Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Клініка

    Дівчата, кому подобався серіал *Величне століття*, спробуйте *Імператриця Китаю*. Сценарій набагато цікавіший, єдине, що напрягає - перекладено лише перші декілька серій, решта треба читати субтитри, але затягнуло мене капітально, а які там інтриги!
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Про талановитого злодія, якого фбр взяло до себе консультантом. І от він із агентом (який став його другом) розслідують в кожній серії нову справу. Але окрім цього протягом сезону йде ще основна лінія із серії в серію. Дуже цікаво, легко, мало крові. Кожну серію додивлялась до кінця, щоб йти спати, а там розвиток сюжету такий, що вже бігом перемикаєш на наступну серію, щоб побачити, що буде далі. І так кожна серія))))

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    А дивився тут хтось "Типа моя жена"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    О, теж нічогенький) легенький, непоганий гумор. Трохи заплутаний. До комірця, правда, далеко)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    заінтригувала, глянути чи що?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Можеш спробувати) не обов'язково тобі теж так сподобається) може взагалі не піде)

    Так, а я тим часом почала дивитись Коханки. Теж нічого такий) так переживала і цікавилася історією однієї із героїнь (тієї, що Аліса Мілано грає), що вчора до другої дивилась "ще трішки і спати")))

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. olichkasp

    olichkasp Member

    оу дякую) думаю мены таке зайде)) чимись менталіста трохи нагадує))
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Почала дивитись "Джеймстаун" - цікаве, але як на мене, не правдоподібне) Не вірю, що жінки могли так вільно себе вести і одягатись.
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    спробувала ретроспективно Білий комірець
    буде щось цікаве крім першої серії чи всі тільки на головного героя дивляться? я на 4-ій і дуже нудно
     
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я не дуже пам'ятаю, що там на початку. Але загалом серіал цікавий тим, що справи, які розслідуються, досить оригінальні і небанальні. Про предмети мистецтва, антикваріат, ювелірні вироби, артефакти і т.д. Бо переважно в схожих " процедуральних" серіалах все зводиться до "кум, брат, сват" вбив "кума, брата, свата". Ну але як нецікаво, то може просто не ваш жанр. Смаки у всіх різні.
    Мені якраз більше агент Бьорк до душі..."Смазлівий" - не моє, тому я навіть не здивувалась, коли дізналась, що він гей(актор, не персонаж).
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  11. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Мені здається, що перший сезон не найвдаліший) принаймні десь з кінця другого чи початку третього мене вже затягнуло) бо перший я дивилась десь тиждень)))
    І актор головний теж мені не дуже)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  13. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    the handmaid's tale
     
  14. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Якраз додивилася 6 серію і все, далі н е хочу, нудний мені(
     
  15. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    А я всі 9 наявних за два вечора))) Мені нове і більш реальне(краще ніж зомбі і все таке, типу ,,як почнеться апокаліпсис,,)
    Сюжет розвивається дуже несподівано і напевно розв"язка буде тж крута
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, Твін Пікс новий хтось уже бачив? Варто дивитись?
     
    • Баян Баян x 1
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я не дивилась і не планую. Муж дивився і казав, що переборщили. Але Ви спробуйте, якщо дивились старий, бо я і попередній недодивилась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Попередній дивилась уривками, можна вважати, що і не бачила толком. Та я власне й хотіла спитати чи є сенс дивитись новий, якщо про серіал маєш дуже загальне уявлення. Чи може там зовсім автономна історія якась. Мабуть гляну "на досугє"...

    Подивилась на днях дещо новеньке)))
    "З: Початок всього"
    Z: The Beginning of Everything (TV Series 2015– ) - IMDb
    Ненапряжний такий серіал, лайтовий, гарна картинка, дуже атмосферна. Багато гарної музики. Біографічна історія дружини письменника Скота Фіцджеральда. Мені сподобався ще й тому, що з усіх історичних епох у серіалах, часи "Великого Гетсбі" мені найбільше до душі. Є 10 серій по 30 хв(повний сезон).
    Хтось може скаже відгуки про серіали "Майстри сексу" і "Форс-мажори"...Придивляюсь до них. Бо закинула все, що дивилась до того, щось нічого не пішло((
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Якщо любите про юристів, то сподобаєтьсч
     
  20. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2