Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем kawwa, 18 Березень 2011.

  1. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Мені здається, що тут ще треба і спадковість враховувати :)
     
  2. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Та власне тут тільки спадковість і природа, без жодних зусиль і маніпуляцій:) Чисте везіння (правда вони того навіть не усвідомлюють:))
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    та чого ж не усвідомлюють. Усвідомлюють. Але, видите, тут кажуть, що вони просто малюватися не вміють і того кажуть шо і так гарні :)
     
  4. Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

     
    Останнє редагування: 21 Березень 2011
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

     
  6. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Різні жінки бувають, є й такі яким макіяж не дуже личить, такі, які справді і без макіяжу свіжі і виразні, але й такі є, хто малюватися не вміє і кажуть, що і так гарні:) Не робимо ніяких узагальнень, навіть, якщо і більшость жінок на планеті макіяж прикрашає, то всеодно є винятки, яких декоративна коcметика псує, або вона їм непотрібна, власне, в силу, ідеальних природних даних. І суперечки тут не мають ніякого змісту. В даній темі варто говорити про себе, а кому треба той собі виведе статистику:)
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    про себе (мене) - малююсь коли є настрій-бажання-дриг. Від "важливості" оказії незалежить ніяк.
     
  8. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    все у вигляди мае поеднуватись: в дiловому костюмi ненамальована жiнка ,ще й волосся будь-як зiбране, це сухар, синя панчоха. А та ж сама тьотя тiльки в джинсах i кросах-буде виглядати дуже симпатично. Часто бачу дiвчаток у формi, напевно вчаться в iнст. мiлiцii (чи як вiн називаеться?))) то в формi i не пiдмальована, ще й волосся пiд шапкою- мужичка, а з макiяжем-дуже цiкаво виглядае!
     
  9. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    То ви вже дуже узагальнили :) Я також цих дівчат часто бачу - і деякі навіть без макіяжу нічогенько виглядають :)
     
  10. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Певно, що узагальнила...)))
    Чарівна посмішка, сяючі очі, приємне слово -творять чудеса з кожної з нас і без макіяжу!
     
  11. Okean

    Okean New Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Ви написали все просто ідеально. Згідна з вами на 100%.
    D
     
  12. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Я не малююсь щодня. І без макіяжу гарно виглядаю:girl_spruce_up:
    Хіба макіяж це запорука краси? Мені і так роблять компліменти, звертають на мене увагу.... ось це доказ гарного вигляду:girl_yes2:
    Звичайно, я також користуюсь косметикою, але не роблю з цього щоденного ритуалу.
     
  13. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    :good::good::good:
    а ще прочитала в ВЗ таку фразу "макіяж- це спроба на свому лиці намалювати лице іншої, гарнішої за себе жінки":girl_crazy:
     
  14. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Десь так... Я малююсь... майже щодня. Але для мене денний макіяж це тональний і рум"яна. І все!!! Цього достатньо. Маю час, бажання і натхнення, тоді вже йде збільшена програма. Тональний швидше для того, щоб пилюку змити разом з ним з обличчя ввечері. Хоча тут вже дійсно звичка пішла.
    А от про доглянутість жінки, то я б не ототожнювала з макіяжем. Потратити час треба на маски всякі, а не на замазування
     
  15. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    чесслово, незнаю ЩО має мене заставити робити собі маски і т.д.:girl_crazy:..стан шкіри,як і волосся- це відображення внутрішнього стану організму. якшо є якась висипка- корегую харчування і гуляння. взагалі, помітила для себе, коли мало проводжу часу на вулиці- одразу це відбивається на обличчі. тому стараюся більше гуляти і більше пити води. а догляд за шкірою для мене складає всього-навсього щоденне вечірнє+ ранішнє вмивання холодною водою + вечері мащуся замість крема олією (жожоба, проросші зерна тощо) так як маю суху шкіру,а олійка гарно зволожує і потім протягом дня я не потребую ніякого крему.
     
  16. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Аналогічно, можу ще блиском для губ скористатись:)
    Не уявляю себе без тонального, я вже настільки звикла до вигляду обличчя з тональним,що не уявляю якби я без нього обходилася:)
     
  17. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    я робила "за компанію" з коліжанкою, але особисто я часом користувалась тільки глиною у вигляді порошку, якось усякі агресивніші маски з домішками мене не приваблювали. Це було коли, ми з подругою разом навчались, відповідно часто по косметичним магазинчиках разом ходили, а зараз взагалі не користуюсь ні пілінгом ні масками. А на щодень мені вистачає точкового коректора чи трошки пудри (прищики підмазати), тіней та блиску для губ.
     
  18. karavanochka

    karavanochka New Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Цілком з вами згідна! Зі мною в інституті вчилась дівчина, яка проблемну шкіру просто замазувала дорогою косметикою, яку їй мама з Америки висилала...Дівчатка, зблизька на неї було страшно дивитись:scare:

    ---------- Додано в 16:32 ---------- Попередній допис був написаний в 16:25 ----------

    Щодо мене особисто, то я люблю доглядати за своєю шкірою. Макіяж роблю тільки коли їду в місто (бо я живу в селі, за містом). А вдома личко віддихає від декоративної косметики :girl_dance:
     
  19. atma

    atma New Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Скільки людей стільки думок, кожному свое і свое не кожному.
    Я відношусь до тих кому подобаються маски та не подобаеться макіяж. Хоча коли бачу дівчину в якої гарний макіяж, (що дуууже рідко бувае), то приемно подивитись.
     
  20. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    А я керуюсь таким принципом: "Жінка без макіяжу - що страва без солі..."