Щоб не було страшно)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем cleonata, 20 Жовтень 2009.

  1. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    То просто капець!!! в нашій державі просто страшно в маршрутку заходити вагітним,я колись тіки бачила стоячу вагітну, за шкварки зі скандалом піднімала мужиків!!! ато вони стають "слабим полом" при вході в маршрутку, лиш би яйка свої пригріти СТИД!!! І ПОЗОР НАШИМ МУЖИКАМ!!!!!, один раз я такий позор їм влаштувала, шо всі повставали і поки яя не вийшла не сідали!, так їм козлам і треба!
    То треба казати, просити( правда трохи не зручно) але треба, що ж зробиш як воно "даун" або притворяється!!!!

    Колись за дівування наших бабусь, то ні один пан не міг сісти в транспорті чи де інди, якшо хоть одна жінка стояла, не важно скільки їй було років і йому!

    І вобше то треба якось викорінбвати таку антикультуру, ато позапихають оті затички в вуха і мат через мат. шо то МУЖИК? то ШМАТА!!!!
    Добре хоть зара вже 2 тиждень не їзджу.
    А ше деколи ВОНО питає, а шо живота не видно, чого я маю вставати, во " презики" позабивала, вони не знаютьнавіть шо то таке місячні і думають шо то ніц не відчуваєш... короче нема про кого говорити....
    Треба нам обєднуватись і строїти мужиків в транспорті, ато я одна не справлюсь!!!!

    біднятко, мені тебе так шкода, ти може на больничний йди, здоровя важливіше, я всім своїм сказала шо мене не буде ше 3 тижні мінімум, і мені всерівно шо вони думають.... Я готуюсь бути мамою і мені потрібен спокій. ти кажи хай чоловік масаж робить, доречі на південному продають такі подушки масажери, кажуть шо помагають, тіки вони собаки дорогущі...
    ти тримайся, ми тримаємо кулаки за тебе!!!!
    а от з тошнотою в мене теж проблема, але мені кажуть шо тодобре, от терплю. перестає чуть к шось зїм, шо небудь і трошки, наприклад грушку, або пару виноргадинок, бажано свіжий фрукт (поки ше є такі без хімії), біль в спині то тож ніби нормально, то ж все там міняється, матка росте і т.д. треба терпіти! я от сама терплю...

    бо є велика місія - ВИНОСИТИ ЗДОРОВОГО МАЛЮКА!

    тож терпімо жіночки!!!!
     
    Останнє редагування модератором: 23 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 15
  2. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Цілком підтримую. Старші ще деколи встануть ну а молодші то то взагалі!!!! Морду до вікна відверне і думає, що того ніхто не замітив і що то так має бути :girl_devil:. Як страуси.
    Моє щасття, що вже давно в маршрутках не їжджу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    + 1000, супер допис, приєднуюсь, у свій час теж піднімала в маршрутках тих, котрі "мужчинами" себе називають:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    ох ви мене заспокоїли, а то думла шо тіко я така істерична, щодо маршруток.
    Сама стараюсь не їздити але деколи приходиться...

    треб нам обєднуватись і стидати наших "страусів"... якщо так не доходить...
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    шось мене так страшно нудить шо помираю...... а рвати не вмію, 3 рази пробувала в житті, 1 раз втратила свідомість інші 2 виходило тіко носом.... просто капець.
    шо маю робити?, хто шо їв під час токсикозу? що помагало? я не можу нюхати навіть зубну пасту, то просто аут їм іно моркву, яблука і манку і ВСЬО!!!(((((
    на решта дивитись не можу....
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Я так трималась від тої нудоти... а вчора ввечері не витримала - вернула, ще й такими спазмами, що вуха закладало... Горло надірвала - так болить, що ковтнути слину не можу:sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Ірусь, а груди тебе болять ?
     
  8. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    АААА мені тебе так шкода, шо просто капецььь!!!! Ти тримайся! кажуть лікарі шо не треба навмисне рвору викликати..., ой тяжка то робота малюка виношувати!!!
    Тримаймося!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Та болять при дотиках, а що?
     
  10. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    та то мої хробачки в голові - ходжу і мацаю, чи болять...для мене то ознака, що все гут...якщо щось мені не подобається, то вже собі видумую щось зле...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    ніяких хробачків!:girl_mad:
    в мене, напиклад, боліли нападами - то боліли, то не боліли і вже 38 тижнів:girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    ой і мене болять так шо неможливо доторкнутись, чоловік в шоці, каже ; як то не можна навіть поцілувати!!! , а не можна бо болить, дійсно страшенно болить!!!!, і нудиииииить.
    Я тримаюсь!!!!
     
  13. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Нудота і вагітність
    Автор: Автор 11.12.2008 Рубрика: Омани, які супроводжують різні захворювання.
    Теги:вагітність, жінка, нудота, організм, пізній токсикоз, ранній токсикоз, токсикоз,Первый признак беременности курсы для беременных центр культуры курсы для беременных.

    чи Так вже погано, коли майбутню маму нудить? Дивне питання. Що ж в цьому хорошого? Проте не все так однозначно.

    Як ні парадоксально, але нудота вагітної жінки - на благо її майбутньої дитини. Дослідження, зроблене недавно американським біологом Марджі Профет з Каліфорнійського університету, показало, що нудота, якою страждають більшість жінок вранці в перші три місяці вагітності, можливо, природний захист ембріона від токсичних продуктів.
    Марджі Профет затверджує: «У цей період він надзвичайно уразливий, оскільки ще не здатний самостійно боротися з токсинами. Материнський організм реагує на це виробленням гормонів, що загострюють здатність визначати шкідливу для ембріона пищу».

    .

    Що ж до раннього токсикозу, то вони теж не так шкідливі, як це прийнято вважати. Доктор медичних наук, професор Ілля Аркадійович Аршавській із цього приводу помічає: «Часто вважають, що токсикоз говорить про неблагополучний перебіг вагітності. І ось вже в хід йдуть без відома лікаря різні ліки, що приносять полегшення.
    Адже добре відомо, що ліки - це палиця про два кінці. Матері воно дійсно може допомогти, а для дитини виявиться сильним стресовим чинником.

    .

    Тим часом ранній токсикоз - це справжній порятунок для нормальної вагітності, і тривогу повинно викликати скоріше їх відсутність. Адже з їх допомогою з материнського організму віддаляються згубні для плоду речовини і встановлюється сприятливе середовище. Якщо ж захисні сили жінки ослаблені, наростають несприятливі зміни.
    А ось пізній токсикоз, хоча це теж пристосовні реакції, вже ненормальні, особливо важкі форми. Значить, організм матері до цих пір не справився з своїм завданням»

    http://infosvit.kiev.ua/nudota-i-vagitnist
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Дослідження, проведене канадськими ученими, показало, що у дітей, матері яких страждали від нудоти і блювання на ранніх термінах вагітності, результати при проходженні IQ-тесту були вищі від середніх. Крім цього, діти відрізнялися високими показниками пам’яті і мовних навичок. Результати свідчать, що подібне нездужання не тільки не завдає шкоди плоду, навпаки, покращує психічний розвиток дітей. Свої висновки лікарі пояснюють просто. Нудота і блювання при вагітності — дуже часті стани. Оскільки нездужання є наслідком певних гормональних змін, пов’язаних з розвитком плаценти, лікарі стверджують, що нудота свідчить про здорову вагітність. Наприклад, у тих, хто страждє від гестозу, менший ризик мимовільного переривання вагітності, народження мертвого плоду і передчасних пологів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. тигрица

    тигрица Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    А мене останнім часом дуже болить голова, через кожні 4-5 днів. Свекруха каже що це мігрень, але я ще сподіваюся що це перевтома і недосипання. І приймати нічого не можна, бо годую дитину.:girl_sad:
     
  16. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Зараза..мені вже 5 ніч погано спиться..постійно страхи мене роздирають, що щось не так із лялюською..що прийду на узд і почую звиклі слова....блін, як з тим боротися...ще й нудити перестало і груди не наливаються, як раніше..от причина знову накручувати себе..дівчата, як боролися зі страхами, якщо вони у вас були?
     
  17. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Груди це зовсім не обов"язковий показник, так як і нудота, в мене в першу вагітність понудило зовсім трошки, ну з тиждень або два, а потім ніби і не вагітна, грип теж ходив, то я старалася бути вдома. Якщо дуже переживаєш, то треба тест зробити на ХГ, там на Науковій є Меділайн чи щось таке, щоб маршрутками не їхати. А голвне спокій і не накручуй себе. Хоча я тебе добре розумію, поки не народиться ляля стільки всіляких страхів
     
  18. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    двічі ще перед узд робила..от чекаю через днів 10 йду знову на узд, то не знаю, чи втримаюсь, щоб знову ХГ не здати, щоб зі спокійною душею йти до Палиги....перестрашена стала...
     
  19. kitty

    kitty Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Особисто мене не нудило на початку взагалі - я і не вірила спершу що вагітна. Потім зробила тест на вагітність то була бліда смужка - і знову ті самі відчуття що і звично, а коли зробила тест вдруге, то нудити почало старшенно - ше велику роль мабуть грає самонавіювання. І груди мене не боліли ніколи і не болять і досі, тому груди і тошнота то ше не показник. А ше кажуть, що коли тошнить дуже то вагітна хлопчиком а коли не тошнить взагалі , то у вас в животику дівчинка. Тому не варто себе накручувати - вам від того не краще ні фізично ні морально. Візьміть Уляночка себе в руки і вірте в краще, адже воно того варте :girl_in_love:
     
  20. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    В мене грип. То завал, дівчата, я ніколи не хворію ГРЗ і грип мене бере раз на кілька років, то ж треба таке. Страшна ломота в тілі, особливо поперек тягне, встаю - крутиться голова, ледве до туалету доповзаю, температура не дуже висока - 37,6, але так зле. От як не стараюсь вірити, що все буде добре, та все ж час від часу розклеююсь, страшно мені, як ніколи, дитині ж тільки 4 тижні.
    :sad: :sad: :sad: