Що Ви сьогодні готуєте? (частина 1)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    зі вчора залишився борщ і відбивні, пюрешка перетворилась в картопляні зрази, насмажила цукіні, частина тільки що мутувала в тортики (помідор-майонез-цукіні-майонез-пекуріно), бо не давала мені спокою та реклама майонезу і баклажанових тортиків:)
     
  2. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Ми сьогодні гречано-грибний "плов" їли і відкрили маринований перчик. А ще сьогодні разом з синочком шарлотку спекли - маємо що до чайочку.
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А ми нині об*їлись булочками з цинамоном, то як хтось хотів то вже нема.
    Зварила бульбочку з часничком і кропиком, спекла курку і зробила салатку з огірка з цибулькою і кропом. Пригадуємо собі літо.
     
  4. poetka

    poetka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А ми їли смажену рибу і пюре з картоплі запивали то все кефіром..........
    Потім чай і булочки з "Океану" .
     
  5. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    теж хочу весни))))))))

    зробила домашній сир з сметанкою, зеленою цибулькою та зелениною)))))))))
    і спекла картопельки в лушпинні, більше нічого до того і не хотілось....
    нагамались поки лізло...

    а ще сьогодні нарила в опера-маркеті свіжий імбир... мммм... ото завтра м'яско буде! і певно млинці з грибами до нього - масляна все ж:girl_crazy:
     
  6. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А я сьогодні наготувала собі сушиків, мняяяяяяяяяммм!!! З яблучком та лососем.
    От таких:
    [​IMG]
    [​IMG]

    ---------- Додано в 04:27 ---------- Попередній допис був написаний в 04:24 ----------

    Фотопереписом суші поділилась ось тутечки: http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=642376&postcount=205
     
  7. puma

    puma Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А я сьогодні готую червоний борщ і голубці,і ще компот з сушки.
     
  8. stira

    stira New Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Вариться в мене зараз росолик, планую запекти в рукаві картопельку з індичим мяском та спеціями, а діткам на вечерю- гарбузову кашку.
     
  9. Natinka

    Natinka New Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Готувала вчора на вечерю картоплю, собі і малій цілу залишила відварену, а чоловікові зі свекром на пюре пом’яла. До неї оселедець, салат з капусти свіжої нашинкувала, так давно вже хотіла, просто з цибулькою і олією. І ще в холодильнику залишилася після приготування суші половинка авокадо, то я його потерла, сиру галландського трішки потерла, два зубчика часничку і майонезу - і смачна намазанка на хліб вийшла.
     
  10. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    У нас сьогодні гороховий супчик з копченостями, картопляне пюре з сосисками і відкрили мариновані огірочки. А на десерт брат приніс різного печива до чаю...
     
  11. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    з нового- піца, смачнюща!!!сама наїлась,другий захід пектиметься як муж прийде:) ще є кілька картопляних пампушків
    на десерт сирник і тістечка з Океану:)
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Meні легше сказати що не готувала. Цілий день на кухні товчусь.
    Зранку годувала своїх яєшнею, потім зварила гречану кашу, потім спекла батон (бо не було хліба в хаті) далі насмажила гору налисників і зробила капустяні оладки.
    Ще в холодильнику кисне тісто на піццу.
     
  13. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Займалася вчора ввечері і сьогодні зранку випіканням млинців. Пробувала нові рецепти. Одні робила на молоці і мінеральній воді, вийшли такі тоненькі і ніжні. А інші робила на дріжжах, то ті злопали, вони ще не встигли охолонути. Лише встигла їх сфоткати :)
    [​IMG]
     
  14. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    ввечері зварила борщику, насмажила котлет для малого з телятини, на гарнір макарони, компот з сушки,зранку малий поїв сирочок з сметанкою, а ввечері хочу піццу Маруси-мами спекти(вчора до борща відкрила баночку помідорового соусу, то хочу і до піцци його припасувати).
     
  15. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    а я лііііінииииваааа - вже є ліниві смачнючі вареники)))) нямі-нямі))
     
  16. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    сирнички, борщик, вечеряємо в ресторані бо ідемо на концерт))))лафа мені
     
  17. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    У нас сьогодні уха, млинці з грибами, котлети з макаронами і яблучний пляцок на десерт.
     
  18. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Вирішила я вчора ввечері гливи замаринувати:) Оцет, сіль, перець духмяний, перець білий, лаврушка, коріандр, трохи олії, залила кип"ятком, і вже на ранок грибочки були супер!
    З грибами зробила м"ясний рулет.
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Сьогодні мене дуже голова боліла, тому нічого не готувала. Натомість я пробувала спати але це була марна справа і діти мені не дали спокою, то я їх завезла в МакДональд де вони гарно вигонились.

    Отже готувала я вже ввечері як покала дітисок спати. Зробила на завтра салатку Квяточек, замаринувала курячі стегна (завтра буде або плов або шашлик), спекла кілька рогаликів з нутелою, пляцок з мармолядою і пересмарувала андрути. (Вірніше я зробила масу а пересмаровувала мама.) Решта буде завтра, тобто нині.
     
  20. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    ага не стерпіла я сама і в суботу ввечері напекла тістечок "Яблучні вуста", вчора зробила зрази з фаршем, замаринувала оселедець.Хочу сьогодні фасолевої зупки зварити.
     
Статус теми:
Закрита.