Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем kawwa, 18 Березень 2011.

  1. Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Давайте подумаємо. Прикраси - необхідність? Гарний одяг, високі шпильки, красива білизна, парфуми - необхідність? Манікюр, педикюр, гарна стрижка, фарбування волосся, депіляція - необхідність?

    Ні, звичайно. Усі ці речі не є необхідними. Без них спокійно можна обійтися, абсолютно без шкоди для власного життя та здоров'я.
    Але уявіть тепер таку "жінку", без цього всього. -:suicide::khomyak::russian_ru:

    Хто б там що не казав, вдалий макіяж робить жінку красивішою. Ті, хто вважає - "я і без макіяжу красавіца", переважно просто не вміють його правильно робити - підкреслити гарні риси, і приховати недоліки. Ідеалів не існує. Недоліки є у всіх. То чому б нам не спробувати стати ще трошечки красивішими? Нехай і за допомогою такої "непотрібної мішури", як макіяж, зачіска, манікюр...
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    ого. круто.
    певно певно піду застрілюся чи як
     
  3. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    почекайте, і я з вами за компанію :)
    то просто як кому подобається - хтось щодня фарбується, бо так любить, хтось - лише по великих святах :)
    я фарбуюся під настрій або для виходу "у світ" - театр, вечірка і т.д. А на щодень - то і таку себе люблю :girl_in_love: і без макіяжу почуваюся впевнено :d23: хоча робити його вмію, косметики - хоч на барахолку неси :girl_crazy:
    крім того, маю такий пунктик, що часте використання декоративної косметики може негативно відобразитися на вигляді обличчя через 10-15-25 років :) але це чисто моя суб"єктивна думка, хай фахівці у тій справі поправлять, так це чи ні :)
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Я вважаю, що кожен живе і робить як хоче і що хоче. Нема нічого поганого в тому, щоб не малюватися, але й також нічого поганого в тому, що хтось любить щоденний макіяж. Я люблю :) Так я себе почуваю комфортно.Для мене це переважно просто тон , туш і легкі рум'яна.
     
  5. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Я вдома без макіяжу, а от "на вихід в люди" - щоденний макіяж це туш, помада, пудра. А от повний макіяж роблю коли йду до театру, чи в гості, діже рідко, під настрій для повсякденного виходу.
    Правда знаю людей, які без макіяжу навіть вдома не ходять....
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    А ось це неправильно... Мені коліжанка розповідала про дівчинку одну, вона з нею кілька днів жила в Польщі на гастролях в готелі. Так от вона малюється водостійким макіяжем і так три дні ходить... Для мене то шок!! Я як тільки приходжу додому, мені макіяж починає дуже заважати, я одразу змиваю. Люблю, коли личко відпочиває. Вдома ніколи не малююся, в магазин також :)
     
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Нє, я собі думаю, що я просто красавіца, навіть не згадуючи макіяж.
    На вихідні, у відпустці, деколи влітку або просто під-настрій не "макіжуся", по причині казаній вище.
    На роботу переважно роблю, але легенький, денний, не сприймаю "боєвой раскрас индейца" на службі, навіть якщо він дуже пасує.
    З останніх прикладів - недавно немала настрою і тільки легенько підвела вії тушшю. На роботі питала чого я заплакана. І тільки одненька особа (Мучаченька)сказала що я виглядаю гарно і натурально, і я їй повірила!!!

    ---------- Додано в 10:50 ---------- Попередній допис був написаний в 10:48 ----------

    Ооо, а я знаю одну особу, яка робила перманентний макіяж,бо втомилася вскакувати
    зранку, до того як прокинеться коханий, щоб він не дай Боже не побачив її непідмарафеченою.
    Кожному своє.
     
  8. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Я теж такої думки:)Щодня не малююсь,бо просто не хочу...Малююсь лише коли хочу,на вихідні,коли десь ідемо, та й то лише злегка. Не вважаю,що люди які не малюються щодня просто не вміють,іноді їм просто це не потрібне,або вони не хочуть...Ось така моя думка:)
     
  9. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    нічого собі ))) а де ж фрази: "сонечко, не малюйся, ти в мене і так красуня" ))))

    ---------- Додано в 14:18 ---------- Попередній допис був написаний в 14:16 ----------

    а деколи тааак ліньки, ну просто страшне )))))))) добре що влітку можна насунути окуляри на носа і виглядати модно )))))
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    а шо дєлать коли я насправді така красавіца? Не "я і без макіяжу...", а просто красавіца.
    З макіяжем теж красавіца.
    От як та мавпа розриваюсь.

    ---------- Додано в 14:37 ---------- Попередній допис був написаний в 14:32 ----------

    ну не у всіх же ці недоліки - лице.

    я з тобою. Хотя нам лі бить в пєчалі.
     
  11. Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Так, згідна, такий варіант теж присутній.
    Можливо. Але я поки ще не зустрічала жінок, яким немає що покращувати чи приховувати на обличчі. Тонкий шар туші, помах пензлика з рум'янами та кілька мазків блиску для губ ще нікому не зіпсували краси. ІМХО.
    Хоча, звичайно, буває різне. Та я думаю, що "нет предела совершенству".

    Ну, і звичайно, це ще залежить від того, хто як себе самого сприймає та оцінює. Як в одну сторону, так і в іншу. Тобто деколи жінка може не помічати явних недоліків (знаю реальні випадки і щодо обличчя, і щодо фігури), а деколи дійсно гарна жінка "зациклюється" на пошуках неіснуючих недоліків.
     
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Помиляєтеся, залежить яка професія....Моя мене зобовязує бути завжди з ідеальним макіяжем (просто підмальовані вії, губи і легкі румяна - не підходить), так як шкіра в мене неідельна, то і основа і тоналка і румяна і пудра, тіні, туш, блиск для губ - коротше повна бойова, не повинно бути видно ніяких недоліків. Ну звичайно косметика повинна бути якісна, щоб та вся краса і трималася і не виглядала "штукатуркою" Зачіска, то взагалі. Колір лаку для нігтів, допустима довжтна нігтів - абсолютно все має бути "як написано". Кількість прикрас, їх тип і т.д. також "як написано". Взуття - також. Тому від професії також дуууууже багато залежить.
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2011
  13. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Але є жінки, які собі і так подобаються, без приховувань і покращень.
    Я от недавно дійшла до того, що найвищий пілотаж - це не грамотно накладений макіяж, а полюбити себе такою, як є, з усіма недоліками.
    Головне не зациклюватись.
     
  14. pchilka

    pchilka Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Я теж на роботу завжди ходила намальована, всі так ходили з нашого колективу, і попробуй хоч раз прийти без косметики, зразу туш, пудру в руки і швиденько виправляти ситуацію:d23: Мені це подобалося. Зараз дещо рідше підфарбовуюся, бо в декретній відпустці, але як захочеться, то і вдома можна "навести красоту". Головне від цього процесу і результату отримувати задоволення. А якщо не хочеться - то і не треба.
     
  15. Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Трохи не згідна. Є недоліки, які не зміниш, які потребують хіба що хірургічного втручання. З такими дійсно краще змиритися. Але чому б не постаратися замаскувати/усунути деякі недоліки, які легко піддаються корекції? Що заважає? В мене особисто це переважно банальна лінь.

    Наведу приклад. Був період, коли одна моя хороша знайома дозволяла собі виходити "в світ" без краплі макіяжу. Чесно кажучи, виглядало воно дуже "не альо". Тому близькі щирі подруги намагались акуратно порадити.. Відповідь була саме такою, як я і згадувала вище: "я і так гарна". Не розумію такого. Це якесь самонавіювання? Чи не краще признатися самій собі, що мені просто не хочеться малюватися, ліньки, немає настрою, не було часу... Але переконувати усіх, що тобі без макіяжу гарніше, коли всі до єдиного бачать, що це явно не так, - це вже щось із сфери психології (?)
     
  16. kawwa

    kawwa Active Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Дівчата, я потрохи згідна з кожною з Вас: і недоліки приховувати треба, і переваги підкреслювати, і намагатись гарніше виглядати. Але був у моєму дописі маленький акцент, про який Ви не згадуєте - це залежність від макіяжу.Хто щодня робить ЧІТКИЙ макіяж, без нього виглядає як прозора німфа, і соромиться вийти в люди Якщо хтось цього не визнає то або йому немає ще 27 років, або сліпий або занадто самозакоханий. . І це правда. І з цього приводу хочеться тихенько сказати "Караууул"
     
  17. Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

     
  18. kawwa

    kawwa Active Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Взагалі це для кожного індивідуально, але ІМХО приблизно після цієі цифри противікові креми вже не зашкодять
     
  19. Venus

    Venus New Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Я зараз дивлюся по нім. каналу передачу з Гайді Клум. Вибирають майбутню топ-модель Німеччини. Кожного тижня якийсь конкурс. Минулого тижня дівчата мали зробити фото ненамальованими. Для багатьох це був шок і страшний стрес. Дехто казав - я ненавиджу себе без макіяжу. В результаті виявилося, що більшість без макіяжу виглядає гарнішими, милішими, молодшими.
    Напевне для деяких професій макіяж є необхідним. Але я також за справжнє лице, якщо дійсно не треба приховати щось екстра-непрезентабельне. Бо інакше виглядатимемо, як жертви глянцевих журналів і реклами.
     
  20. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Швидше досвід.
    У 18 при нанесенні макіяжу керувалась принципом - "чим більше тим краще" і по фото дуже смахувала на буфетчицю.
    Потім познаходила в собі купу недоліків, які успішно маскувала за допомогою порад візажистів - різногого часу це були поросячі очка, довгий-великий ніс, не та форма лиця.
    В 25 (декрет) за макіяж був дитячий крем та сонцезахисні окуляри.:girl_cool:
    А зараз мені 30 - і я нарешті зрозуміла, що просто красавіца, без коригувань макіяжем :girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2: