Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Lady_Opium, 6 Червень 2009.

  1. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    два дні - неприємні сни... минулої ночі парпалася в землі - садила квіти... а потім спостерігала як протікає дах в моєї бабці...
    а сьогодні приснилося, що випало в мене аж 4 зуби...
    так прикро.
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А мені снилось, що в мене день народження... але я розумію, що то ще не час, проте дуже рада . всі мені подарків купу, квітів, і я тішилась, як маленька ....
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А мені нинька снилося, що наша Одрі виборола перше місце на якомусь пісенному конкурсі (між іншим, дуже гарно співала), а я ще говорю своїй мамі: "Дивіться, ця жінка лікар, а так гарно співає":girl_haha:
    А потім я ходила роздруковувати свою схемку для вишивання в канцтовари, де продавцем був Левандівка:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А мені наснилось, що мені треба було сходить в туалет при всіх, а я так встидалась... :) А потім не могла свій бісер похзбирати, він не влазив в коробочку, хоча весь з неї висипався :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    в мене сьогодні якесь кіно....снилось, що біля мого будинку впав літак в озеро (де воно на сихові взялось?:haha: і я так свою Катьку закриваю!!!! Потім падає ще один!!! Але я вже сижу на роботі в головному управлінні міліції...і до чого б це?
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Гиги.Олька то не до чого..то після чогось:) Сон тобі підсказав що ти вчора добре зробила що раніше пішла ...а то хто його зна чим і де то могло кінчитись...міліціями літаками..
    А мені ніц не снилось посиділа на Дп до ночі..а тоді вирубилась.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А мені нині цілу ніч снилося, що я прибираю..і такі величезні купи сміття навколо..все в бруді і смітті..і я серед нього.До чого б це?
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    І мені сьогодні щось не добре наснилося,аж згадувати не хочеься.Може забудеться швидше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А мені... РИБИ снились..:girl_crazy: І чого б це? Ніби я плаваю під водою а кругом мене рибтак багато, і всі такі великі:eek:. Капєц буде як збудеться:connie:
     
  10. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Риби - це впринципі хвороба. Будьте обережні!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    оооооо, а мені що снилось.. я захожу з якоюсь жінкою і її дитиною( дівчинка 7-8 років, але хворенька) в магазинчик, вона починає міряти одяг, і нічо їй не подобається, підходить до продавця( чи то завідуючої) і каже, в вас нема що вибрати, вам тре міняти асортимент, і я знаю хто в цьому вам допоможе, бере її за руку і веде до мене, .. я стою розгублена а продавщиця починає мені розказувати, щоб я приносила їй ескізи, а я ще думаю собі, а нафіга ескізи, краще готові зразки одягу...
    отаке от наснилось мені...
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Та я вже хвора - горло, кашель.. А на роботі кажуть, що риба то на вагітність, а в інеті вичитала во шо "Если Вам снится, что рыба плещется в прозрачном водоеме, то скоро Вам удастся добиться благосостояния и власти."
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Чудесний сон-"бачились!"! Разом із Карапузом сидимо на терасі одного з київських будинків на Хрещатику.. попиваємо чайок і пригощаємося тортиком від Зануди і пляцком від Марусі, котрий тільки-тільки отримали з гАмерики поштою... А Карапузик розповідає про свої недавні моря...після чого запрошую в один із будапештських театрів на виставу, де нас при вході вже чекає Юстинка...:girl_in_love:
    Словом, моя нічна форумівка вдалася на славу! :girl_cool::girl_claping:
    Чекаю на наступну серію..:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А я вчора цілісінький день провишивала, вишила десь 30% конкурсної роботи, а потім мені снилося, що я вишиваю постер на замовлення, хоча його я зробила ще пару днів тому, і вже здала на друк... :) Але сон таааакий детальний був... Кольороооооооовий!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    мені сьогодні цілу ніч снилось, що помер мій татусик...так реально, не могла проснутись:scare:....зранку задзвонив будильник, так я не могла його знайти, шукала в інших місцях...і подушка вся в сльозах((( моторошно.....
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А мені сьогодні приснилось, що я народила дитину. І якось так нєпанятна, ходжу ніби собі по квартирі, присіла щось пошукати в тумбочці і хопа вродила, так яскраво бачу пуповину і ляля починає їсти...:eek:К чєму би ето?:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    в реалі в мене затримка М. і сниться мені, що я пішла на УЗД, а там мені кажуть, що я вагітна... Я бачила дуже чітко ту дитинку в животику, це УЗД було в кольорі...
    І тепер я в неті знайшла, що якщо сниться, що ти вагітна, то це перейде в реальність
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Мені снилось, що прийшла якась жінка в квартиру і почала качати права. щоб типу ми звідти вибирались.Сіла посеред хати на стілець і сидить.А я не довго думаючи, взяла і викинула її на вулицю разом з тим стільцем:))До чого б це?
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А мені сьогодні Наторелла з Шурупчиком снилися....і ше хтось з форумлянок:)тіко не можу пригадати хто:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)


    Йой, мені за 2 роки купу разів снилося, що я вагітна :) Діток ми ще не плануємо, але раз вже приснолось, то, певно, колись мусить збутися :) Що би ми робили, якби не приснилось.?: ;) :) :) :)