Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Lady_Opium, 6 Червень 2009.

  1. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А мені два рази моє весілля снилось підряд...кожний раз по-іншому...кажуть теж недобре..а ще снилось що запальничку шукала в хаті(у нас ніхто не курить)..запальничку оранжевого кольору..шоб то значило
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    У мене таких снів мало було, й усі були якраз перед смертю когось із родичів (якщо кутніх - то далека родина) або перед тяжкою хворобою.

    Коли снилося, що випали передні - помер чоловік моєї хресної - найулюбленіший мій вуйцьо... а я так мріяла, що він Дарчика побачить. і не судилося...
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    мені нині снилася моя дитинка манюня:girl_in_love:. і як я мила її какашки:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    сьогодні мали приїхати до мене гості, родина, здалека. на ніч планували виїжджати, і на ранок приїхати. а тепер подзвонили, що плани змінилися і виїдуть аж завтра - мені якось від душі відлягло - все через той сон.
    а то вже переживати стала, що дорога, ніч і т.п.
    може, все і на краще.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Це є дуже добрий сон! Буде у вас диво і не просто диво, а диво пов"язане з грошима!:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    а я нині на потяг спізнилась...:girl_in_dreams::girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А мені снилась я сама - з великим пузіком. Снився мій майбутній чоловік, такий щасливий, бо я вже мала напевно народжувати. Знаю, що народила дівчинку, але її чомусь не бачила. І що б це могло означати?
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    коли діти сняться - це на клопоти якісь (побутові, дрібні)
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Мій недавній сон... мої емоційні пережиття.

    снилось мені що у мене два кавалєри... один високий і худий а інший такий гарний що аж згинути... той другий як но мене побачив то був готовий мені весь світ подарувати. І той перший мені каже що хоче бути зі мною але ніц мені не може запропонувати. То я йому кажу що будемо жити з мамою а він мені каже, що вже краще в наймах а ніж на купі з родиною... ну і він бачить як мене той другий кличе на побачення і я погоджуюсь. І той перший як відчуває що може мене втратити то зразу стає дуже хворий і я його рятую. І відчуваю що вже покинути не можу бо маю обов*язок за його здоров*я. Але на побачення з другим всеодно іду. Мене його друзі дуже радо сприймають і бачу його такого гарного, вбраного в новий костюм... і на нашому першому побаченні я його заставляю, прикинь, мити посуд. Ми вдвох стоїмо і миємо посуд. І це наше перше побачення. І він не стидається перед своїми друзями і стає разом зі мною і миє посуд. А далі я знаю що мені з ним добре і він мені може дати багато, але відчуваю обовязок що мушу повертатись до першого. І прокидаюсь.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А мені снилися хробаки. Такі дивні, довгі, як дощові, але білі.
    Ото подивилася сонник і вичитала, що "Сон, в котором Вы видите червей, предвещает, что Вам будут доставлять страдания низкие интриги беспринципных людей."
    От до мене тепер дійшло, що то було попередження, що мене нині півдня довбатиме в пп клон-моралізатор. От же ж! :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    ех, ваші сни, та й Богу в очі :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    а мені пару днів назад приснилось що я роблю тест на вагітність і в мене дві полосочки:girl_in_dreams: я така щаслива прокинулась..... а сказала чоловікові про сон, то каже або я забагато про це думаю, або треба починати збирати гроші :xaxa: І що б це значило???
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А мені самі кавалєри сняться. Нині приснилось що я з своїм чоловіком, але ми не одружені ще, їдемо в червоній машині під гору і раптом він на пів гори ставить машину на ручник і перелізає на моє крісло, ну зрозуміло для чого... і говорить таку фразу:
    - ну і де ті 400 кг якими мене так страшили?
    А я у відповідь кажу:
    - а це так безпечно на ручнику стояти?

    Ну то він сів на своє місце і ми поїхали на новенькій червоній машині по стрімкій горі вверх.
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Снилась яєшня з помідорами. А наші кури як на зло оголосили страйк.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Ого :)

    А мені снилося, що за мною полює якийсь маньяк, і він мене обов"язково знайде, якщо я до того не переміщуся в інший вимір... :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Мабуть дуже хотіли їсти:)

    Грали в компігри перед сном?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    ой леле:)
    мені останні дні сни узагалі не сняться - і так добре, і файно - і прокидаюсь відпочивша й добра:)
    якби існували піґулки від снів - я б їх пачками жувала:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А мені снилося, що я дивлюся в небо, а там летить літак, пролітає і бачу як він розбивається, а я беру малого на руки і давай ховатися.
    Цей сон мені вже декілька разів снився. Цікаво що він може означати?
     
  19. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Коли сон сниться кілька разів то до нього потрібно прислухатись. Може це попередження!
     
  20. mashka

    mashka Well-Known Member

    Цікаво чи не плануєте ви або рідні кудись летіти найближчим часом?
    Якщо так, то це, можливо, страх перед поїздкою.
    Може, ви бачили в новинах такі повідомлення і це глибоко вразило. Ну і переважно всі мами з дітьми набагато більш гостро переживають за все і різні сценарії подій приміряють на себе, бо вони відповідають і за свою дитину.
    Тому, краще спробуйте себе заспокоїти, або уявіть, що то розбиваєть щось негативне і з вами все буде гаразд.

    Може у Вас є якась незакінчена справа, або важка розмова?

    сон це сплеск Вашої сексуальної енергії і великого бажання ..., а те що їдете вгору, так то взагалі супер...

    Пам'ятайте, що наші думки матеріалізуються
     
    Останнє редагування модератором: 9 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 1