Що в імені твоєму...

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем хельга, 24 Липень 2009.

  1. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    1 серпня - Емілія

     
    • Подобається Подобається x 2
  2. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    2 сепня - ІЛЛЯ

     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    Мені свекруха сьогодні подарувала книжку "Энциклопедия здоровья женщины" і там в кінці є пару слів про жіночі ім"я, так от про мене написано, як з мене, цитую: "ОЛЬГА - Серьйозная и вдумчивая. Обидчивая и ранимая. Принципиальна и упряма. Способна к учебе, но учится без интереса. Честолюбива, но малодеятельна. Женственна и обаятельна. Всегда уделяет внимание своей внешности. Для мужа будет верной женой, но не слишком хозяйственной." Вона напевно заради цього і купила цю книжку:haha:) Ну точно я!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    От що я про себе знайшла:girl_smile:
    Що означає ім'я НАТАЛЯ

    Ім'я походить від латинського слова "наталіс" - рідний.

    У дитинстві Наталя - життєрадісна дитина. Любить грати й пустувати, вигадниця - у відомих іграх буде намагатися придумати щось нове і цікаве, щоб було ще веселіше. У шкільні роки проявляє бурхливу активність. Вона добре вчиться, прагне стати відмінницею. Устигає брати участь у всіх громадських справах, любить чути похвалу на свою адресу.

    У неї добрий і веселий характер, вона рішуча й діяльна. Здатна захистити слабкого й скривдженого. Недоліком є її нетерпимість до критичних зауважень - може раптово спалахнути через сказані мимохідь декілька слів.

    Заміж виходить рано. Вибираючи майбутнього чоловіка, серйозних коливань не відчуває. Всі члени родини будуть почувати себе улюбленими й потрібними їй. Наталя гостинна сама й любить подорожувати. У рідкі хвилини відпочинку може захоплюватися малюванням або грою на гітарі.

    Наталя - самолюбна людина й похвала для неї є наймогутнішим стимулом у житті. Чоловікові необхідно частіше користуватися цією слабістю своєї дружини, і в той же час постаратися назавжди позбутися від звички робити зауваження й давати цінні вказівки по всяких дрібницях. Це дуже дратує Наталю, вибиває її із працездатного стану.

    Підходять для шлюбу: Олександр, Андрій, Борис, Володимир, Олег, Юрій.

    Менш підходять: Владислав, Григорій, Захар, Микита, Степан.

    Іменини:
    8 вересня

    І ще таке:
    НАТАЛЬЯ, НАТАЛИЯ

    Значение и происхождение имени: Природная, родная (латин). Женственная и мягкая. Лиричная и застенчивая. Пылкая и снисходительная. Внешне легкомысленна, в сложных же ситуациях неожиданно самостоятельна. Фантазерка до потери чувства реальности. Любима и любит. Прирожденная мама.

    Энергетика и Карма имени: за внешним спокойствием имени Наталья скрывается значительный темперамент. Вполне возможно, все было бы иначе, не будь имя столь распространенным, как это отмечается в наши дни. А так его тихое начало и излишняя привычность делают имя малозаметным и потому так резко проявляется контраст со звучным и энергичным последним слогом. В результате имя Наталья - это тот самый омут, в тишине которого может вызреть не одна дюжина чертей как в плохом, так и в хорошем смысле этого слова. Нельзя сказать, что Наталья отличается какой-то сверхактивностью, скорее, даже наоборот.

    Нередко, предоставленная самой себе, она превращается в замкнутого человека, предпочитающего скрывать свои эмоции. Другое дело, что энергетика имени предполагает довольно острую реакцию на какие-либо раздражители. Так, скажем, в детстве похвалами и поощрениями Наташу можно заставить носиться, словно метеор, влезать во все дела и проявлять безудержную активность. В то же время замечания, не говоря уже об оскорблениях, могут поднимать в ее душе волну горячей обиды. Очень жаль, если такое, качество будет оставлено без внимания.

    Увы, в детском, да и во взрослом возрасте активность вряд ли обойдется без конфликтов. Стало быть, самолюбие Наташи раз за разом будет подвергаться новым испытаниям и с годами может стать довольно болезненным. Вот только если с возрастом человека хвалят все реже и реже, то критики и замечаний почему-то не убывает. Чаще всего, какую бы маску не носила Наталья, за ней все равно скрывается если и не болезненное, то весьма значительное самолюбие и чувствительность. Нередко она стремится найти удовлетворение этого чувства в веселых компаниях, где будет стараться обратить на себя внимание. Бывает и так, что она просто пытается держаться независимо, хотя и не упустит случая сказать колкость в чей-либо адрес. Однако в любом случае ее реакция на критику и замечания выдает напряжение излишне самолюбивого человека. О таких людях говорят, что им палец в рот не клади, хотя, если честно, я бы тоже не стал умиляться, если бы кому-то пришло в голову совать пальцы в мой рот.

    Надо ли говорить о том, насколько сильно может омрачить человеку жизнь такая ранимость? Безусловно, у Наташи будет достаточно много трудностей и на работе, и в семейной жизни. Да, в сущности, именно эти трудности и заставляют ее носить какую-либо общественную маску, будь то роль бесшабашной девчонки или же образ уравновешенной спокойной женщины. Жаль только, что маска, увы, мало успокаивает душевные раны. Больше того, именно за этой маской обиды часто не могут найти себе выхода и, постепенно накапливаясь, разъедают душу и изматывают нервы. Помочь же здесь может отнюдь не более приемлемое для Наташи поведение людей, а всего-навсего добрая самоирония, избавляющая самолюбие от болезненности. Заодно и плохих людей в глазах Наташи резко поубавится.

    Секреты общения. Никто так не нуждается в человеческом тепле и участии, как люди с чувствительным самолюбием. Вот только их иной раз безумно Трудно убедить в искренности своих намерений, так что вряд ли стоит лишний раз пытаться залезть в душу к Наталье, лучше просто спокойнее относиться к ней. А вот ей самой не мешает быть чуточку поосторожней, ведь похвалами, лестью или даже душевностью и сочувствием от нее нередко можно добиться многого.

    Астрологическая характеристика: Знак зодиака: Дева. Планета: Марс. Цвет имени: коричневый, красный, салатовый. Наиболее благоприятный цвет: синий. Камень-талисман: бирюза, сапфир.

    Празднуем именины: 8 сентября (26 августа) - Наталия Никомидийская, супруга мученика Адриана Никомидийского.

    Удачны серьезные отношения и брак с мужчиной, носящим имя: Александр, Альфред, Андрей, Аркадий, Арнольд, Афанасий, Борис, Бронислав, Велор, Вениамин, Виссарион, Витольд, Владимир, Вольдемар, Геннадий, Георгий, Дмитрий, Евдоким, Евгений, Захар, Зиновий, Игорь, Игнат, Илья, Казимир, Клим, Лазарь, Леонид, Леонард, Леонтий, Мартин(Мартын), Мечеслав, Никита, Овидий, Олег, Оскар, Петр, Федор, Юрий.

    Очень сложными могут быть отношения с мужчиной, носящим имя: Владислав, Константин, Павел, Степан.
    :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    Точнісінько про мене!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    А справді точно описано-погоджуюсь, ось такі ми Ольги різнопланові ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    Давньоєврейське; ім'я Channa; від chanan - він був милостивий, виявляв ласку. За іншими джерелами — «благодать», «миловидна, симпатична».
    Іменини: 16 лютого, 23 лютого, 8 квітня, 25 червня, 26 червня, 18 липня, 7 серпня, 10 вересня, 22 вересня, 15 жовтня, 4 листопада, 11 листопада, 16 листопада, 3 грудня, 22 грудня.

    Растет артистичным ребенком, любит все красивое. С удовольствием ухаживает за щенками, котятами, приносит в дом выпавших из гнезда птенцов. Доброта Аннушки, кажется, не знает границ. Если кто-то рядом плачет - лучшей утешительницы не найти. Анна покладиста, врагов у нее практически не бывает. Рукодельница, шьет куклам платья, а позже, став взрослой, шьет себе, не отказывает и подругам. Анна из тех людей, кто никогда не забудет навестить в больнице заболевшего знакомого или родственника, сходить в магазин за хлебом старенькой соседке. Живет не только своими, но и чужими заботами. Окружающие нередко этим злоупотребляют, но Анна не обижается, хотя и видит все это.
    Анна никогда не забывает о своей внешности - с присущим ей вкусом она умеет красиво одеться, вовремя посетить парикмахерскую. Она органически не выносит неряшливости, ее не увидишь в стоптанных туфлях или грязном халате. По своему складу Анна вполне могла бы работать сестрой милосердия, врачом, быть утешительницей и жертвенной помощницей. Но где бы она ни работала, она отдает себя работе целиком; материальная компенсация, вознаграждение для нее не главное.
    Это кроткий человек с сильно развитой интуицией. В жизни безропотной Анны хватает страданий, но иногда складывается впечатление, что она и не пытается их избежать. Так, Анна вполне может полюбить человека больного или пьющего, явного неудачника или психопата и нести свой крест в течение всей жизни, ничуть не сожалея о Такой доле. Преданные жены, любящие матери и хорошие свекрови - все это нередко Анны. Они доверчивы, бескорыстны и доброжелательны. Семья, в которой оценят такие качества, будет счастливой. Анна не способна к активной защите своего "я". Сталкиваясь с грубостью, хамством, придирками, она замыкается в себе и терпеливо ждет лучших времен.
    В любви Анна верна, в браке терпелива, но измен не переносит. Неверность супруга для нее - тяжелейшая травма. Простить она может, но забыть - никогда. Однако испытание разводом и грядущие тяготы одинокой жизни для Анны не всегда предпочтительнее попранного достоинства.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    Богдана - слов`янське ім`я, що означає "Богом дана". ...

    ось на таке натрапила:
    Це ім'я придумане довільно від чоловічого імені Богдан.

    Богдана - слухняна, добра, покладлива й ненав'язлива дитина. Ні батькам, ні вихователям вона не доставляє турбот. Такою же залишається вона й у шкільні роки, навколо неї завжди багато друзів і подружок.

    "Зимові" - із суперечливим характером, уперті й наполегливі. Вони ближче до батька, ніж до матері, та й взагалі Богдана цілком схожа на батька. Породжені взимку - досить активні особи, це тип "студентки-активістки". Вони розважливі: спочатку подумають, а потім зроблять.

    "Літні" - м'якше, набагато добріше, їхня доброта нерідко доставляє їм багато неприємностей. Люблять тварин: різних собачок, кішечок, голубів. Вони працьовиті, добре шиють і в'яжуть. Заміж виходять вдало. Важко сходяться з новими людьми й так само нелегко розходяться.

    "Весняні" - ранимі й чутливі, піддані респіраторним захворюванням. У них розвинене почуття прекрасного, вони вміють зі смаком одягатися. У будинку в цих жінок завжди охайно й затишно.

    Богдани успішно працюють лікарями, інженерами, бухгалтерами, вихователями, кухарями, перукарями, кравчинями, серед них є акторки, художниці, музиканти.

    Підходять для шлюбу: Богдан, Станіслав, Владислав, Григорій, Святослав, Анатолій, Йосип, Ярослав, Наум.

