Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. skolozdra

    skolozdra New Member

    Усім любителям детективного жанру можу порадити серіал "Інквизитор" 2014р.,щоправда він російський, але коли брак чогось нового, то цей серіал дуже цікавий!
     
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    З комедійних серіалів почала дивитися "Американську сімейку" Modern Family,а то шось всі серйозні й драматичні були:) Смішний, хороший, добрий гумор. Ну це поки що, може далі гірше буде, але зараз дивлюся із задоволенням:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Barabushka

    Barabushka Member

    А у меня с сериалами любви не получается - я даже "Игры престолов" только 4 сезона одолела. Я под них засыпаю =(
     
  4. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    там,розумієте, АТМАСФЄРА. там всьо сумно,нема хеппі ендів(хіба в останньому сезоні в кінці німножко),дощ,погана погода. я таке люблю, тому мені дуже сподобалось. а ще псіханута детектівша- моя любофф:)люблю псіхів:)
    можете спробувати "Ті,що вбивають" американську версію - вона динамічна і цікава:)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Я теж підсіла на цей серіал) позитивний)
     
  6. basia

    basia Well-Known Member

    Звикла до "одного" серіального сайту ( не впевнена чи можна його називати). А він щез. І не зрозуміло , чи з"явиться знову. Де ви переглядаєте серіали?
     
  7. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Переважно тут , або можна ще на цьому сайті
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Востаннє я серіали дивилася ще у школі (і їх було всього 3: "Всі жінки відьми", "друзі" і "Дівчата Гілмор":girl_haha:) А тут в неділю муж кіно дивився (то я так думала :) ), я одним оком поглядувала, а потім він мене "порадував" що то серіал:girl_crazy:. Коротше тепер до кінця тижня дивимося "Манхеттен"
    Про військово-наукове містечко в Америці 40-х, де винаходили атомну бомбу. "Крові" немає (і добре, бо я такого не лю...), в основному інтриги, сімейні драми і т.д. Серіал заснований на реальних подіях. Поки нічо так :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Є 2 серії 4 сезону Лютера. Ух! Хоч щось)
    Ще дивлюсь Валландер часом, але то такий депресивний серіал, я би на місці головного героя вже :hang1:
    Всьо, більше ніц нема...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    @Lyudvig відповіла чотко. Але як я вже писала раніше, версія янкі з мексиканцями не така цікава та напружена, як євро-варіант. А Ви яку версію зирите? Бо мене цапануло з першої серії, особливо детективша. Але ж всі генії дивакуваті.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  11. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Значить дивлюсь зараз "Схватка". середненько.моментами нічьо так задуми і розвиток подій,але якось нудновато-повільненько,без пристрасті і динаміки. напрягає постійне - три тижні тому,два місяці після того,один день перед тим,пів року до.... додивляюсь другий сезон - може якось розкриється серіал:)
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Теж на днях переглянула дві серії - непогано. Буду дивитись під настрій. Не те щоб "ах", але при нагоді...
    І в мене зараз якась "серіальна грусть", нічого нового цікавого, хочеться такого, щоб "вау", а нема. По накатаній дивлюся Кості, Хороша дружина, Бруклін9-9. Елементарно і Чорний список відклала до новорічно-різдвяних вечорів. Буду під шампусік з пампухами смакувати. І усьо... "Грусть тоска мене з'їдає"...А у вас всіх що там серіального твориться?
    --- дописи об"єднано, 29 Грудень 2015 ---
    Починала колись, але от через депресивність не потягнула. Може спробувати знову...В мене так буває. Деякі серіали починала дивитись з другої-третьої спроби.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Вчора на одному диханні подивилась "Кінець дитинства". Сподобався:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. BlackSheep

    BlackSheep Active Member

    Ура!хоч одна хороша серіальна новина.Все чайок і побігла дивитись :):):):)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Вчора чоловік дивився "Пустелю смерті", я одним оком заглядала. Перший сезон був цікавий, чекаю наступний :)
     
  16. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    Міст мені не пішов (( Але Лютер -це те, що треба )) Дякую за рекомендації
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Вчора подивилась першу серію. War & Peace.
    War & Peace (TV Mini-Series 2016) - IMDb

    Наразі так не зрозуміло, ніби не зле, буду дивитись дальше. Побачимо...
    Актори:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Рівер- серіальчик детективний. троохи змахує на Валландера(у інспектора жизнь-боль та грусть-пічяль), серіал мінорний(але водночас якийсь позитивний,не така повна безвихідь як після Валландера),середньо-динамічний(нема екшену та гострих пристрастей), но є любов,таємниці:) ну і актор головний грає шикарно,люблю його:)
    КиноПоиск.ru - Все фильмы планеты
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Я несподівано "підсіла" на Person of Interest/Подозреваемый. Вже третій сезон не черзі. Спершу ну ніяк, але вибору не було, бо майже все, що люблю передивилась.
    То зараз просто "млію" від містера Різа. Та й містер Фінч мені подобається, і навіть детектив Фаско ))) Попри весь пафос, і нереальність мені серіал "пішов" ))))
     
  20. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Вийшов новий серіал з Дженіфер Лопес у головній ролі - ''Відтінки синього'' (ага, я думала це щось про любоффф буде:girl_haha:)

    Подивилась першу серію і трохи розчарувалась, думала цікавіше буде... Але заради Джей Ло подивлюся ще кілька(коли вийдуть) і тоді вже зроблю висновки.
     
    • Подобається Подобається x 2