Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Lady_Opium, 6 Червень 2009.

  1. COOLBABA

    COOLBABA Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    От мені сьогодні снився "диво-сон".:girl_cool: Шо прийшла я до знайомої,( вона тільки недавно народила), а вона сидить на ліжку з пузіком, але дуже-дуже великим і каже порухай???!! І туту я опускаю очі і.........................бачу дві голови точніше обличчя маленьких крізь шкіру її живота, і з розумним виглядом кажу до неї "В тебе буде двоє???!" Короче кажучи-пишучи в сні я вважала себе "баба-рентген"!:girl_crazy:!!!!!! Отаке буває, а взагалі сни в мене бувають дуже бурні, особливо після якоїсь гулянки...............:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А в мене останніми днями якісь віщі сни :girl_crazy: На початку минулого тижня приснилась мені однокласниця,з якою ми не дуже то і дружили,і яку я не бачила-не чула від школи,а це вже 9 років.А на наступний день захожу в однокласники-а в мене від неї повідомлення:8: Через день мені приснився друг дитинства,з яким не спілкувались вжбільше 10 років (він з сім'єю виїхав в Німеччину)На наступний день я,по традиції,захожу в однокласники,а там...нічого.Думаю,не може ж це бути просто так.Почала сама його шукати -нема.Ну нє,то нє.Аж тут вечором мені мама розказує,що звонили наші "німці",і казали,що приїдуть через тиждень!!!От і не вір після того снам:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    снилося, що гасаю сходами у катіних голубих туфлях.
    пам.ятаю, що носіння на каблуках щось значить, а от що?...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Таня, я знаю, що коли сниться взуття - то до любовних пригод:girl_haha:Сниться нове взуття - значить будеш мати нового каваляра:girl_crazy:
    А мені нині такеее снилося..як завжди фсьо було дуже заплутано і нереально))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    вчора мучила мене дуже совість за один мій поступок, то вночі снилось що я дуже грішу і мучуся через то:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Маріко, мені здається що десь на підсвідомому рівні у вас закладено почуття обази на вашого батька, через те що він можливо вас кинув. Хата, квартира - це родинне гніздо, затишок, повноцінні стосунки, якого колись можливо ви й чекали від батька але не прийняли б його через образу. Я думаю це приховане прагнення до гармонічної родини з рідним батьком від самого початку, яка врешті у вас і є тепер з вітчимом. Насправді вам би хотілося такої родини-будинку, але ви йому не пробачите, а отже не приймете подарунок.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    мені нині снилося, що вибрала зі своєї голови велику вош:eek:
    але кажуть, що воші - то гроші:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А мені недавно снилось що я піднімаю волосся пальцями а там де не де сиве волосся, і таке чітке на мому чорному...так страшно стало:girl_sad:
    п.с. А в той вечір була розмова про сиве волосся))))
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А мені сьогодні снилося, що я просто сіла на підлогу, сперлася на якісь клунки і заплакала. Заплакала від суму за тим, що давно минуло і ніколи вже не повернеться... Прокинулася від власного плачу. І так гірко було...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Мені в 16 років приснився сон, який мені запам'ятався на все життя і в який я віритиму за будь-яких обставин ! Сон: йдемо ми з моїм татом по вулиці. Проходимо повз якийсь будинок. Дивимося - на будинку табличка "Товариство ЩАСЛИВИХ людей". Тато каже: "Ідемо, я Тебе туди запишу!". От так мене мій тато записав у класне товариство :))) Я і справді - дуже щаслива людина :) Дякую таткові і гарному сну! :haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    В мене таке було в реалі - сум за минулим. Одного разу взяла речі малих, коли вони ще зовсі маськами були - і в сльози. Що вони такими маленькими вже не будуть, і час так швидко минає, і т. д. :sad:((((((
    Наревілася... Більше так не роблю. Треба жити сьогоднішнім і майбутнім. :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. ksjy

    ksjy Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Як це класно! в мене від вашого допису аж настрій піднявся!:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Це сон із серії жахів :)) Мені таке теж, буває, сниться :sad:
    У мене дуже довге волосся. Закриває мою м'яку частину :) І от одного разу сниться мені, що я його обстригла (до того в реалі про це думала). Увісні я дивлюся на себе - каре. Як почала я ридати!!! Прокинулася з мокрим від сліз обличчям. Теж було на душі гірко. Сон був настільки реальний, що, прокинувшись, я руками торкнулася волосся - чи воно на місці :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Це класно :) У мене також, коли про це написала :haha:
     
  15. COOLBABA

    COOLBABA Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А я сьогодні в сні була вагітна. Причому всім казала ,що буде в мене хлопчик, бо пузіко витянуте. Короче пишучи, ходила довольна, як слонь з пузіком:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А мені вчора приснилося, що у мене трійня:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Якщо потлумачити, то чекає вас потрійна радість!
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Ваші слова та Богу в вуха:) А насправді я здогадуюсь про ту потрійну радість:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А до мене приїхав племінник з дівчиною. Так от вона (дівчина) мені розповідає, що місяць назад їй приснилось, що я вагітна. При чому про мою вагітність вона навіть не підозрювала. Тільки на наступний день я їй сказала, що це дійсно правда.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Розкажу про сьогоднішній сон свій я, бо сама ще під якимось враженням!
    Спочатку трошки реальності, щоб було зрозуміліше. Наші знайомі поїхали в суботу відпочити і мали повернутись у вівторок. Живуть вони на першому поверсі!
    А тепер сон! Сниться мені що я проходжу повз їх будинок і бачу що у них вікна відкриті і то так відкриті ніби хтось заліз в будинок. І в мене такий шок, незнаю що робити. От і проснулась.
    А тепер знову реальність. Іду сьогодні повз їх будинок і бачу відкриті вікна. Я стою і незнаю що робити. Телефоную знайомі, питаю де вони. А вона мені в дома, спимо до речі, а ти чого так рано телефонуєш.
    Що я мала її сказати???