Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем kawwa, 18 Березень 2011.

  1. likeangel

    likeangel Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    я з цим абсолютно згідна, писала до того що деколи їх вже ТАК намалюють, як їм зовсім не пасує, чи наприклад старить, а малюють же візажисти з дипломом і деколи з неодним
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    ее, ми про різні речі говоримо. Я написала суто про сцену. Все має бути гарно і яскраво. тут без макіяжу не може бути гарно! Я поіхала до цирку , на генеральній репетиції зі світлом зробила собі макіяж, як завжди, директор після репетиції повіз мене до магазину вибирати яскравішу косметику, бо моя не підходить-прожектори з'їдають той макіяж.
    Касю, я не сперечаюся. Але ви власне говорили про професії. Погодьтеся, що професії таки різні і часом без макіяжу ніяк, навіть, якщо це не прописано десь в контракті.
     
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    так. але не обговорюэться.це так зрозуміло
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    чому зрозуміло? я впевнена, що й офіси і яких є негласне правило бути з макіяжем. Якщо чесно, як на мене, жінки, які працюють в сфері, де багато спілкуються з людьми, мають мати макіяж, ну хіба якщо мають такі яскраві рис обличчя і таку чисту шкіру, що їм не треба.
    А так просто на щодень, не сперечаюся, кому як подобається. Не вважаю поганим бути без макіяжу, але й не є погано бути з макіяжем, головне, щоб було акуратно і гарно. Страшенно не люблю масивно намальоване лице влітку, коли спека.
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    не мають. мають відповідно виглядати- акуратно і чисто. доглянута шкіра - це не макіяж. це правило.

    а хто писав - погано? дискусія на тему необхідності.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    ну але для кожного то по-різному. Хтось вважає необхідністю бути намальованою щодня, хтось ні. А я нічого не маю проти обох версій, кожен живе, так як хоче.

    просто не у всіх така шкіра , яка виглядає без макіяжу добре, навіть доглянута. Це ще залежить від спадковості.
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    не буду повторюватися. бо ви часом якось через рядок читаєте. так ніби я пишу що макіяж велике зло:girl_crazy:
    макіяж індивідуальна справа, а не обовязок.
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Я десь таке писала?? Я написала свою думку про макіяж. Не шукайте в моїх словах того, чого там нема.
     
  9. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?


    Дозволю собі втрутися, жінки з виразними рисами обличчя, ніколи не зрозуміють тих, у яких сірий колір волосся, світлі малопомітні вії і брови, ледь виражені губи і загальний фон сірої мишки, навіть при здоровій шкірі. Вони не зрозуміють потребу в щоденному макіяжі, бо вони його не особливо потребують, на якравих жінках макіяж виглядає або зовсім непомітним, що нівелює його потребу, а іноді навіть вульгарним. Тому всі ці суперечки не мають ніякого змісту. Просте є ті, для яких макіяж -це спосіб виразитися і покращити свої риси обличчя (читати-необхідність поважаючої себе жінки), а є ті, які, дякуючи природі, виглядають свіжо і яскраво і без краплі косметики (тобто вони в природньому вигляді виглядають так або й краще, як я після 30 хв макіяжу)
     
  10. ofelia

    ofelia New Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Я також наношу легкий макіяж, коли виходжу з дому. Це напевно вже як наркотик, якась необхідність, бо здається,що без макіяжу ти якась не така.
     
  11. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Я недавно зайшла в банк, де мене обслуговувала тьотінька, яка напевно так само вважає, що має мати повний мейк, бо працює з людьми - вищипані і чорним олівцем підведені брови, тіні - кольору неба, густо нанесені до брів, яскраво рожеві губи, обведені темним олівцем, кільо тонального і румяна до вух.
    Я навіть не звернула увагу на квитанцію, що маю підписати - мала непереборне бажання засунутись в віконце і витерту ту всю красу вологою серветкою. І для чого ці корпоративні правила про макіяж? Такі тітоньки в сфері обслуговування не притягують, а хіба відлякують клієнтів.
     
  12. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Тітонька певне не має почуття міри і вміння малюватися :) Макіяж при роботі з клієнтами, наприклад, у банку, офісі фірми тощо може бути присутній - але він може (і має) бути легким, стриманим,в природних кольорах. А тітонька просто переборщила :)
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    він має бути таким, яким і одяг має бути-діловим, стриманим, не яскравим
     
  14. jantarna

    jantarna New Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    зробити такий макіяж, який буде природньо-непомітним дуже складно. Для цього потрібне неабияке вміння!
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    ну бачите, а я зустрічала, і шо дєлать?
    всі до єдиного в світі? Точно? Точно-точно?
    може у "всіх" трохи мозок глянцем промитий? І нащо переконувати людину яка сама собі подобається, що вона все-таки не красуня. Я відповідь знаю, але вона вам не сподобається.
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    то напевне проста відповідь - моя мама :girl_crazy:
     
  17. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Для мене макіяж дійсно необхідність, бо без нього виглядаю як сонна міль... нажаль.
    Щиро заздрю дівчаткам , які мають гарні , виразні риси обличчя, природньо виглядають чудово, в будь-якій ситуації, в будь-яку пору дня. На роботу малююсь, хіба якщо в офісі цілий день маю бути, то тоді не встаю на 15 хвилин раніше, щоб вдягнути лице. А так як я багато по вулицям нашим закіптюженим часто і багато хожу то без тонального на вулицю стараюсь не йти, щоб був якийсь захист хоч мінімальний...та й тон шкіри вирівняти для мене необхідність.
    Нормальний діловий стандарт- легкий макіяж, нігті покриті лаком, панчохи навіть влітку, не вважаю це якимись захцянками босса, нічого особливого, це норма.
    Чисто і охайно виглядати- це взагалі не до обговорення, це мусово, але додатковий антураж , на мою думку, додає шарму...Це так як парфуми - не необхідно, але дуже мило. Не хожу так кожен день, але якщо ділова зустріч, особливо перша, обов"зково і манікюр і макіяж, і зачіска, все в комплексі.

    ---------- Додано в 14:43 ---------- Попередній допис був написаний в 14:35 ----------

    Тій касирші з банку своє відображення в дзеркалі напевно дууже подобається, та це не має ніякого відношення до її реального зовнішнього вигляду. Багато людей оцінюють себе неадекватно, через те й бачимо жінок ,яким би здалось або вмитись ,або намалюватись трохи...Особливо коли вже за...-идцять, -орок, -тдесят
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Я накладаю макіяж, зазвичай мінімальний. Залежить від обставин. Для мене це не необхідність,а звичка.
    Моя подруга фарбується лише на якісь великі святкування і лише у візажистки. 99%часу вона без макіяжу. В неї рівний тон обличчя, виразні риси і виглядає вона пречудово. Хто там вірить-не вірить. Те,що ви з таким не стикались далеко не показник.
    П.С. В неї і базовий догляд мінімальний - раніше був лише дитячий кремчик і той раз на тиждень. Зараз не знаю, але не думаю,що щось кардинально змінилось:d23:
     
  19. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    На роботу малююся щодня: туш, румяна, інколи тіні, блиск для губ. А от у вихідні деколи лінуюся. Помітила, що коли на морі отримую гарний загар, то малюватися і нема потреби. Але той загар так швидко в мене зникає з лиця, що деколи жалкую, що не живу на півдні.
     
  20. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Зустрічала жінок з реальним обличчям без косметики, що виглядають природньо як більшість після фотошопу, очей неможливо відвести, так захоплюють ідеальністю шкіри і рисами обличчя. А коли питаєшся про догляд, щиро дивуються і признаються:" ну може деколи дитячим кремом намажусь як згадаю:)" Ех, заздрю! Мені таке не світить...:girl_cray: