Щоб не було страшно)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем cleonata, 20 Жовтень 2009.

  1. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    трохи дивують мене такі речі.
    ЯК можна вірити в такий брєд. тим більше якщо людина вірить в Бога то такі речі навіть в голову не вкладаються.
     
  2. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Ха, не переживайте, плямка розсмокчеться (якщо вона і буде). В мене тітка рідна схопилась за попу, коли носила мого брата - побачила мишу, а їх вона страшно боїться. Казала, що малий народився із плямою на попі!!! Я особисто не бачила, мене ще і на світі не було.
    А мораль тої розповіді - невідомо, чи та плямка від того з*явилась, та і то її у малого за два місяці уже не стало)) То чи варто перейматись?
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Дівчата, які ви всі прикольні...
    В мене в першу вагітність було 2 міні-страхи: боялась, що треба буде проколювати плідний міхур і боялась епізіотомії. Ну найбільше чомусь проколу міхура, я просто мріяла, щоб води самі відійшли і ніхто туди не ліз з гострими штучками :) І що ви думаєте - пологи почались з відходження вод :)

    В другу вагітність я боялась тільки можливості КР. "крупний плід" щиро веселив, а з невеличкими труднощами - я була впевнена - справлюсь спокійно і тихо.

    а до забобонів я категорична. бо я віруюча :)
     
  4. Balu

    Balu Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Я коли була на третьому місяці теж дуже налякалась. Гуляла з псом і на нас напав стафорд. Вони бились біля моїх ніг, бо мій був на поводку, в мого пса строгач вивернувся і сильно роздряпав мені ноги. Ніц в малого немає :) Не переживайте :girl_wink: