Що в імені твоєму...

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем хельга, 24 Липень 2009.

  1. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    І я знайшла подібне тільки у батьківстві, балакучості і легкості у спілкуванні.
     
  2. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    Оскільки про моє ім"я (Оксана) вже писала, і про синове ім"я (Данило) теж, напишу про мамине і чоловікове ім"я.

    Лариса
    Ім'я походить від латинського слова "лярус", що означає "чайку".
    У дитинстві Лариса - замкнута дитина, непомітна на тлі активних, прагнучих виділитися перевесниць. Щоб розвити в дівчинці віру у власні сили, здатність бути відповідальною за свої вчинки, треба купити Ларисі собаку, доглядаючи за якою, вона зможе перебороти свою непевність.
    Доросла Лариса часто повністю присвячує себе роботі й улюбленій справі. Вона, як правило, багато обдарована натура, може домогтися більших успіхів у лінгвістиці, філології, програмуванні. Беззавітно любить дітей і може бути прекрасним вихователем у дитячому садку.
    Діти відразу почувають її м'якість і доброту. Лариса багато чого приймає близько до серця, легко ранима. Маючи слабкий характер, вона може стати коханкою одруженого чоловіка, а потім не зможе знайти в собі сили розірвати цей зв'язок.
    Вийшовши заміж, не намагається займатися перевихованням свого чоловіка, приймає його таким, який він є зі своїми недоліками. В інтимних відносинах Лариса - ніжна, тонка, чутлива жінка. Терпимо ставиться до не завжди справедливого до неї відношення.
    Єдиною подією, здатною змусити Ларису піти на розрив у шлюбі, є невірність чоловіка. Вірна в подружніх відносинах, вона ставиться до зрад з відразою, тому здатно на швидке розлучення, хоча майбутня самітність доставить їй багато неприємностей.
    Підходять для шлюбу: Аркадій, Панас, Георгій, Максим, Юрій.
    Менш підходять: Григорій, Іван, Едуард.
    Іменини:
    8 квітня

    Богдан
    Ім'я запозичене зі старослов'янської мови, де з'явилося як калька із грецького імені; Богдан - даний Богом.
    Богдан часто буває довгоочікуваною, пізньою і єдиною дитиною. Батьки, хочуть вони того чи ні, часто дають це ім'я тим дітям, чия поява на світ була пов'язана з тривогами й страхом. У дитинстві Богдан часто хворіє, легко застуджується, і мати, турбуючись про здоров'я сина, потурає всім його капризам.
    Батька до виховання сина майже не допускають. Дитина дуже сильно прив'язана до матері, ревниво ставиться до тих, хто "віднімає" її в нього, і, можете бути впевнені, напевно влаштує істерику, якщо вона раптом вирішить побалакати з подружкою. З дітьми сходиться погано. У школі звичайно дружить із тим, хто має успіх у товаришів і зможе захистити його. Учиться середньо.
    Здатності, навіть талант у нього є, але розвити їх повною мірою заважає властивому Богданові лінь, що, втім, з роками проходить.
    Дорослий Богдан - це спокійний, знаючий собі ціну чоловік. У ньому помітне прагнення гарно й ґрунтовно влаштуватися в житті. Може часом досягти високої майстерності в професії, досить конкретної, не потребуючі натхнення й імпровізації. З навколишніми трохи замкнуть і сухуватий. Скупий. З "зимових" іноді виходять художники, музиканти, воєначальники, історики.
    У сімейному житті Богдан прагне до безумовного лідерства. У дружині найбільше цінує покірність, "тримає її в строгості", навіть здатний прикрикнути на неї в присутності сторонніх людей. Такий він не тільки із дружиною. Багато хто зауважують у ньому зарозумілість і категоричність, не завжди доречні принциповість і впертість.
    Випивши, Богдан починає сперечатися по найменшому приводу, зовсім не намагаючись вникнути в суть суперечки або у доводи опонента. Разом з тим у нього є багато якостей, що роблять його гарним чоловіком. Приміром, він наполегливий у пошуках додаткового заробітку, непогано майструє, ощадливий у витратах. Єдине, на що він не жалує грошей, це відпочинок. У відпустку любить відправлятися всією сім'єю. Богдан - однолюб і в ревнощах стає невпізнанний.
    Негативні якості небагато зм'якшені в "весняних" і "літніх" Богданов. Але запам'ятаєте: спиртне в будинку, де є Богдан, повинне з'являтися як можна рідше.
    Підходять для шлюбу: Анастасія, Світлана, Юлія, Варвара, Венера, Богдана, Вікторія, Неллі, Олена, Надія, Ольга.
    Менш підходять для шлюбу: Анжела, Валерія, Клара, Ніна, Ванда, Дина, Оксана, Яна, Тамара.
    Іменини:
    4 березня; 12 травня, 31 травня; 17 липня; 10 серпня, 31 серпня; 15 вересня, 28 вересня; 2 листопада, 20 листопада.
     
  3. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    А ще можна "розібрати" ім"я по буквах:
    А - сила, власть.
    Б - способность к большим чувствам.
    В - непостоянство.
    Г - таинственность.
    Д - общительность, умение притягивать людей.
    Е - умение мобилизоваться.
    Ж - неуверенность.
    З - склонность к сомнениям, трудности с деньгами.
    И - впечатлительность, напряжение.
    К - большие запросы и сложность в их достижении.
    Л - мелочность, логика, большая изобретательность.
    М - трудолюбие и занудство.
    Н - большая энергия и творческое честолюбие.
    О - большая эмоциональность.
    П - скромность, одиночество.
    Р - постоянное напряжение, сильная эмоциональность.
    С - частое уныние, угнетённость, нервозность.
    Т - бесконечные поиски, погоня за идеалом.
    У - испуг, интуиция.
    Ф - нежность.
    Х - сексуальные проблемы.
    Ц - открытость, искренность.
    Ч - верность.
    Ш - ревность.
    Щ - мстительность, развитый интеллект.
    Э - поиск психологического равновесия.
    Ю - большие амбиции.
    Я - интеллигентность.

    Наприклад Оля -
    О - большая эмоциональность
    Л - мелочность, логика, большая изобретательность.
    Я - интеллигентность.
     
  4. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    Я своє ім"я знайшла - Аліна
    Практично з мене писала, правда на рахунок хазяйновитості, то не про мене:girl_crazy: Ну, і з батьками в мене повне взаєморозуміння і гармонія.
    Ще знайшла Юстину, в кого так доці називаються, почитайте.
     
  5. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    А може хтось зустрічав характеристику імен Софія і Анастасія. Я щось знаходжу одне і те ж. Поділіться інформацією, думаю то буде цікаво не тільки мені :)
     
  6. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    Василина

    Утворене від чоловічого імені Василь. У церковному календарі це ім'я відсутнє. Натомість є Василіса (саме так, через "і").
    Інші форми імені: ВАСИЛИНОНЬКА, ВАСИЛИНОЧКА, ВАСИЛИНКА, ВАСИЛЬКА, ВАСЯ, ВАСЮНЯ, ВАСЬКА.

    Іменини (Василиса чи Василіса): 21 січня, 23 березня, 28 квітня, 29 квітня, 16 вересня.

    Ім'я в літературі :

    У дівчини Василини
    Чорні очі, брови чорні –
    Блискавиці неповторні (В. Іванович);

    Іванку, хто це тут кричав?
    Хто витоптав стежинки?
    Скажи, чи ти не зустрічав
    моєї Василинки? (В. Швець);

    Вийняла Василька зі скрині рушники (С. Пушик); Його Васька, його добра жінка, що була хазяйка невсипуща.., покинула його на сьому світі, пронедужавши тижнів зо два (Г. Квітка-Основ'яненко).

    ---------- Додано в 15:25 ---------- Попередній допис був написаний в 15:24 ----------

    Значення імені Василина.
    Тлумачення: Жіноча форма імені Василь. Ім'я старогрецького походження, переводиться воно як «цариця». Дівчатка з таким ім'ям часто народжуються слабенькими, ростуть хворобливими, сором'язливими і боязкими, - здається, ніщо не провіщає, що з цих маляток виростуть владні, такі, що не терплять заперечень персони. У характері Василини найяскравіше виділяються дві межі: нетерпимість і незвичайно розвинене відчуття справедливості. Несумісність цих якостей особливо помітна, коли Василина намагається навести порядок «по справедливості» - так, як вона їїрозуміє. Її спонуки завжди благородні, але результат часто виявляється плачевним - і не тільки в переносному значенні. Особливо конфлікти «зимові» Василини. Вони вельми високої про себе думки і бажають, щоб ті, що оточують оцінювали їх персону так же дорого. Сімейне життя їх складається важко, перший брак найчастіше розпадається. Вони буквально вибухають при одному лише натяку на те, що не завадило б бути терпимішими. Ці жінки люблять ходити в гості, щоб продемонструвати свої наряди, а приймати друзів у себе - щоб показати, наприклад, тільки що куплений сервіз. В глибині душі Василина відчуває свої недоліки, але визнати їх вище за її сили. Декілька відрізняється відінших Василина, народжена у вересні: вона дипломатичнее, м'якше, не образлива і не «ставатиме на роги», не погоджуючись в чомусь з чоловіком. Вона теж нелегко сходиться з незнайомими людьми, але глибоко переживає їх відчуження. Проте не все так погано в цій жінці. Є в ній одна неоцінима якість: щира, безкорислива співчутливість. Зрозуміло, і тут не обходиться без повчань, але якщо вже Василина узялася визволити людину з біди, вона зробить це неодмінно. У цієї жінки просто якась внутрішня потреба відновлювати справедливість, проте витримати її альтруїстичні спонуки буває дуже нелегко.

    ---------- Додано в 15:28 ---------- Попередній допис був написаний в 15:25 ----------

    Ще ніколи не читала такої правдивої характеристики про себе. Я до того ж вереснева :)

    ---------- Додано в 15:35 ---------- Попередній допис був написаний в 15:28 ----------

    >>А може хтось зустрічав характеристику імен Софія і Анастасія.

    Незнаю чи Ви таке читали...

    Значення імені Анастасія. Тлумачення: Жіноча форма імен Анастас, що тепер став рідкісним. У перекладі із старогрецького означає та, що «воскресає», «повертається до життя». Анастасія - урівноважена і обачна жінка. Вона добре уміє пристосовуватися до життєвих обставин. Їй чужі душевні злами і трагедії. Анастасія - натура напориста, пробивна і працелюбна, а тому щоденні проблеми її не страхають. Заміж Анастасія виходить рано. Завоювати її серце неважко, оскільки при її чутливості і жалості Анастасію легко зворушити. В супутники життя вона вибирає сильного, упевненого в собі чоловіка. Анастасія - хороша господиня, зраджена і дбайлива дружина, яка любить дітей і ладнає з родичами чоловіка. Часто Анастасія володіє добре розвиненою інтуїцією і навіть дарма передбачення. Професійне поле діяльності - артистичний терен, бізнес, психологія, дошкільне виховання, журналістика. Їй підходить професія стюардеси або секретаря-референта.
     
  7. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    Значення імені Іванна, Івона. Тлумачення: Жіноча форма імені Іван (Іоанн). У перекладі із староєврейського означає «Дана Богом». Жінки, які носять це ім'я, завжди здатні постояти за себе - і не тільки за себе! Це незвичайно цілеспрямовані люди: коли щось виходить не так, як вони хотіли б, - відходять убік і чекають своєї години. Їх шлях нагадує повільне, важке, але наполегливе сходження в гору: під'їм, привал, знову під'їм - і в результаті вершина узята. Вони мало піддаються впливу, рідко довіряють іншим, покладаючись у всьому на себе і часто переоцінюють свої сили і здібності, хоча ці жінки - просто згустки енергії. «Зимові» Іванни легкі на підйом, багато подорожують. Ним нічого не варто прийняти рішення і тут же зібратися в дорогу. Всі свої справи вони роблять так само швидко, і не люблять повільних людей. Вони швидкі на нові знайомства.Розчаровуючись в кімсь, вони розлучаються з цією людиною легко, не роблячи з цього трагедії. «Весняні» Іванни обов'язково обдаровані яким-небудь талантом, здібністю до творчості. Вони чуйні і дбайливі, улюблені друзями і користуються популярністю в суспільстві. Іванна взагалі яскрава особа, яка любить бути на вигляді і грітися в променях загальної любові і поклоніння. Заміж Іванна виходить рано, часто всупереч бажанню батьків, перший брак нерідко виявляється невдалим. Коли мова йде про особистому житті, Івону покидає властива нею розсудливість, вона не здатна обдумувати свої вчинки (якщо любить - так у вир з головою!) і не слухає нічиїх рад. Тому її інтимне життя повне неспокою. Проте, вона наполегливо йде своєю стежкою, яку прокладає не оглядаючись на авторитети.
     
  8. Uhramolina

    Uhramolina New Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    А я не знайшла про себе нічого, та й про доцю також. Може хтось знає про імена Уляна та Ярина. Напишіть будь-ласка
     
  9. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    Я таке найшла
    Уляна походить від римського особистого імені Юліана

    треба дивитись Ірина

    Мабуть це похідні імена
     
  10. true

    true New Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    Не можу нічого знайти за Роксолану, знаю, що означає радісна, сильна, а може хтось десь знайшов більше?
     
  11. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    для всіх Ірин:

    Але що виходить, я Тілець і мені це ім'я не підходить :dntknw:

    ---------- Додано в 11:52 ---------- Попередній допис був написаний в 11:42 ----------

    А про Ярину всеж таки дивіться Ірина
     
  12. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    15 листопада іменини у Альбертів.
     
  13. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Що в імені твоєму...

    Так як тут вже писали значення ім*я Олена, то я вибрала те, що найбільш мені притаманне