Що Ви сьогодні готуєте? (частина 1)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    І я гречку щойно їв :shutup:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    :lol::lol::lol:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я тісто завжди купляю. Тільки на слойоний торт маю спеціальний перепис, але там треба довго з тим тістом бавитись.
    Простіший перепис маю для пляцка слойоного з вишнями. Якось буду мати під руками зошит - закину.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Дiвчата, ви такi молодцi, такi смакотiщi робите, що менi аж слюнки отут за компом течуть. Я так рiдко тепер готую :sad: а ще худаю, то взагалi жах. Я так вже чекаю тої поїздки до Львова i що я вже вiд душi наїмся смачнючої НАШОЇ їжi!!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    я вчора спекла лінивий хачапурі і сосиски "благородні" (в томатному соусі з помідорівсвіжих), з макаронами.
     
  6. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Лінивий хачапурі? Це як якщо не секрет? :)
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    десь на початку давала. пошукайте перепис. то таки пиріг низький з бринзою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    усі перебігли в темку з мультиваркою:)) чи що??
    я варила розсольник і тушила рибку з овочами. пекла пляцок зі сливами з газети Нью-Йорк Таймс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А мене на ці вихідні прорвало. Пекла дріжджові налисники(бліни) з грибово-курячою підливою. У суботу був піст – то варила равіолі з домашнім сиром і шпинатом, а учора зупку овочеву з сиром янтар і ще капуста тушкована з лазанкою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А що за рецептик пляцка?
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    зараз напишу вам, як найду.
     
  12. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Як розбити яйце...страусине!!! Дрелькою потрібно зробити дірку...:) :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Брала з кукінга.

    Сливовый Пирог из газеты "New York Times"

    По требованию читателей газеты "New York Times" почти каждый год между 1983 и 1995 этот рецепт публиковался в этой газете. Пока редактор кулинарной секции газеты решил, что это - последний год, когда этот рецепт публикуется в "New York Times", и читателям сообщили, что если они и дальше хотят иметь этот рецепт, то пусть
    они его вырежут из газеты, ламинируют и повесят на дверцу своего холодильника.

    Эта предистория меня заинтересовала и я решила испечь этот пирог. В рецепт входят простейшие продукты, которые всегда есть дома, за исключением слив "Венгерка" (Italian Plums). Их сезон очень недолговечен. Пирог вкусен и с другими тёмными сливами, но с "Венгеркой" это - что-то необыкновенное!!!.
    Все, кто попробовал его однажды, ещё долго вспоминают, какой он вкусный.
    Итак, рецепт (Извините, что без фото. Но я обычно пеку сразу 2 пирога в 2-х разъёмных формах диаметром 22 см/9". И они улетают вмиг.)

    Пирог рассчитан на 8 поций

    Тесто:
    3/4 чашки (американская чашка ~236 г) сахара плюс отдельно 1 - 2 стол.ложки сахара (для посыпки)
    8 стол.ложек (1 брусок = 113 г) сливочного масла (мне больше нравится на маргарине)
    1 чашка просеянной муки
    1 чайная ложка разрыхлителя (я клала 0.5 чайн.ложки соды, погашенной 1 стол.ложкой уксуса)
    2 яйца
    щепотка соли

    24 половинки слив "Венгерка" (Italian Plums)
    1 чайн. ложка молотой корицы (+/-)
    Я ещё добавляю 1 ч.л. ванильного сахара в тесто

    Сахар в рецепте не уменьшать!!! Сливы становятся кислыми в процессе выпечки.

    Приготовление:

    Разогрейте духовку до 175 C (350 F).
    Печь в середине духовки 40-50 минут (но надо смотреть индивидуально по духовке. Печь до "сухой спички" там, где вы выпекаете кексы)

    Миксером взбить масло с 3/4 чашки сахара, добавить яйца, соль, разрыхлитель, взбить до однородного состояния.
    Ложкой ввести муку, размешать. Полученное тесто выложить ложкой в смазанную маслом и присыпанную мукой разъёмную форму (22 см/9"), разровнять поверхность. Сверху на тесто выложить сливы кожурой вниз (я их выкладываю концентрическими кругами). Сливы вдавливать в тесто не надо. Тесто само поднимется при выпечке.
    Смешать корицу с оставшимися 2 стол.ложками сахара (Я смешиваю корицу с сахаром в маленькой мисочке "на глаз")
    и обсыпать пирог сверху (я насыпаю по чуть-чуть в каждую половинку сливы, а затем на весь пирог сверху)

    Рекомендуют подавать его с ванильным мороженным, но у нас он итак улетает в момент.

    Попробуйте, пока ещё есть "Венгерка", не пожалеете. (Я себе эти сливы, помытые и без косточек даже заморозила в отдельных пакетиках по 24 половинки, но с замороженной сливой не так вкусно и печётся дольше)

    Думаю, будет вкусно с вишнями тоже...

    Комментарий: в рецепте написано, что испечённый пирог, хорошо упакованный, можно хранить несколько месяцев в морозильнике. До подачи его надо разморозить при комнатной температуре, а затем прогреть в духовке при 300 F (150 C). (Но я не пробовала замораживать готовый пирог.)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А ми їздили в Карпати у вихідні. Яка погодка була - ми навіть загорали. А готувати просто набрали мняса. :) З довезеного - яйця, варена кукурудза, шинка, помідори-перець, мисливські ковбаси.
    До речі, з цього приводу думала зробити гілку - "що брати на природу", але схоже за тиждень то вже буде зовсім не актуально:) Якось ми набрали в ліс гречки, масла та води. І на казанку така смакота вийшла - все доїли до останньої крихти. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    мої коментарі:
    взяла за малу бритванку і тісто вийшло за високе, краще щоб тісто було 1-1,5 см. напевно. пекла довше, ну то індивідуально. на снідонок до кави пішло добре.
     
  16. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Кася тісто на виході типу пісочного? Вологе чи розсипчасте?
     
  17. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А я пожаліюсь - щось в мене ті дріжджові блінчики на виходять :no: Хоч дріжджове тісно, але не піднімається добре... А Ви які дріжджі берете?
     
  18. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Я завжди беру САФ-Момент, швидкодіючі, рухається все гарно.

    Вчора варила манну кашу, бо в чоловіка болів зуб, жувати не міг. А сьогодні варю зелений борщик і компот з айви і винограду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    А нічого:lol:вчорашнє доїдаємо.А вчора у нас було ДН(у сестри)
     
  20. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    :xaxa:через соску?
     
Статус теми:
Закрита.