Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Lady_Opium, 6 Червень 2009.

  1. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Я прокинулася від того, що дуже плакала в сні і переживала, мною прям "колотило" і я кричала на тих, хто хотів мене заспокоїти (тато і друг) А сон сам був про те, що прямо під моїм під"їздом якесь весілля. Я не бачу ні нареченої, ні нареченого, але якось знаю, що наречений-то мій колишній. І тупо в мене починається істерика...Потім приходить мій друг і тато, хочуть мене заспокоїти, але наполегливо кажуть залишитися і дивитися на ту всю фігню... Отака якась "абракадабра"...
    Чесно кажучи, я не розумію до чого оті сни. Дуже часто сниться він мені, при чому по-різному ( і добре , і погане сниться, як і ситуації, і що ми разом, і що ні...все на купу).Останнім часом ті сни по 2-3 рази на тиждень(((, я вже задовбалася, тепер спати лягти боюся(((.
    П.С. Розійшлися давно (більше року). Згадувати-інколи згадую, але лише хороше якось згадується... В думках його "не ношу" цілими днями. Живу своїм життям, займаюся своїми справами. В соц.мережах за ним не стежу, навіть уникаю. От до чого мені то все так нав"язливо останнім часом сниться?((( Надоїло:girl_devil::girl_cray::girl_emo::girl_mad::girl_impossible:...
    Нині то вже взагалі був "перебор", я прокинулося о 05:23 і вже не заснула, так мною колотило від тої істерики, що в сні наснилася(((
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Щось мені останні дні сняться важкі сни. Вранці прокидаюся втомлена і "розбита". Так конкретно зараз і не згадаю, що саме снилося. Але по відчуттях щось сумне, тривожне і моторошне. І не дивилася ніяких страшних фільмів останнім часом, нічого негативного не читала.