    Пи.си. Прочитала би моя мама:girl_haha: - слухняна і ненав'язлива дитина:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    6 серпня відзначали іменини БОРИС, ХРИСТИНА, ГЛІБ

     
  10. Laskava

    Laskava New Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    Вікторія (лат. Victoria) — у римській міфології Вікторія - богиня перемоги. Це дуже давнє, чисто римське божество, культ якого існував задовго до появи романо-грецького пантеону та ідентифікації Вікторії із грецькою богинею перемоги Ніке. До їх підкорення Римом, сабіняни поклонялись богині Вакуні (Vacuna), войовниці та захисниці полів та лісів, що поступово була асимільована римлянами як Вікторія. Римські воєначальники дуже її шанували, один із них, Сулла, присвятив їй Ігри у I ст. до Н.Е. Цезар встановив їй вівтар в Сенаті, та постановив щоб 28-го серпня на ньому присягались на вірність Імперії. Пізніше Август, рісля перемоги над Клеопатрою та Марком Антонієм під Актіум у 31-му році до Р.Х., передав Рим під її опіку, та збудував їй храм на Палатинському пагорбі. Під час процесій на честь імператора, традицією було урочисто проносити статую Вікторії, що стала з часом знаною як Товариш Імператора. Культ Вікторії був поширений у всіх значних містах Імперії, та не було жодного імперського культу що би не використовував Вікторію як символ вічно переможної Імперії. На монетах із її зображенням, вона зображалась на звороті потрету імператора, із оголеними грудьми та тримаючи вінок із лаврового листя.

    Вікторія, лат. victoria — перемога.
    Вікторія — найбільше в Африці озеро, на кордоні Кенії, Уґанди й Танзанії
    Вікторія — один з найбільших островів світу (9-й за площею). Належить Канаді і входить до Канадського Арктичного архіпелагу
    Вікторія (богиня)
    Вікторія (королева Великобританії)
    Вікторія (Британська Колумбія)
    Вікторія (Сейшельські острови)
     
  11. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    Для мене щось підходить точно, щось не дуже, але от це

    зовсім не підходить. Навіть навпаки.

    Я про Романів викладу. :)

    або таке

     
  12. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    От знайшла трощки про своє імя:
    Не люблю коричневого, червоний дратує. В житті не така тверда, як про мене пишуть, а від цього
    рятує занадто мякий характер:) А загалом - про мене.
     
  13. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    Якби я прочитала таку характеристику, вибиравши для дитини ім"я, то точно Романом би не назвала. Але, поглянувши на свого чоловіка, я можу сказати, що у всьому вищенаписаному тільки 5% правда. А все решта - то навіть не знаю про кого.
     
  14. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    Я Христина
    Ось що я найшла
    Жіночі імена - Христина

    Уменьшительно-ласкательные імена: Криста, Кристи, Кристинка, Кристинчик, Кристинушка, Крися
    Давньогрецького походження, означає: Христова, присвячена Христу.
    Маленька Христина доставляє батькам багато турботи своїм здоров'ям. Вона схожа на батька (папина дочка) ні в чому не знає в нього відмови й прив'язана до нього більше, ніж до матері. Проблем з навчанням у дівчинки ні, вона працьовита, добра, товариська, але занадто уразлива, тому в неї мало друзів, в основному одна подружка. Уразливість, наполегливість і непримиренність, що відрізняють Христину ще в дитинстві й особливо помітні в "зимових", яскраво проявляються в неї в дозрілих літах. Це экстравертивный тип особистості.
    "Зимові" Христины мають складний характер. Люблять сперечатися по незначному приводі, погано уживаются не тільки зі свекрухою, але й із власною матір'ю. Запальні, можуть зрячи скривдити людини, накричати на нього; із цими жінками важко спілкуватися. Віддають перевагу суспільству чоловіків, хоча, незважаючи на складний характер, в "зимової" Христины в дозрілих літах недоліку в подругах немає. Рано виходить заміж, часто невдало: до сильного, авторитарного характеру Христины додаються ще й ревнощі, що ніяк не сприяє безхмарному сімейному життю. Любить яскраво й оригінально одягатися, прикрашати себе безліччю брязкіток, любить нові враження й далекі поїздки. Із Христин виходять гарні господарки, акуратні, охайні, у міру марнотратні.
    Характер цих жінок багато в чому визначається їхній по батькові й місяці народження.

