Щоб комарі не закусали)))

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Bree van deKamp, 13 Травень 2013.

  1. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Гідрокортизонову мазь вам продали. Я минулого року нею мазала старшого. Точково на укуси. Комаровський теж радить нею мазати укуси комарів. Але на роздерту ранку її не можна наносити.
    ПІсля минулих вихідних свекруха повернула мою старшу дитину загризену комарами (вся шия з обох боків, руки-ноги), і з псилобальзамом в кишеньці. Тепер мажу його по кілька раз на день. Маємо ще з минулого року натуральний засіб від комарів - якась ефірна настоянка, і гвоздичка там плаває - не дуже то вона і ефективна, постійно потрібно освіжатись нею.
     
  2. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Вище писали, ви собі ще перечитайте. Феністил допомогає.
     
  3. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    NataliaFed, так про фумігатор, тільки той що з рідиною. Ним і користуємося другий чи третій рік. Перед тим і раптор мали. То не допомогав. Ще помітили, що минулорічні будь- які засоби гірше діють, ніж свіжі.
     
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    В нас теж з рідиною, Raid
     
  5. Marjaha

    Marjaha New Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    багато чула про ефірні олії евкаліпту та гвоздики від комарів, спробувала на собі та своїх дітях-евкаліптова не допомагає, а сьогодні купила гвоздики розвела з водою, пшикала і на себе і на доцю, йшли з південного додому через парк то ні один комарик не приблизився блище ніж на 30 см, підлітали і відразу назад, ввечір знов випробувала на наших "дворових" комариках (Наталя Fleshka знає які вони у нас ОГОГО) також жоден не вкусив.
     
  6. Музик

    Музик Мартуська

  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    щозначить "не діє"? комарі кусають і далі?
    від тих фумігаторів комарі в хаті все одно є, але вони якісь наче "під кайфом", такі мляві не кусають. у нас рейд, до того був раптор
     
  8. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Від москітолу не має. Періодично дохлі валяються.
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    на моїх очах дитину в дупу вжер, мусіла по- старому методу витовкти газетою
    поставили раптор, то ніби діє
     
  10. Chrystal

    Chrystal Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Мала змогу випробувати на цих вихідних ванілін. Розвела водою,обмастила себе і малого....але ефекту ніякого. Закусали мого горобчика конкретно. Скажіть,то має бути ванілін у вигляді порошку що дається до випічки чи як?

    Надіслано від мого GT-I9300, використовуючи Tapatalk
     
  11. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    ванілін - звичайний, тільки я беру дорожчий, десь по 1.50 пакетик (але я не знаю, чи ціна якусь там відіграє роль)
    не знаю, я пшикати ще не пробувала, отак відкриті пакетики по кишенях розсовую, або трохи сиплю в кишені
     
  12. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Мою дитину так покусали в селі у свекрухи. Вже місяць майже, досі є сліди на лиці, на руках плями. Я вже налаштована до дерматолога іти. У Львові може вкусити один, два, ну буває набряк, але сходить швидко, а ті, сільські то якісь іншого виду, чи то може просто що багато укусів на раз було. Головне що він не розчесав, помазала антигістамінною маззю, потім зеленкою сушила, бо водичка вийшла (може тер обличчям до подушки, не знаю, руками точно не чіпав), і в деяких місцях лишились сліди просто, а в деяких великі плями.
    Зараз мащу ще псило-бальзам (по моїй логіці ті плями, то ще алергія не пройшла, бо почервоніння є, але не всюди) і зеленкою, щоб знати, чи нема свіжих укусів (нема). На ніч бепантен. Але воно не сходить. Чи може хтось підкаже, скільки буде сходити? Естетично воно мене не турбує, дитину не турбує. Але може то треба лікувати якось?
    І ще тут читала що сітки від комарів не допомагають. В нас сітки на вікнах ішли разом із вікнами, взагалі нічого не пролазить. На природі купила дитині в аптеці якийсь засіб від 1 року. Допомагає, але лице не намазала, бо малий може потерти руками і взяти до роту, до очей занести, і отримали 20 укусі на лиці... і на пальцях. По тілу 2 шари тонкого лляного одягу вільного допомагає.
    І ще пораджу засіб, який я колись використовувала в селі, коли не знала про таке чудо, як сітка на вікна. Я на ніч запалювала грубезну свічку, таку декоративну, комарі летіли на тепло чи світло і згорали, вранці була вся свічка в комарах.
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    а нас ттаке відчуття, що якісь москіти кусають. нічого не дзижчить, а зранку 1-2 свіжих куся.
     
  14. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    О, і у нас таке буває! До прикладу, сьогодні прокинувся зі свіжим укусом((( я вчора. І тооочно нічого не дзижчало.
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    ага, укуси такі мацьопі, як прищики, і болять-сверблять дико(
     
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Лиш недавно вели бесіду з хлопцем на тему що краще: щоб комарів не було чути чи, щоб людина чула, коли прилітає кровосіся. Дійшли висновку, що 1 варіант все-таки кращий. Просто як згадаю наші минулорічні з порохотягом пригоди о 3:00 ночі, повірте, повторення не хочу. Краще, щоб я тихо-мирно спала і ніц не чула.
    А взагалі, найліпше, щоб зовсім не кусали ;)
    Щодо свічок: в нас в селі теж колись так робили. Але після випадку із загорянням, перестали ставити свічку. І не дуже дешево це обходилось.
     
  17. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Ще дуже сильно кусають дрозофіли(такі меленькі мошки що на фрутах літають на їдї в кухні, і навіть москітна сітка не допомагає бо деякі можуть пролетіти), от вони не дзижжать але кусають сильно
     
  18. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    То не наш варіант... Бо що у мене (особливо), що у малюка ті укуси припухають і болять (а не тільки зудять). То ж я краще влаштую нічне полювання, аніж буду обкусана тихонями....
     
  19. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Трохи погуглила, виявилось, що дрозофіли не кусають! Хоч джерело може бути і не надійним http://poradnyk.com/dim-ta-zatishok/440-yak-pozbutisya-mushok-na-kukhni

    Кусається мошка http://ogo.ua/articles/view/2013-05-13/40215.html.
    Проте, форумлянки писали, що після ночі укуси з'являлись, тому могли бути і не вони. Можливо, свербіж просто з'являється трохи пізніше укусу? Бо мене мошка часом також вкусить, то дійсно дико свербить, але переважно, коли я вже в ліжку ввечері, або над ранок... Перед тим, як правило, вдень порпаюся у квітнику...
     
  20. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Дрозофіли точно не кусають :)
    Ми пробуєм аромалампу з олією гвоздики ввечері на підвіконнику палити. То ніби не дуже залітають. Правда, в нас тільки на балконі немає сіток. Ще пробувала ті укуси мастити тою ж олійкою гвоздики розведеною в оливковій, але ефекту не бачу.