у ванні любила полежати.

    А тепер все гоном, ванна вже суто для омивання, аби з вільних хвилинок зробити години, з годин - день, а як є день, то для аквапарку чи прогулянок з дітьми.

    А інакше я б взяла у руки "живу" книжку, не електронний варіант, і читала б...
     
  7. Natinka

    Natinka New Member

    Відповідь: що то робити коли не ма роботи....

    А в мене ну ніяк не має тих вільних хвилинок. А хочу я довишивати, дов’язати, готувати всяке, як тоді, коди я була в декреті, і на дитину більше часу хочу мати...
     
  8. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: що то робити коли нема роботи....

    А для мене найкращий відпочинок у вільний час - це або лежати і читати книжку (можу так цілий день лежати і читати), або десь в якесь тихе місце на природі поїхати - там теж можна лежати чи гуляти :) . Найчастіше дозволяю собі полежати в неділю, а в будні дні вільного часу вистачає хіба на компУтер і пару сторінок книжки перед сном.
     
  9. KNadya

    KNadya New Member

    Відповідь: що то робити коли нема роботи....

    А я ось в декреті, а вільного часу ніц не маю. А так хочу пограти на гітарі....
     
  10. Fairy

    Fairy New Member

    Відповідь: що то робити коли нема роботи....

    А я давно нормально не гралася з дітьми :sad: То зачекай, то пізніше, то не заважай, совість гризе, але часто змушена так казати
     
  11. IKA

    IKA New Member

    Відповідь: що то робити коли нема роботи....

    А для мене найкращий відпочинок у вільний час - ходіння по магазинах))) Страшенно люблю цю справу, але вільного часу небагато, нажаль(((
     
  12. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: що то робити коли нема роботи....

    І я хочу і почитати, полежати з маскою на обличчі, сходити в перукарню на всі процедури і щоб ніхто не дзвонив (особливо коли миють волосся). І по магазинах хочеться пройтись просто так - а не тільки за тим що треба. Для мене поняття "нема роботи" не існує. Не знаю добре це чи зле....:ed4d70def841dc74b57
     
  13. sv-ukraine

    sv-ukraine New Member

    Відповідь: що то робити коли нема роботи....

    Чомусь, коли в мене є вільна хвилина, я кидаюсь все прибирати, а потім злюся на себе, чому цей час не присвятила собі - наприклад , на повалялась біля телевізора, а так інколи хочеться, і щоб дома нікого не було...
     
  14. LidaBatyuk

    LidaBatyuk New Member

    Відповідь: що то робити коли нема роботи....

    а я люблю на каток или на кофе
     
  15. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: що то робити коли нема роботи....

    Коли було повно часу - не знала куди подітись. Тепер на роботі - розумієш, що нічого не встигаєш: діти сумують, їсти тре зварити, чоловік хоче "любві і ласкі":girl_impossible:, а як хочеться повишивати...
     
  16. romawka

    romawka Member

    Відповідь: що то робити коли нема роботи....

    а я б з великим задоволенням проспала би цілий день! Ну щось я не досипаю!
     
  17. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: що то робити коли нема роботи....

    Ого. Стільки форумлянок вишиває потай, і не признаються і відповідній гілочці. Ану бігом хвалитися вишивками, хоч і не закінченими, а в декого можливо і не початими.. :girl_yes2:
    А я у вільні хвилини вишиваю і прасую, люблю я цю справу. :girl_wink:
     
  18. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: що то робити коли нема роботи....

    З радістю, дуже хочеться показати, але боюсь, щоб не хаяли...:girl_blush2:
     
  19. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: що то робити коли нема роботи....

     
  20. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: що то робити коли нема роботи....

    А я у декреті, але вільного часу НЕМА, нажаль, а здавалось, що в декретній відпустці стільки всього встигатиметься...