    Ім'я грецького походження і означає «Христова».

    Колір імені — оранжевий.

    Ім'я Кристина несе на собі відбиток якогось аристократизму і елітарності. Найімовірніше, жінка з таким ім'ям відчуватиме потребу добитися високого положення в суспільстві, і тому може вибрати яку-небудь престижну професію або ж просто буде прагнути потрапити у високі круги суспільства. Але навіть якщо це не вдасться і доля їй відведе роль звичайної домогосподарки, все одно подібні мрії не залишать Кристину.
     
  15. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    Так звати мою Маму.Можу описати;) з життя. Чудова господиня,дуже гарна,вірна, чуттєва людина, але дуууууууууже вперта.
     
  16. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    Оце я знайшла про себе.Настільки лаконічно і точно, що аж "страшно".
    П.С. Навіть не знала, що маю імении - 1 січня, шкода, що ще рік чекати:girl_mad:

    Що означає ім'я ЛЕСЯ

    Леся - легко ранимим, уперта й слабка здоров'ям дівчинка.
    Зовні схожа на батька й більше прив'язана до нього. Характером же пішла в матір. Вона музично обдарована, непогано малює, начитанна й розумна. У школі в неї багато подружок. Однак є в дівчинці Лесі риса, що пізніше, у дозрілих літах, стане помітнішою - егоїстичність. Правда, це стосується більше "зимових".
    Леся гостинна, воліє приймати гостей у себе, незнайомого товариства цурається й тримається в тіні. Це жінка, що звикла у всьому покладатися на себе, вона розважлива, розважлива й обережна у вчинках: перш ніж зробити який-небудь відповідальний крок, обміркує його всебічно. Так само не поспішаючи й продумано вона вибирає собі чоловіка, звичайно виходить заміж за людину, яку знає багато років, часто за військового.
    Шлюб у неї складається вдало, хоча зразковою господинею Лесю навряд чи назвеш. Властиві їй і маленькі жіночі слабості - наприклад, побазікати по телефоні з подругою, дозволити собі поспати подовше ранком.
    В "зимових" жінок характер упертий, трохи конфліктний і незалежний, "літні" - нерішучі, недовірливі, багато хто з них не працюють за вибраною спеціальністю.
    "Осінні" Лесі - ощадливі господарки, ласкаві матері (як правило, у них народжуються сини). Вони домівниці й не люблять надовго залишати свій будинок.
    Успішно працюють лікарями (педіатрами), педагогами, модельєрами, конструкторами. Серед них є співачки й художниці.
    Підходять для шлюбу: Аркадій, Дмитро, Всеволод, Анатолій, Мирон, Олег, Наум, Сергій, Леонард.
    Менш підходять: Макар, Натан, Адам, Броніслав, Овідій.

    ---------- Додано в 15:15 ---------- Попередній допис був написаний в 15:11 ----------

    Одрі, найшла СОЛОМІЮ:
    Назва староєврейського походження, що означає мирна, спокійна.
    Активна, ділова, обачлива, вона продумує кожен свій вчинок, рішення, план. Це вірна, обов'язкова, передбачлива і запаслива жінка, яка не піддається чужому впливу. Їй не властиві самовілля і самовпевненість, але в неї дійсно сильна воля. Вона може стати злопам'ятною і мстивої. Невдачі переживає важко. Соломія дуже ретельно відбирає друзів і не прощає непорядність і зради. Вона серйозно ставиться до вибору професії. Схильна до чоловічих професій, пов'язаних з ризиком. Часом громадська і професійна діяльність затьмарює її особисте життя. Але вона жіночна, чарівна, і ніщо людське їй не чуже. Чуттєвість в інтимній близькості проявляє за умови абсолютної довіри до партнера. Чоловіка бачить наскрізь і марно намагається її обдурити. Не любить демонструвати свої почуття. Чоловікові вірна. Строго дотримується загальноприйнятих моральних принципів. Домашнє господарство охоче довіряє матері або свекрухи, а вихованням дітей займається сама. Підлягаю інфекційних захворювань. Слабка ланка організму? печінку. У неї дивовижна інтуїція, тільки Соломія рідко використовує її з вигодою для себе. Вона у всьому домагається успіхів, але завжди боїться зрад.

    ---------- Додано в 15:17 ---------- Попередній допис був написаний в 15:15 ----------

    І ще таке:
    1. Особистість. Ті, хто збирають.
    2. Характер. 92%.
    3. Випромінювання. 83%.
    4. Вібрація. 84 000 колеб. / С.
    5. Колір. Голубой.
    6. Основні риси. Сприйнятливість – моральність
    – Інтелект – активність.
    7. Тотемна рослина. Морква.
    8. Тотемної тварини. Білка.
    9. Знак. Стрілець.
    10. Тип. Щоб зрозуміти їх характер, потрібно порівняти
    цих жінок з їх покровителем – білкою, яка збирає ягоди, гриби, горіхи і заготовлює
    їх на зиму. Їй необхідно почуття безпеки, вона завжди завбачливо і завдяки
    цього домагається успіху.

    11. Психіка. Інтроверти, не піддаються впливу
    інших людей. Проте не слід думати, що вони ховаються у своєму дуплі від навколишнього
    життя, хоч і знаходять в ньому так необхідну їм комфорт. Вони обмірковують там свої
    подальші плани і дії.
    12. Воля. Тверда і нагадує їх тотем – морква,
    яка накопичує сили під землею, а назовні висовує тільки хвостик.
    13. Збудливість. Їх особистість пофарбована чарівною
    вразливістю.
    14. Швидкість реакції. У цих жінок дух протиріччя.
    Невдачі переживають важко, іноді вибухають гнівом, але незабаром знову роблять
    подорож до тієї ж мети. Соломія НЕ самовпевнені і не самовпевнена, часто
    просто несмілива.
    15. Поле діяльності. Роблять все згідно з задуманого
    і встановленим планом. Ретельно вибирають собі професію, навчальний заклад і наполегливо
    рухаються до мети. Їм подобаються важкі і небезпечні професії, що вимагають ризику. Наприклад,
    можуть стати льотчик.
    16. Інтуїція. Передчуття майбутнього, іноді у
    них бувають дивні бачення з цього приводу, однак не завжди можуть використовувати
    це з вигодою для себе.
    17. Інтелект. Вони люблять покритикувати інших,
    але без сарказму і наміру.
    18. Сприйнятливість. Дуже сприйнятливі, але не
    люблять проявів почуттів.
    19. Моральність. Суворо дотримуються всіх
    моральних норм і правил, вірність – їх відмінна риса.
    20. Здоров'я. Їм слід побоюватися нещасних
    випадків, які можуть призвести до перелому кісток. Піддані інфекційних захворювань.
    Слабкий орган – печінка.
    21. Сексуальність. Часто складається враження,
    що життя громадська, професійна повністю затьмарює їх особисте життя. Їх
    сексуальність проявляється за умови абсолютної довіри до партнера, дуже бояться
    його зради.
    22. Активність. Надзвичайно діяльні. Вибирають
    собі щирих друзів, але якщо хтось із них виявиться непорядним, здатні мстити.
    23. Товариськість. Не слід вторгатися вих королівство або заскакує до них на вогник у невизначений час. Чоловіки, можете
    запросити їх на вечерю, але без таємного наміру – Соломія бачить вас наскрізь.
    24. Висновок. Не вимагайте від цих жінок більше,
    чим вони можуть вам дати, і пам'ятайте, що вони ніколи не залишать суспільну, професійну
    діяльність задля домашнього рабства.
     
  17. Bilenjka

    Bilenjka New Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    НАДІЯ
    "ЦВЕТ ИМЕНИ. Оранжевый, сочетание бежевого с оранжевым, зеленый (цвет надежды) и красный (бунтарский). КАМЕНЬ-ТАЛИСМАН. Коралл. ОСНОВНЫЕ ЧЕРТЫ. Трудолюбие. ТИП. Разнообразна в поведении. ИМЯ И ХАРАКТЕР. В характере взрослой Надежды необъяснимым образом сочетаются почти мужская твердость, меркантильность, целеустремленность, холодноватая скрытность - и повышенная эмоциональность, щедрость, постоянная готовность к слезам и склонность к авантюрам. Надежда совершенно не может сказать «нет» тому, кого действительно любит. Позитивизм и победоносность, убежденность и энергичность звучания создают деятельный и открытый характер этого имени. СУДЬБА. Надежда - имя страдательное. Надежда редко бывает счастлива. Жизнь «награждает» ее многими синяками и шишками, но это ничему ее не учит. Недостаточно сильная воля не позволяет ей самой распорядиться своей судьбой. С возрастом Надежда постепенно успокаивается, затухает и обретает некоторую жизненную стабильность, хотя редко достигает материального благополучия. ПСИХИКА. Надежда неуправляема. Психика ее неустойчива, а темперамент, пожалуй, взрывного типа - она быстро загорается и быстро гаснет. Подчас даже самая невинная шутка, замечание могут мгновенно вывести ее из себя, правда, ненадолго. Надежда - человек настроения. От сочетания несочетаемого в характере ее поведение часто непредсказуемо. ИНТУИЦИЯ. Надежде свойствен расчет в действиях. ИНТЕЛЛЕКТ. Способна к безошибочному анализу. Изобретательна. Воззрения ее бывают оригинальны, но редко отличаются глубиной. НРАВСТВЕННОСТЬ. Надежда великодушна, способна все принимать слишком близко к сердцу. Это типичный «борец за правду», причем, скоропалительно загоревшись сегодня одной идеей, завтра она с той же горячностью будет отстаивать противоположную. Бывает жестока и требовательна. ЗДОРОВЬЕ. За здоровьем Надежда не следит. СЕКСУАЛЬНОСТЬ. Надежда всегда эффектно выглядит, у нее изысканный вкус. Это страстная натура. Способна на проявление бурных чувств. У нее могут быть многочисленные романы. Легко увлекается, загорается и так же легко разочаровывается. БРАК. Надежда любит беззаветно. Выйдя замуж, ведет более размеренный образ жизни, становится сдержанной и организованной. В отношениях с мужем способна проявлять эмоциональность, но душевные порывы не выплескивает наружу. В семье занимает главенствующее положение, командует мужем, но тактично и неназойливо. По дому все успевает сделать вовремя. Для детей она - безоговорочный авторитет. Однако брак не всегда бывает прочным. Удачным он может быть с Александром, Виталием, Егором, Константином и Юрием. А неудачным - с Анатолием, Владимиром, Иваном и Федором. УВЛЕЧЕНИЯ. Надежда, как никто, обладает способностью жить жизнью своих детей. Любит выращивать овощи. БИЗНЕС. Надежда очень активна, но это не всегда приносит ей желаемые результаты. В работе она добросовестна, даже педантична. Верна данному слову, надежна. Практическая хватка, включенность в настоящее и энтузиазм рождают образ единого созидательного движения. Она опережает соперников в любом деле, за какое бы ни взялась. Занимается конкретным делом без пустой болтовни. Ее девиз: «Делу - время, потехе - час!»

    Нічого не можу заперечити (99 % правди про мене :girl_wink: )
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    Та нас вже троє впертих є, ще одна різниці не зробить. :xaxa: Дякую, що написали! Я до цього імені прикипіла, але людей майже не знаю. Лише одну жінку і теж така, як ви описали...
     
  19. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    Майже все про мене:) Хоча в дитинстві якимсь лідерством і не пахло...Сиділа чемно вдома за книжками:)
     
  20. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    А я була певно найбільша тихоня у школі:girl_haha: