Щоб не було страшно)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем cleonata, 20 Жовтень 2009.

  1. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    По-різному говорять, мене навпаки тошнило до 16 тижнів з малою, не знаю від чого то залежить, а з малим трошки
     
  2. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    в мене особливий склад мозку після 2 завмерлих, тому...важко боротись з тим..

    щодо нудить-не нудить..коли я була вагітна Любчиком, то навіть натяку на токсикоз не було..так що все індивідуально...а ось моя подруга жила до 16 тижня на крапельницях, бо рвала по 3-4 рази на день...маю похресницю Дзвінку...

    Ірусь, тримайся...можливо,це і не грип,а реакція організму на вагітність...
     
  3. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Реакція вже була 2 тижні тому, що я думала, що захворіла - температура 37, закладений ніс, за 3 дні минуло, а тепер така ломота сильна і ще й кашель з`явився.
    Дівчата, скажіть, а якщо груди болять, то можна бути спокійною, що вагітність розвивається, чи не обов`язково вони "падають" коли щось не те?
     
  4. devnull

    devnull Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    та дурниці :)
    у мене от другий хлопчик буде - не нудило ні одного дня ні з першим ні з теперішнім.
     
  5. olgamk

    olgamk New Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Крім грипу,треба памятати що імунітет при вагітності послаблюється щоб організм жінки не викінув дитинку як інородне тіло на перших тижнях!!!і через те може вчіпитись всяке тому треба дуже обережно!
     
  6. Natally

    Natally Guest

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Привіт усім! Сподіваюся, що новеньких приймати у свої ряди. Я вже два місяці перечитую гілочки, а написати щось не вистачає часу.
    Нам вже 29 тиждень пішов, а нудило і рвали ми з 3 тижня, причому і в день і вночі і нічого не допомагало. Найгірше було зранку, коли рвати немаєш чим і виходять тільки шлункові соки, дуже неприємне відчуття і страшенно починала мучити печія. До четвертого місяця ця процедура відбувалася з ранку до ночі, потім лише зранку або ввечері, а зараз буває раз в тиждень. І що саме цікаве, я рвала не від чогось, це не була реакція на якусь їжу, а просто так. Зате тепер я можу сказати, що почала насолоджуватися вагітністю.:girl_curtsey:
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    +1. Це дійсно "саме цікаве".
    Кажуть, "просто ТАК - навіть коти не плодяться".

    Даруйте. Він послаблюється страшилками.
    Природа ж навпаки... дає вагітним подвійну силу.

    Щоб не було страшно - не читайте страшилок. Або навчіться розрізняти. :)
     
  8. Natally

    Natally Guest

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Можливо я не точно висловилася, тому вибачайте. Але, коли чула про токсикоз у вагітних, то переважно жінок нудить і рвуть вони то від певної їжі, чи від вигляду чогось, чи на запах і в певний період дня, а в мене і всі аналізи були в нормі і я старалася відмовлятися від жирної важкої їжі, від солодкого, не переїдала, пила чайочки, які рекомендувала лікар, а ситуація не змінювалася.
    І ще, Ви б могли бути трішки привітнішими з новачками.
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    ТАК я - "со всєй душой"... :)
     
  10. arina

    arina Active Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    В мене теж був сильний токсикоз з 3 по 16 тиждень, тепер легше - раз в тиждень:girl_curtsey: Це все природою продумано - тому не переймайтесь, всьо буде ОК.
     
  11. Wassabi

    Wassabi New Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Привіт! Я новенька у ваших рядах, випадково потрапила на форум пару місяців назад. З того часу постійно заходжу та дізнаюсь дуже багато цікавого і корисного для себе, а от тепер і зарееструвалась.
    Я теж вагітна на 19 тижні.А турбує мене те що мені ще на 10 тижні на УЗД поставили загрозу. Після цього я всі рекомендації і наставляння лікаря виконувала,і була впевнена що все минуло, а на минулому тижні знову була на УЗД і мені знову ж такі поставили загрозу. Дуже переймаюсь з цього приводу, хоч і намагаюсь не хвилюватись і не нервуватись.
    Почуваю себе чудово. Токсикозу взагалі не було, на щастя :) тай ніякого болю не відчуваю, всі аналізи в нормі, а чому ж тоді мені сталять загрозу?
    Можливо хтось через таке проходив?
     
  12. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    а що кажуть УЗД-исти, котрі ставлять загрозу?
    а ваш ведучий лікар?
     
  13. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    може ви не дуже звертайте увагу на то що кажуть,раз ви себе добре почуваєте,аналізи в нормі. мене під час вагітності особливо перші 4 місяці дуже болів живіт низом,а на УЗД ніякої загрози не бачили. Так що раджу вам побільше відпочивати і думати лише позитивно!
     
  14. Wassabi

    Wassabi New Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Кажуть що не має гармонії між дитиною та мною :sad:, що це може бути через стреси, переживання емоційні. Мені через 2 тижні знову на УЗД, боюсь туди йти, бо лікар сказала, що як знову посталят загрозу, то потрібно буде приймати якісь міри.
     
  15. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    істерика :) ! це вони по чому визначили? УЗД визначає гармонію?
    не морочте собі голову таким "діагнозом" :)

    ну і на наступний раз підіть до інших лікарів.
     
  16. Wassabi

    Wassabi New Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Дякую, ви мене розрадили та розвеселили :) . Приємно, що є такі люди!
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Капець!!! Самі вас стресують і таке говорять!! Підіть до якогось іншого лікаря. Зайва думка все-одно не зашкодить . Попитайте по знайомих, може хтось щось порадить!!!
    І на наступне УЗД обов'язково підіть до іншого лікаря!!!!!!!!!
     
  18. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    тю... мо вона про міри то про грошики говорить, при виписці з пологових теж багато чого кажуть, поки в кишеньку батьки не покладуть трохи капусточки.

    Таки сходіть ще до іншого лікаря і не хвилюйтеся
     
  19. Wassabi

    Wassabi New Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    А ще дівчата хотіла у вас запитати, коли приблизно ви вперше відчували рухи дитини,і на що це схоже?? А то я на 18 тижні вже б мала б щось відчувати, а ніби малеча і не ворушиться. Можливо, я просто не знаю на що схожі ці відчуття та й приймаю їх за щось інше,це у мне перша вагітність.
     
  20. juliasja

    juliasja New Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    а в чому проявляеться загроза? якщо лише у г1пертонус1,який видно лише на УЗД 1 при цьому не супроводжуеться мажучими вид1леннями чи будь-якими неприемними в1дчуттями внизу живота- нычого страшного.Це не потребуе госп1тал1зацы1. просто б1льше в1дпочивайте, приймайте Магне В6