Що Ви сьогодні готуєте? (3)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Початок теми читайте тут.
    Продовження (2) - тут

    ******

    Пропоную нову тему.:) поясню чому : інколи, наприклад в мене, буває так, що ніц до голови не приходить. Ну незнаю, і все тут, що приготувати!
    А поспілкуєшся з дівчатами, хтось скаже, " а в мене капусняк нині" і самій одразу хочеться наварити.

    Думаю можна й рецепти писати в відповідну тему. За бажанням.

    Ну я перша.
    У нас вчора був
     
    Останнє редагування модератором: 27 Березень 2012
  2. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте? (2)

    на сніданок вівсянка на молоці, на обід бульйон з домашньої курочки з макароном, на вечерю вареники з картоплею, може ще на десерт чорнослив з горішком під сметанкою зроблю, але то вже як бажання буде
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте? (2)

    А можете Ваш рецепт кинути. Бо я скільки не пробую його зробити, в мене не виходить потрібна консистенція....
     
  4. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте? (2)

    робила лазанью
    і гречану зупу з фрикадельками
    салат з кальмарів
     
  5. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте? (2)

    Чорнослив мию, якщо він трохи засохший то проварюю його в кипятку пару хвилин з додавання цукру. Кожну сливочку фарширую четвертинкою горіха. Викладаю на тарілочки. Тепер щодо сметани. Я багато її не використовую, десь трохи більше ніж пів стакана. Якщо сметана домашня і рідка то попередньо її тримаю на трушлаку і марлі, щоб сироватка відійшла. Збиваю сметану з цукром. Точної пропорції не маю, але багато цукру не даю. Треба добре збити сметану, полити нею нафаршерований чорнослив і поставити до холодильника на годинку. Потім притерти чиколядою і ням-ням.
     
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте? (2)

    а я сьогодні борщик зелений зі щавлю варила, картопельку- пюре і відбивну із сиром(ням-ням), а щойно кровянку зробила, вечером будем куштувати, вперше роблю, мені сподобалось:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. bleste

    bleste Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте? (3)

    Червоний борщ, спагеті з фрикадельками в томатно-сметанному соусі, салат з буряків та чорносливом, домашнє вівсяне печиво з горішками.
     
  8. Karrizo

    Karrizo New Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте? (3)

    Борщик зелений, пиріг (картопля+гречка) з мачанкою, рис з овочами і тушена в сметані печінка. Ну і наш незамінний десерт - фруктовий салатик з йогуртом.
     
  9. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте? (3)

    червоний борщ,рис з овочами, салат з огірків, помідорів і салату, свинні стейки та курячі відбивні
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Afalina

    Afalina New Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте? (3)

    А я сьогодні палюшки на вечерю зроблю....ням!
     
  11. soilik

    soilik Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте? (3)

    Макарони з грибною підливою, розсіл, залишки вчорашнього плову, сир з зеленою цибулькою і майонезом, на вечерю хочу зробити палюшки.:girl_in_dreams:
     
  12. Maksli

    Maksli Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте? (3)

    від мене десь сьогодні кулінарна муза заховалась, та ше ж і води нема :girl_sad:
    Зварила макарони і зробила підливку з курячого м'яса тушеного в сметанці і печеться хлібчик з висівками! ще от начиталась яку смакоту готують інші, й собі захотілось - бульойону і фрикадельок в томатному соусі, буду чекати коли нам воду подадуть ......
     
  13. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте? (3)

    Салат з руколи з помідорами і овечим сиром, котлети рибні і запечене м"яско.
     
  14. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте? (3)

    от дівчатка, вже не можу дочекатись кінця робочого дня, хочу палюшків....
     
  15. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте? (3)

    Піца, гречка з сосисками, салат з капусти, тушена фасолька з часничком, а на перше доїли вчорашню зупу.
     
  16. pchilka

    pchilka Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте? (3)

    А я ніяк не можу зібратися насмажити налисників, хочу частину намастити курячим філе, а ще з нутеллою і бананом.
     
  17. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте? (3)

    борщ, тушена капуста і планую банош зробити, от тільки не маю посуду з товстими стінками, може хтось підкаже, чи можна його у звичайній каструлі готувати?
     
  18. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте? (3)

    ану-ану розкажіть як готуєте:)
     
  19. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте? (3)

    по ось цьому рецепту
     
  20. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте? (3)

    в мене сьогодні був росіл, ребра тушковані, картопля тушковано-варена з квашеною капустою-фасолею
     
Статус теми:
Закрита.