Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я згалом теж говорю швидко може тому не напрягало :))) але насправді я розуміла і встигала далеко не за всім (особливо якісь наукові конференції Рорі чи активні обговорення на міських зібраннях), та й не ставила собі такої цілі... Дивилася не для вивчення мови а під миття посуду :) Просто українською не знайшла, російською не хотіла, в оригіналі розуміла десь 60%, ще 20% сприймала інтуїтивно і десь, певно, 20% пройшло зовсім мимо мене :girl_haha:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    я дивилася (здається вже тут писала:)), і так чекала того нового сезону, що перед тим всі попередні сезони подивилася. але ну такий депресивний той новий сезон, так розчарували герої (і Рорі і Лорелай та й Емілі), що тільки закінчення порадувало. і то весілля Лорелай з Люком, а не самотність Рорі:) хоч може то така задумка була, що був ось такий собі позитивний серіал, з милими оптимістичними героями, а потім їх настигла жорстока реальність?:) ну або повторювання життя Лорелай (ну з різницею хібашо в роках). тобто, що вона виховувала Рорі сама, а тут Рорі вагітна і теж вже дитину буде сама виховувати. не вийшло хеппі-енду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Додивилась і я нарешті "Велику маленьку брехню"...Ой туго воно мені пішло, я щось сама здивована з того. Перші дві серії насолоджувалась фільмом візуально, потім зрозуміла, що сюжет мене не зачіпає. Додивилась на автоматі фактично. По суті цікавою мені була лиш сюжетна лінія героїні Кідман. До речі, коли почала дивитись, одразу чомусь провела паралель з італійським фільмом "Ідеальні незнайомці". Але наскільки мені сподобався фільм, настільки мені важко пішов серіал.
    І нарешті почала дивитись нові серії "Мільярдів". Як бальзам на душу)))) Зрозуміла, що дуже сумувала за героями. Особливо за Аксом:girl_in_love::girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    мені сьогодні подруга порадила подивитися "Велику маленьку брехню", але я вирішила спершу додивитися те, що вже було в процесі.

    Так що зараз дивлюся нові серії Modern Family. А потім ще на мене чекають Fresh Off the Boat та The Fosters.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Мені навпаки сподобався, він такий дійсно реалістичний, показує що може чекати відмінниць і тих, кого всі боготворять. Що незважаючи які в тебе досягнення, можна задивитись в небо, кліпнути, і вже невстигати за життям. І при тому біди нема, але коли є захмарні очікування, типу я король всього, а тобі пропонують звичайні достойні роботи і навіть їх упускаєш, бо живеш в своєму світі. І взагалі той весь світ дав Рорі той її хлопець. Він таки дарував їй казку. Далі спойлери)). Але те що вони не можуть бути разом, теж так життєво, і воно все їй лопає як мильна бульбашка. І ще до речі не факт від кого вагітна, є трошки інтрига, бо ж там був випадковий секс ще. Перша серія така нуднувата, розгойдування, ніби поціновувачі мають дивитись і пищати, то нащо щось цікаве показувати. Всередині сам смак, а от завершення вагітністю то не знаю.. якби от від її коханого то ок, клас, а якщо від того випадкового сексу ну то дійсно жорсткувато так ( бо він не тільки випадковий, а описаний там як безглуздий) І власне я вже бачу, що як від хлопця то вони десь там ще будуть разом. А якщо випадково, то типу всі ту дитинку люблять, і потім вона знову вагітна буде від того хлопця, або від того, хто порадив їй писати книжку))) ( ну так якось серіали пишуть) і ще цікаво чи не здобуде вона супер славу і успішність з тою своєю книгою) одним словом - хоч би вони писали продовження, бо я основний серіал дивилася сяк так, не скажу що аж так чекала що далі, а зараз дійсно заінтригована.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    А я на фіналі реготала)))
    Спойлери
    Загалом теж дещо розчарована, поки все встало на свої місця, поки всі для себе вияснили хто є хто і тут бац! і ніхто з розв'язкою не заморочується.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    А Homeland, не дивитесь?
    Вчора була остання серія сезону. :good:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    то ви 6 дивитесь? ми десь на середині цього сезону.
    а мені більше Різ, але вона для мене трохи дивна була.
    а я ні, лиш в кінці здогадалась і хто його вб'є теж вже в кінці здогадалась.

    Зараз ще почала дивитись "13 причин чому" - цікавий, хоч і про підлітків. Невеличкий спойлер - дівчина покінчила життя самогубством і записала на касету 13 причин чому вона це зробила.

    а от "Мільярди" закинула, лиш 1-шу серію 2-го сезону глянула.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Я чомусь на нього з самого початку і думала. Але тссс... Не кажіть, хто вбив. Я ще не дивилась.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Велика маленька брехня - теж було все очевидно. Сюжетна з Різ цікава, це взагалі її роль, вона в таких найкраща. А з Кідман гарно показано такі проблеми з середини

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    о, я про то забула:) то ж справді може бути той в масці (чи в костюмі якось супергероя).
    а думаєте буде продовження? було б добре, якби було. але вони цей новий сезон так довго не могли зняти, бо не всі актори погоджувалися (Сукі була зайнята в іншому проекті), то аж 10 років пройшло) якщо ще через 10 знімуть, то вже буде закруто:))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Соромно зізнатись, але закинула Хоумленд на якомусь початковому етапі, хоч мені і подобалось. От все не зберусь з силами, щоб відновити перегляд.
    А мене щось та інтрига з вбивством і батьком Зігі взагалі не зачепила. Більш цікавою мені була психологічна сторона фільму.
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну оце продовження було успішне, переважній фільшості фанів сподобалося, тому не виключають що будуть знімати далі, якісь там ведуться попередні переговори щодо попередній переговорів) але самі дівчата відповідають що не мають планів зніматися ще, але може то інтрига
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Хтось бачив: Fortitude (TV Series 2015– ) - IMDb ?
    Бо я нещодавно читала один цікавий відгук, де людина писала, що після Вбивства і Моста радить саме цей серіал. Це надихає спробувати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я бачила)))) І залишала колись тут відгук про нього. Дуже класний. Картинка там просто перфектна. Північні пейзажі, льодовики...От згадую і аж мурашки по шкірі. На Вбивство і Міст він не дуже схожий, бо має легкий "нальот" містики. Ну і плюс він британський, а не скандинавський. Теж відчувається різниця в цьому. Дуже раджу до перегляду. Якраз десь вже другий сезон почався. Я знову ж чекаю поки вийдуть всі серії.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Якось пропустила :girl_blush2:, буду пробувати.
    Бо з нормального залишились Міліарди раз в тиждень, десь заникала Мотель Бейтса і ще одним оком дивлюсь про якогось американського президента з Сазерлендом в головній ролі, але то фу!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Останній кандидат? Я одну серію подужала - і усьо.
    Спішусь тут залишити відгук про переглянуту вчора першу серії серіалу Син з Пірсом Броснаном.
    The Son (TV Series 2017– ) - IMDb
    Я задоволена))) Початок непоганий і є бажання продовжити перегляд далі.
    Ще оцей в мене в списку очікування. Сподіваюсь буде цікаво(вже є пару серій в перекладі)
    Feud (TV Series 2017– ) - IMDb
    Бачу зараз зірки першого ешелону не цураються зніматись в серіалах. І це не може не тішити)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Угу)
    Дотичне до теми:
    http://www.kinowar.com/почему-хорошее-кино-ушло-в-сериалы/
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    Даррелли (2016) - екранізація "Моя сім'я та інші звірі" Дж. Даррелла.
    Дивилась і фільм, і старий серіал, версія 2016 року мені найкраща, не розумію чому її розкритикували вщент в мережі. Так, серіал не зовсім по книжці, трохи перероблені лінії героїв. Такий собі Даррелл для глядача 2017. Легкий, добрий, класний, милий, може комусь якраз таке треба зараз.
    Єдине моє зауваження до Свена, хто книжку читав буде здивований що вони намутили, як на мене зайва драма, але то таке)
     
    • Подобається Подобається x 2